| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 9 | 5.1 | 23.1 | 1.2 | 3 | 41 | 0.7 | 3.9 | 17.6 | 0.5 | 1.1 | 50 | 3.6 | 1.2 | 4.8 | 0.8 | 1.8 | 2.2 | 1 | 1.3 | 0.5 | 0.4 | 6.2 | |||||||||
| Total | 13 | 9 | 66 | 300 | 16 | 39 | 41 | 9 | 51 | 17.6 | 7 | 14 | 50 | 47 | 15 | 62 | 11 | 23 | 28 | 13 | 17 | 6 | 5 | 80 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 9 | 8.8 | 40 | 2.1 | 5.2 | 41 | 1.2 | 6.8 | 17.6 | 0.9 | 1.9 | 50 | 6.3 | 2 | 8.3 | 1.5 | 3.1 | 3.7 | 1.7 | 2.3 | 0.8 | 0.7 | 10.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Pécsi VSK 1919 | 49 –45 | * | 7 | 27 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 2 | 2025. 10. 08. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 75 –50 | 5 | 17 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | ||||
| 3 | 2025. 10. 17. |
|
Radobasket | 88 –60 | 3 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | ||||
| 4 | 2025. 10. 31. |
|
Darazsak Sportakadémia | 46 –84 | 1 | 24 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 76 –89 | * | 7 | 21 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 25 | 4 | 8 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
MAFC | 65 –49 | * | 2 | 22 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
BEAC Újbuda | 57 –54 | * | 11 | 29 | 2 | 8 | 25 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 6 | 1 | 7 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 10 | |||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 63 –42 | * | 6 | 24 | 3 | 4 | 75 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 13 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Pécsi VSK 1919 | 73 –67 | * | 2 | 20 | 1 | 2 | 50 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 80 –81 | 7 | 25 | 2 | 5 | 40 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 10 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 9 | ||||
| 12 | 2026. 01. 16. |
|
Radobasket | 65 –111 | * | 5 | 24 | 1 | 1 | 100 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
Darazsak Sportakadémia | 73 –23 | * | 2 | 16 | 1 | 2 | 50 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 54 –80 | * | 8 | 26 | 1 | 2 | 50 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 14 | 0 | 0.46 | 4.462 | 0.11 | 0.69 | 1111 | 0.11 | 0.34 | 24.824.8 | 0.11 | 0.12 | 49.749.7 | 0.23 | 0.12 | 0.45 | 0.12 | 0.34 | 0.710 | 0.11 | 0.12 | 00 | 0.12 | -0-0 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 2 | 2.528 | 9.9109 | 0.55 | 0.78 | 62.662.6 | 0.44 | 1.517 | 23.623.6 | 0.56 | 111 | 54.554.5 | 1.516 | 0.55 | 1.921 | 0.33 | 0.89 | 0.55 | 0.67 | 0.55 | 0.33 | 0.11 | 3.437 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 9 | 5.166 | 23.1300 | 1.216 | 339 | 4141 | 0.79 | 3.951 | 17.617.6 | 0.57 | 1.114 | 5050 | 3.647 | 1.215 | 4.862 | 0.811 | 1.823 | 2.228 | 113 | 1.317 | 0.56 | 0.45 | 6.280 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 38 | 11 | 2.7100 | 12.5471 | 0.622 | 1.556 | 40.239.3 | 0.414 | 1.972 | 19.619.4 | 0.414 | 0.727 | 5251.8 | 1.866 | 0.622 | 2.388 | 0.416 | 136 | 1.143 | 0.621 | 0.624 | 0.29 | 0.28 | 3.2117 | ||||
| Összesítés | 38 | 11 | 2.7100 | 12.5471 | 0.622 | 1.556 | 40.239.3 | 0.414 | 1.972 | 19.619.4 | 0.414 | 0.727 | 5251.8 | 1.866 | 0.622 | 2.388 | 0.416 | 136 | 1.143 | 0.621 | 0.624 | 0.29 | 0.28 | 3.2117 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 4.536 | 14.6117 | 0.86 | 216 | 37.537.5 | 0.97 | 2.822 | 31.831.8 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 3.125 | 0.43 | 3.528 | 0.54 | 0.86 | 1.613 | 0.54 | 0.43 | 0.54 | 0.43 | 5.947 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 12 | 0 | 1.536 | 4.9117 | 0.36 | 0.716 | 37.537.5 | 0.37 | 0.922 | 31.831.8 | 0.13 | 0.24 | 7575 | 125 | 0.13 | 1.228 | 0.24 | 0.36 | 0.513 | 0.24 | 0.13 | 0.24 | 0.13 | 247 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 1.536 | 4.9117 | 0.36 | 0.716 | 37.537.5 | 0.37 | 0.922 | 31.831.8 | 0.13 | 0.24 | 7575 | 125 | 0.13 | 1.228 | 0.24 | 0.36 | 0.513 | 0.24 | 0.13 | 0.24 | 0.13 | 247 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 2.55 | 7.515 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 0.31 | 11.334 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 13 | 26 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 13 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 10.521 | 2448 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 1.53 | 510 | 3030 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 48 | 00 | 48 | 00 | 4.59 | 0.51 | 12 | 12 | 00 | 12 | 510 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 7 | 2 | 4.427 | 14.397 | 16 | 2.214 | 4542.9 | 0.74 | 2.214 | 3028.6 | 0.43 | 0.75 | 61.560 | 213 | 0.33 | 2.316 | 0.43 | 1.711 | 0.64 | 0.43 | 0.32 | 00 | 0.32 | 3.220 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 4.427 | 14.397 | 16 | 2.214 | 4542.9 | 0.74 | 2.214 | 3028.6 | 0.43 | 0.75 | 61.560 | 213 | 0.33 | 2.316 | 0.43 | 1.711 | 0.64 | 0.43 | 0.32 | 00 | 0.32 | 3.220 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 0 | 0.611 | 4.577 | 0.12 | 0.610 | 19.919.9 | 0.12 | 0.46 | 33.233.2 | 0.11 | 0.12 | 49.749.7 | 0.35 | 0.12 | 0.47 | 0.23 | 0.24 | 0.611 | 0.11 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.47 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 3 | 365 | 11.8260 | 0.511 | 1.226 | 42.342.3 | 0.511 | 1.941 | 26.826.8 | 0.510 | 0.817 | 58.858.8 | 244 | 0.511 | 2.555 | 0.49 | 0.817 | 0.920 | 0.512 | 0.48 | 0.37 | 0.24 | 487 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 10 | 4.887 | 19.3348 | 1.221 | 2.850 | 4242 | 0.712 | 3.461 | 19.719.7 | 0.59 | 0.917 | 52.952.9 | 3.155 | 0.815 | 3.970 | 0.611 | 1.832 | 1.629 | 0.815 | 1.119 | 0.36 | 0.47 | 590 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 57 | 13 | 2.8163 | 11.9685 | 0.634 | 1.586 | 39.239.5 | 0.425 | 1.9108 | 22.923.1 | 0.320 | 0.636 | 55.255.5 | 1.8104 | 0.528 | 2.3132 | 0.423 | 0.953 | 1.160 | 0.528 | 0.529 | 0.213 | 0.213 | 3.1184 | ||||
| Összesítés | 57 | 13 | 2.8163 | 11.9685 | 0.634 | 1.586 | 39.239.5 | 0.425 | 1.9108 | 22.923.1 | 0.320 | 0.636 | 55.255.5 | 1.8104 | 0.528 | 2.3132 | 0.423 | 0.953 | 1.160 | 0.528 | 0.529 | 0.213 | 0.213 | 3.1184 | ||||||