MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Harka Stefánia Laura

Harka Stefánia Laura
17

168 cm Magasság
58 kg Súly
Kiscsatár és Erőcsatár Poszt
2007 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 17 13 11.5 27.6 2.3 6.9 33.3 1.2 4.9 23.8 3.4 4.5 75 7.4 3.2 10.5 3.6 4.2 2.8 3.8 2.4 0.5 0.6 18.6
Total 17 13 195 470 39 117 33.3 20 84 23.8 57 76 75 125 54 179 61 72 48 65 41 8 11 316
40 perc 17 13 16.6 40 3.3 10 33.3 1.7 7.1 23.8 4.9 6.5 75 10.6 4.6 15.2 5.2 6.1 4.1 5.5 3.5 0.7 0.9 26.9
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport

Összesítés

29.4%
Összesített pontosság
59
sikeres dobás
201
kísérlet

Bontás

2 pontos:39/117 (33,3%)
3 pontos:20/84 (23,8%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 10. 05. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 65 –44 * 9 27 1 7 14.3 0 6 0 7 8 87.5 9 6 15 0 5 3 5 0 0 0 11
2 2025. 10. 12. MAFC MAFC 55 –63 * 8 33 2 5 40 0 4 0 4 5 80 7 8 15 5 3 3 3 4 1 0 25
3 2025. 10. 19. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 68 –46 14 23 2 8 25 2 6 33.3 4 5 80 5 3 8 2 3 4 4 2 0 1 16
4 2025. 11. 02. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 40 –60 * 8 37 1 6 16.7 1 6 16.7 3 6 50 9 6 15 7 7 3 5 4 0 1 19
5 2025. 11. 09. Radobasket Radobasket 111 –42 * 17 36 4 9 44.4 3 4 75 0 0 0 6 1 7 3 6 4 2 2 0 0 19
7 2025. 11. 23. Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 54 –70 * 16 33 3 18 16.7 2 5 40 4 6 66.7 7 8 15 9 1 5 5 4 1 1 29
8 2025. 12. 07. ZTE NKK ZTE NKK 57 –54 * 19 31 3 9 33.3 1 6 16.7 10 11 90.9 9 4 13 4 3 1 6 1 2 0 30
6 2025. 12. 08. Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 24 –121 3 21 1 5 20 0 1 0 1 2 50 8 1 9 5 6 3 3 1 0 1 9
9 2025. 12. 14. Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 87 –63 * 10 24 3 5 60 1 5 20 1 1 100 7 0 7 2 6 3 4 4 1 0 16
10 2025. 12. 21. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 46 –65 * 12 26 2 4 50 2 6 33.3 2 4 50 7 1 8 4 5 1 4 2 0 0 17
11 2026. 01. 11. MAFC MAFC 78 –65 * 8 30 4 8 50 0 5 0 0 1 0 7 2 9 3 4 5 1 1 1 0 9
12 2026. 01. 18. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 60 –58 * 21 29 7 12 58.3 1 5 20 4 6 66.7 13 3 16 3 4 4 6 2 0 2 33
13 2026. 01. 22. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 41 –50 * 8 25 0 2 0 1 4 25 5 6 83.3 6 2 8 5 3 0 4 5 1 1 22
15 2026. 02. 15. Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 107 –24 6 17 0 3 0 1 3 33.3 3 3 100 1 0 1 0 4 3 2 1 0 1 1
16 2026. 02. 22. Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 71 –52 * 10 23 2 5 40 2 7 28.6 0 0 0 10 2 12 5 3 1 2 3 0 0 21
17 2026. 03. 01. ZTE NKK ZTE NKK 67 –59 * 10 30 2 8 25 0 3 0 6 6 100 6 5 11 2 4 4 4 2 0 3 16
18 2026. 03. 08. Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 56 –61 16 25 2 3 66.7 3 8 37.5 3 6 50 8 2 10 2 5 1 5 3 1 0 23
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Női Amatőr NB I. Piros 1 0 00 66 00 00 00 00 22 00 00 00 00 22 00 22 11 11 11 00 00 00 00 00
2023/2024 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Női Amatőr NB I. Piros 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2025/2026 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Női Amatőr NB I. Piros 17 13 11.5195 27.6470 2.339 6.9117 33.333.3 1.220 4.984 23.823.8 3.457 4.576 7575 7.4125 3.254 10.5179 3.661 4.272 2.848 3.865 2.441 0.58 0.611 18.6316
