| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 18 | 15 | 9.6 | 22.7 | 1.9 | 3.3 | 57.6 | 1.4 | 4.3 | 32.5 | 1.6 | 1.7 | 93.6 | 2.3 | 0.3 | 2.6 | 2.2 | 0.5 | 1.1 | 2.1 | 1.9 | 0 | 0 | 13.4 | |||||||||
| Total | 18 | 15 | 172 | 409 | 34 | 59 | 57.6 | 25 | 77 | 32.5 | 29 | 31 | 93.6 | 41 | 5 | 46 | 39 | 9 | 19 | 38 | 35 | 0 | 0 | 242 | |||||||||
| 40 perc | 18 | 15 | 16.8 | 40 | 3.3 | 5.8 | 57.6 | 2.4 | 7.5 | 32.5 | 2.8 | 3 | 93.6 | 4 | 0.5 | 4.5 | 3.8 | 0.9 | 1.9 | 3.7 | 3.4 | 0 | 0 | 23.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 110 –45 | 3 | 15 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 14 –146 | * | 14 | 25 | 3 | 5 | 60 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15 | |||
| 1 | 2025. 10. 26. |
|
Radobasket | 59 –77 | * | 6 | 19 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | |||
| 4 | 2025. 10. 31. |
|
ZTE NKK | 46 –84 | * | 2 | 27 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 5 | 2025. 11. 06. |
|
Tatabányai Sport Club | 116 –35 | * | 2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6 | |||
| 7 | 2025. 11. 30. |
|
MAFC | 103 –42 | * | 14 | 32 | 4 | 7 | 57.1 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | |||
| 6 | 2025. 12. 08. |
|
BEAC Újbuda | 24 –121 | 7 | 18 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 5 | 5 | 100 | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 9 | 2025. 12. 17. |
|
Pécsi VSK 1919 | 81 –25 | * | 12 | 34 | 3 | 6 | 50 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 17 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Radobasket | 58 –47 | * | 7 | 25 | 1 | 2 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | |||
| 8 | 2026. 01. 07. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 35 –98 | * | 6 | 13 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 59 –84 | * | 21 | 32 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 8 | 50 | 5 | 5 | 100 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 24 | |||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 125 –22 | * | 10 | 21 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 13 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
ZTE NKK | 73 –23 | * | 8 | 30 | 2 | 2 | 100 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 17 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Tatabányai Sport Club | 32 –132 | 17 | 20 | 4 | 4 | 100 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 24 | ||||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
BEAC Újbuda | 107 –24 | * | 14 | 22 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 7 | 8 | 87.5 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 27 | |||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 73 –24 | * | 4 | 11 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||
| 16 | 2026. 03. 06. |
|
MAFC | 44 –96 | * | 23 | 35 | 4 | 8 | 50 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 31 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Pécsi VSK 1919 | 33 –105 | * | 2 | 16 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 10 | 0 | 1.919 | 9.797 | 0.44 | 1.818 | 22.222.2 | 0.22 | 0.55 | 4040 | 0.55 | 0.77 | 71.471.4 | 0.55 | 0.22 | 0.77 | 1.111 | 0.88 | 1.212 | 1.111 | 0.22 | 0.11 | 0.22 | 2.424 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 15 | 9.6172 | 22.7409 | 1.934 | 3.359 | 57.657.6 | 1.425 | 4.377 | 32.532.5 | 1.629 | 1.731 | 93.693.6 | 2.341 | 0.35 | 2.646 | 2.239 | 0.59 | 1.119 | 2.138 | 1.935 | 00 | 00 | 13.4242 | |||
