| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 4.3 | 18.7 | 2 | 6.7 | 30 | 0 | 0.3 | 0 | 0.3 | 1.3 | 25 | 5.7 | 1.3 | 7 | 2 | 2.3 | 3.3 | 2.7 | 0.3 | 0.3 | 1.7 | 8.3 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 13 | 56 | 6 | 20 | 30 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 17 | 4 | 21 | 6 | 7 | 10 | 8 | 1 | 1 | 5 | 25 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 9.3 | 40 | 4.3 | 14.3 | 30 | 0 | 0.7 | 0 | 0.7 | 2.9 | 25 | 12.1 | 2.9 | 15 | 4.3 | 5 | 7.1 | 5.7 | 0.7 | 0.7 | 3.6 | 17.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 01. |
|
DVTK U23 | 87 –42 | 0 | 16 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | ||||
| 4 | 2026. 03. 18. |
|
DVTK U23 | 62 –71 | 11 | 26 | 5 | 13 | 38.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 8 | 2 | 10 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 14 | ||||
| 6 | 2026. 03. 29. |
|
BKG PRIMA | 45 –49 | * | 2 | 14 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 21 | 19 | 12.3258 | 27.1569 | 5105 | 10.7224 | 46.946.9 | 00 | 0.12 | 00 | 2.348 | 483 | 57.857.8 | 6.7140 | 4.187 | 10.8227 | 2.247 | 363 | 2.654 | 485 | 121 | 0.49 | 121 | 20.4428 | |||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 13 | 12.7178 | 28.9405 | 4.563 | 11.4159 | 39.639.6 | 0.11 | 0.811 | 99 | 3.549 | 5.679 | 6262 | 5.780 | 3.650 | 9.3130 | 1.927 | 3.448 | 3.448 | 4.360 | 114 | 0.57 | 0.811 | 16.6232 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 6 | 1 | 10.764 | 18.5111 | 3.823 | 7.243 | 53.553.5 | 00 | 0.21 | 00 | 318 | 4.326 | 69.269.2 | 4.527 | 2.213 | 6.740 | 1.38 | 2.515 | 1.811 | 2.817 | 1.27 | 0.32 | 00 | 15.794 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 77 | 1515 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 33 | 00 | 33 | 44 | 22 | 00 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 35 | 32 | 12.5436 | 28974 | 4.8168 | 11383 | 43.143.9 | 01 | 0.413 | 8.17.6 | 2.997 | 4.8162 | 60.359.9 | 6.2220 | 3.9137 | 10357 | 2.174 | 3.2111 | 3102 | 4.2145 | 135 | 0.516 | 0.932 | 18.5660 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 7 | 2 | 8.871 | 16.8126 | 3.426 | 6.649 | 51.953.1 | 00 | 0.62 | 00 | 219 | 3.228 | 63.267.9 | 2.828 | 2.115 | 4.843 | 0.78 | 2.818 | 2.915 | 2.419 | 0.67 | 0.22 | 00 | 9.898 | ||||
| Összesítés | 42 | 34 | 10.7507 | 22.41100 | 4.1194 | 8.8432 | 46.444.9 | 01 | 0.515 | 3.56.6 | 2.4116 | 4190 | 61.461.1 | 4.5248 | 3152 | 7.4400 | 1.482 | 3129 | 3117 | 3.3164 | 0.842 | 0.318 | 0.432 | 14.2758 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 5 | 4 | 735 | 22.4112 | 2.613 | 7.437 | 35.135.1 | 00 | 00 | 00 | 1.89 | 3.216 | 56.356.3 | 3.417 | 2.613 | 630 | 1.89 | 2.814 | 3.417 | 2.412 | 15 | 00 | 0.63 | 9.246 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 1 | 3.313 | 1456 | 1.56 | 520 | 3030 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 14 | 2525 | 4.317 | 14 | 5.321 | 1.56 | 1.87 | 2.510 | 28 | 0.31 | 0.31 | 1.35 | 6.325 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 9 | 5 | 5.148 | 18.2168 | 2.119 | 6.257 | 33.133.3 | 00 | 0.11 | 00 | 110 | 2.120 | 48.850 | 3.834 | 1.817 | 5.651 | 1.715 | 2.321 | 327 | 2.220 | 0.66 | 0.11 | 0.98 | 7.771 | ||||