2026/2027 BEAC BEAC Női Amatőr NB I. Zöld 2 2 1224 29.559 3.57 816 43.843.8 12 5.511 18.218.2 24 36 66.766.7 714 612 1326 24 36 36 3.57 24 00 00 19.539
3 szezon BEAC Újbuda BEAC Újbuda 19 13 3.8195 11.2476 0.839 2.3117 33.333.3 0.420 2.386 16.923.2 1.157 1.576 7575 3.1127 1.154 4.2181 1.562 1.773 1.349 1.365 0.841 0.28 0.211 6.2316
1 szezon BEAC BEAC 2 2 1224 29.559 3.57 816 43.843.8 12 5.511 18.218.2 24 36 66.766.7 714 612 1326 24 36 36 3.57 24 00 00 19.539
Összesítés 21 15 5.9219 15.8535 1.446 3.7133 38.934.6 0.522 3.197 17.522.7 1.361 1.982 71.774.4 4.1141 2.366 6.4207 1.666 2.179 1.755 1.872 1.145 0.18 0.211 9.5355
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Amatőr Női NB, 1-16. helyért 1 0 33 99 00 00 00 11 11 100100 00 00 00 11 00 11 00 11 44 00 22 11 00 66
2025/2026 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 7 10.976 24.4171 2.316 6.344 36.436.4 1.611 5.438 28.928.9 1.611 2.115 73.373.3 6.344 1.39 7.653 3.122 321 2.115 1.712 1.18 0.32 0.11 13.393
2 szezon BEAC Újbuda BEAC Újbuda 8 7 6.979 16.7180 1.116 3.144 36.436.4 1.312 3.239 4030.8 0.811 1.115 73.373.3 3.645 0.69 4.354 1.622 222 3.119 0.912 1.610 0.63 0.11 9.699
Összesítés 8 7 6.979 16.7180 1.116 3.144 36.436.4 1.312 3.239 4030.8 0.811 1.115 73.373.3 3.645 0.69 4.354 1.622 222 3.119 0.912 1.610 0.63 0.11 9.699
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Hepp Kupa, Női 1 0 00 44 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 00 11 00 11 00 11 00 00 00 11
2025/2026 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Hepp Kupa, Női 1 1 1919 4242 66 1414 42.942.9 11 55 2020 44 55 8080 1212 55 1717 11 55 44 44 55 22 11 3030
2 szezon BEAC Újbuda BEAC Újbuda 2 1 9.519 2346 36 714 42.942.9 0.51 2.55 2020 24 2.55 8080 6.513 2.55 918 0.51 36 24 2.55 2.55 12 0.51 15.531
Összesítés 2 1 9.519 2346 36 714 42.942.9 0.51 2.55 2020 24 2.55 8080 6.513 2.55 918 0.51 36 24 2.55 2.55 12 0.51 15.531
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női 2 0 00 510 00 00 00 00 12 00 00 00 00 1.53 00 1.53 0.51 12 0.51 0.51 00 00 00 0.51
2023/2024 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Női Amatőr NB I. Piros 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2024/2025 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Amatőr Női NB, 1-16. helyért 1 0 33 99 00 00 00 11 11 100100 00 00 00 11 00 11 00 11 44 00 22 11 00 66
2025/2026 BEAC Újbuda BEAC Újbuda Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 25 21 11.6290 27.3683 2.461 7175 34.934.9 1.332 5.1127 25.225.2 2.972 3.896 7575 7.2181 2.768 10249 3.484 3.998 2.767 3.281 2.254 0.512 0.513 17.6439
2026/2027 BEAC BEAC Női Amatőr NB I. Zöld 2 2 1224 29.559 3.57 816 43.843.8 12 5.511 18.218.2 24 36 66.766.7 714 612 1326 24 36 36 3.57 24 00 00 19.539
4 szezon BEAC Újbuda BEAC Újbuda 29 21 3.7293 10.3702 0.661 1.7175 34.934.9 0.633 1.8130 32.225.4 0.772 196 7575 2.4185 0.768 3.1253 185 1.5101 1.872 0.982 156 0.413 0.113 6446
1 szezon BEAC BEAC 2 2 1224 29.559 3.57 816 43.843.8 12 5.511 18.218.2 24 36 66.766.7 714 612 1326 24 36 36 3.57 24 00 00 19.539
Összesítés 31 23 5.3317 14.2761 1.268 3191 39.635.6 0.735 2.5141 26.124.8 176 1.4102 71.374.5 3.3199 1.780 5.1279 1.289 1.8107 278 1.489 1.260 0.313 0.113 8.7485