| 2026/2027 |
|
Soproni Darazsak Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1836 | 29.559 | 2.55 | 612 | 41.741.7 | 1.53 | 36 | 5050 | 8.517 | 1020 | 8585 | 3.57 | 0.51 | 48 | 2.55 | 1.53 | 0.51 | 612 | 48 | 00 | 00 | 26.553 | |||
| 3 szezon |
|
Soproni Darazsak Akadémia | 30 | 17 | 9.8227 | 20.6565 | 1.643 | 3.789 | 43.248.3 | 130 | 2.688 | 39.734.1 | 3.551 | 4.158 | 85.487.9 | 2.153 | 0.38 | 2.461 | 1.955 | 0.920 | 0.932 | 3.161 | 245 | 01 | 0.12 | 14.1319 | ||||
| Összesítés | 30 | 17 | 9.8227 | 20.6565 | 1.643 | 3.789 | 43.248.3 | 130 | 2.688 | 39.734.1 | 3.551 | 4.158 | 85.487.9 | 2.153 | 0.38 | 2.461 | 1.955 | 0.920 | 0.932 | 3.161 | 245 | 01 | 0.12 | 14.1319 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 7 | 12.789 | 27.3191 | 3.122 | 5.438 | 57.957.9 | 1.913 | 3.424 | 54.254.2 | 0.96 | 1.913 | 46.146.1 | 3.122 | 0.75 | 3.927 | 1.712 | 1.18 | 0.75 | 2.719 | 2.417 | 0.32 | 00 | 17.7124 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 7 | 7 | 12.789 | 27.3191 | 3.122 | 5.438 | 57.957.9 | 1.913 | 3.424 | 54.254.2 | 0.96 | 1.913 | 46.146.1 | 3.122 | 0.75 | 3.927 | 1.712 | 1.18 | 0.75 | 2.719 | 2.417 | 0.32 | 00 | 17.7124 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 12.789 | 27.3191 | 3.122 | 5.438 | 57.957.9 | 1.913 | 3.424 | 54.254.2 | 0.96 | 1.913 | 46.146.1 | 3.122 | 0.75 | 3.927 | 1.712 | 1.18 | 0.75 | 2.719 | 2.417 | 0.32 | 00 | 17.7124 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 0.72 | 8.726 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.31 | -0.7-2 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 4.819 | 23.594 | 00 | 2.811 | 00 | 1.35 | 3.313 | 38.538.5 | 14 | 14 | 100100 | 3.313 | 0.83 | 416 | 1.35 | 1.35 | 0.52 | 28 | 28 | 00 | 00 | 832 | |||
| 2 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 7 | 4 | 2.721 | 16.1120 | 0.21 | 1.914 | 8.97.1 | 0.65 | 215 | 31.933.3 | 0.54 | 0.54 | 100100 | 1.613 | 0.43 | 216 | 0.65 | 1.18 | 0.85 | 1.310 | 1.29 | 00 | 0.21 | 3.730 | ||||
| Összesítés | 7 | 4 | 2.721 | 16.1120 | 0.21 | 1.914 | 8.97.1 | 0.65 | 215 | 31.933.3 | 0.54 | 0.54 | 100100 | 1.613 | 0.43 | 216 | 0.65 | 1.18 | 0.85 | 1.310 | 1.29 | 00 | 0.21 | 3.730 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 13 | 0 | 1.621 | 9.5123 | 0.45 | 1.621 | 23.823.8 | 0.22 | 0.57 | 28.628.6 | 0.45 | 0.57 | 71.471.4 | 0.45 | 0.22 | 0.57 | 0.811 | 0.811 | 1.215 | 113 | 0.23 | 0.11 | 0.23 | 1.722 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 29 | 26 | 9.7280 | 23.9694 | 1.956 | 3.7108 | 51.951.9 | 1.543 | 3.9114 | 37.737.7 | 1.339 | 1.748 | 81.381.3 | 2.676 | 0.413 | 3.189 | 1.956 | 0.822 | 0.926 | 2.265 | 2.160 | 0.12 | 00 | 13.7398 | |||
| 2026/2027 |
|
Soproni Darazsak Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1836 | 29.559 | 2.55 | 612 | 41.741.7 | 1.53 | 36 | 5050 | 8.517 | 1020 | 8585 | 3.57 | 0.51 | 48 | 2.55 | 1.53 | 0.51 | 612 | 48 | 00 | 00 | 26.553 | |||
| 3 szezon |
|
Soproni Darazsak Akadémia | 44 | 28 | 9.8337 | 21876 | 1.666 | 3.8141 | 42.546.8 | 148 | 2.5127 | 4237.8 | 3.461 | 4.175 | 83.981.3 | 2.288 | 0.416 | 2.5104 | 1.872 | 136 | 0.942 | 3.190 | 2.171 | 03 | 0.13 | 14473 | ||||
| Összesítés | 44 | 28 | 9.8337 | 21876 | 1.666 | 3.8141 | 42.546.8 | 148 | 2.5127 | 4237.8 | 3.461 | 4.175 | 83.981.3 | 2.288 | 0.416 | 2.5104 | 1.872 | 136 | 0.942 | 3.190 | 2.171 | 03 | 0.13 | 14473 | ||||||