| Összesítés | 9 | 5 | 5.148 | 18.2168 | 2.119 | 6.257 | 33.133.3 | 00 | 0.11 | 00 | 110 | 2.120 | 48.850 | 3.834 | 1.817 | 5.651 | 1.715 | 2.321 | 327 | 2.220 | 0.66 | 0.11 | 0.98 | 7.771 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1919 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 44 | 55 | 44 | 66 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 44 | |||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 2020 | 1717 | 66 | 1212 | 5050 | 11 | 11 | 100100 | 55 | 55 | 100100 | 22 | 33 | 55 | 00 | 22 | 11 | 44 | 22 | 00 | 00 | 2323 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 4 | 3 | 10.843 | 25.5102 | 4.317 | 936 | 47.247.2 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 6.526 | 2.510 | 936 | 2.811 | 2.39 | 416 | 28 | 1.35 | 00 | 0.31 | 1768 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 2 | 1 | 1224 | 1836 | 48 | 8.517 | 47.147.1 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 1.53 | 3.57 | 510 | 24 | 48 | 0.51 | 2.55 | 12 | 0.51 | 00 | 13.527 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE U23 | 4 | 3 | 10.843 | 25.5102 | 4.317 | 936 | 47.247.2 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 6.526 | 2.510 | 936 | 2.811 | 2.39 | 416 | 28 | 1.35 | 00 | 0.31 | 1768 | ||||
| Összesítés | 6 | 4 | 11.667 | 20.5138 | 4.125 | 8.753 | 47.147.2 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 2.211 | 3.420 | 63.455 | 3.229 | 3.217 | 6.346 | 2.315 | 3.417 | 1.717 | 2.313 | 1.17 | 0.31 | 0.11 | 14.795 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 22 | 19 | 11.9262 | 26.7588 | 4.9107 | 10.4229 | 46.746.7 | 00 | 0.12 | 00 | 2.248 | 3.985 | 56.556.5 | 6.4141 | 4.191 | 10.5232 | 2.351 | 3.169 | 2.554 | 3.986 | 121 | 0.510 | 121 | 19.6432 | |||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 15 | 14 | 13.2198 | 28.1422 | 4.669 | 11.4171 | 40.440.4 | 0.12 | 0.812 | 16.616.6 | 3.654 | 5.684 | 64.364.3 | 5.582 | 3.553 | 9135 | 1.827 | 3.350 | 3.349 | 4.364 | 1.116 | 0.57 | 0.711 | 17255 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 19 | 9 | 8.2155 | 20.1381 | 3.159 | 7.2136 | 43.443.4 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 1.834 | 3.159 | 57.657.6 | 4.687 | 2.140 | 6.7127 | 1.834 | 2.445 | 2.854 | 2.445 | 0.918 | 0.23 | 0.59 | 12.3233 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 77 | 1515 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 33 | 00 | 33 | 44 | 22 | 00 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 37 | 33 | 12.6460 | 27.41010 | 4.7176 | 10.9400 | 43.444 | 0.12 | 0.414 | 14.914.2 | 2.9102 | 4.7169 | 61.160.4 | 5.9223 | 3.8144 | 9.8367 | 2.178 | 3.2119 | 2.9103 | 4.1150 | 137 | 0.517 | 0.832 | 18.3687 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 20 | 10 | 7.6162 | 17.5396 | 3.162 | 6.6142 | 46.443.7 | 01 | 0.64 | 4.525 | 1.435 | 2.661 | 54.657.4 | 2.888 | 2.142 | 4.8130 | 0.934 | 2.748 | 3.458 | 2.247 | 0.518 | 0.13 | 0.29 | 8.1237 | ||||
| Összesítés | 57 | 43 | 10.1622 | 22.51406 | 3.9238 | 8.7542 | 44.543.9 | 03 | 0.518 | 9.116.6 | 2.1137 | 3.6230 | 58.859.6 | 4.4311 | 2.9186 | 7.3497 | 1.5112 | 3167 | 3.1161 | 3.1197 | 0.755 | 0.320 | 0.541 | 13.2924 | ||||||