| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 1 | 2.2 | 13.5 | 1 | 1.9 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0.2 | 0.6 | 25 | 2.3 | 0.7 | 3 | 1 | 0.9 | 2.4 | 0.5 | 0.3 | 0.6 | 0.2 | 5.3 | |||||||||
| Total | 13 | 1 | 28 | 176 | 13 | 25 | 52 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 25 | 30 | 9 | 39 | 13 | 12 | 31 | 7 | 4 | 8 | 2 | 69 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 1 | 6.4 | 40 | 3 | 5.7 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 1.8 | 25 | 6.8 | 2 | 8.9 | 3 | 2.7 | 7 | 1.6 | 0.9 | 1.8 | 0.5 | 15.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Darazsak Sportakadémia | 110 –45 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2025. 10. 31. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 82 –47 | 7 | 15 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 12 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
ZTE NKK | 76 –89 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 6 | 2025. 11. 15. |
|
Tatabányai Sport Club | 70 –62 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | ||||
| 7 | 2025. 11. 19. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 72 –68 | 2 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Pécsi VSK 1919 | 62 –80 | 0 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Radobasket | 42 –79 | 2 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
BEAC Újbuda | 46 –65 | 0 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 7 | ||||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
Darazsak Sportakadémia | 59 –84 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 12 | 2026. 01. 17. |
|
MAFC | 80 –48 | 5 | 16 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | ||||
| 13 | 2026. 01. 24. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 37 –96 | 4 | 26 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | ||||
| 17 | 2026. 02. 27. |
|
Pécsi VSK 1919 | 76 –46 | 4 | 7 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Radobasket | 103 –61 | * | 4 | 31 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 1 | 2.228 | 13.5176 | 113 | 1.925 | 5252 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.68 | 2525 | 2.330 | 0.79 | 339 | 113 | 0.912 | 2.431 | 0.57 | 0.34 | 0.68 | 0.22 | 5.369 | |||
| 1 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 13 | 1 | 2.228 | 13.5176 | 113 | 1.925 | 5252 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.68 | 2525 | 2.330 | 0.79 | 339 | 113 | 0.912 | 2.431 | 0.57 | 0.34 | 0.68 | 0.22 | 5.369 | ||||
| Összesítés | 13 | 1 | 2.228 | 13.5176 | 113 | 1.925 | 5252 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.68 | 2525 | 2.330 | 0.79 | 339 | 113 | 0.912 | 2.431 | 0.57 | 0.34 | 0.68 | 0.22 | 5.369 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 2 | 1 | 48 | 19.539 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 12 | 36 | 33.333.3 | 24 | 1.53 | 3.57 | 1.53 | 12 | 36 | 1.53 | 12 | 0.51 | 0.51 | 6.513 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 2 | 0 | 00 | 5.511 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 0.51 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 48 | |||
| 2 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 4 | 1 | 28 | 12.550 | 0.83 | 2.39 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 1.87 | 14 | 2.811 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 14 | 0.52 | 0.83 | 0.31 | 5.321 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 28 | 12.550 | 0.83 | 2.39 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 1.87 | 14 | 2.811 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 14 | 0.52 | 0.83 | 0.31 | 5.321 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1010 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 2.78 | 12.738 | 13 | 1.34 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 1.34 | 00 | 1.34 | 13 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 5.316 | |||
| 2 szezon |
|
Bajai NKK | 4 | 0 | 2.310 | 11.348 | 14 | 1.25 | 85.780 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.74 | 00 | 0.74 | 0.53 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 1.23 | 00 | 00 | 4.720 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 2.310 | 11.348 | 14 | 1.25 | 85.780 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.74 | 00 | 0.74 | 0.53 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 1.23 | 00 | 00 | 4.720 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 3.310 | 16.349 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 26 | 33.333.3 | 1.34 | 13 | 2.37 | 13 | 0.72 | 26 | 13 | 1.34 | 0.31 | 0.31 | 5.717 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 1 | 236 | 12.5225 | 0.916 | 1.730 | 53.353.3 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.610 | 4040 | 2.137 | 0.610 | 2.647 | 118 | 0.713 | 1.934 | 0.610 | 0.35 | 0.610 | 0.12 | 5.293 | |||
| 2 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 21 | 2 | 2.746 | 14.4274 | 1.120 | 2.339 | 47.651.3 | 00 | 00 | 00 | 0.46 | 1.316 | 34.837.5 | 1.741 | 0.813 | 2.554 | 121 | 0.715 | 1.940 | 0.813 | 0.89 | 0.411 | 0.23 | 5.4110 | ||||
| Összesítés | 21 | 2 | 2.746 | 14.4274 | 1.120 | 2.339 | 47.651.3 | 00 | 00 | 00 | 0.46 | 1.316 | 34.837.5 | 1.741 | 0.813 | 2.554 | 121 | 0.715 | 1.940 | 0.813 | 0.89 | 0.411 | 0.23 | 5.4110 | ||||||