| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 2.5 | 15 | 0.5 | 3 | 16.7 | 0 | 0.5 | 0 | 1.5 | 3 | 50 | 3 | 1.5 | 4.5 | 2.5 | 2.5 | 1.5 | 2.5 | 1.5 | 0 | 0 | 6.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 5 | 30 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | 50 | 6 | 3 | 9 | 5 | 5 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 6.7 | 40 | 1.3 | 8 | 16.7 | 0 | 1.3 | 0 | 4 | 8 | 50 | 8 | 4 | 12 | 6.7 | 6.7 | 4 | 6.7 | 4 | 0 | 0 | 17.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5 | 2026. 03. 14. |
|
BKG PRIMA | 75 –72 | 4 | 24 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 4 | 2 | 6 | 5 | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 4 | 2026. 03. 18. |
|
TFSE U23 | 62 –71 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 1.34 | 9.328 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.72 | -0.3-1 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 3 | 0 | 1.34 | 9.328 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.72 | -0.3-1 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 1.34 | 9.328 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.72 | -0.3-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 1 | 0 | 22 | 77 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 33 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 2 | 0 | 2.55 | 1530 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 36 | 5050 | 36 | 1.53 | 4.59 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 2.55 | 1.53 | 00 | 00 | 6.513 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 3 | 0 | 2.37 | 1137 | 0.82 | 2.58 | 3025 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 27 | 0.83 | 2.810 | 1.35 | 1.35 | 0.83 | 1.35 | 0.83 | 0.51 | 00 | 4.816 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 2.37 | 1137 | 0.82 | 2.58 | 3025 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 27 | 0.83 | 2.810 | 1.35 | 1.35 | 0.83 | 1.35 | 0.83 | 0.51 | 00 | 4.816 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 0 | 2.37 | 12.337 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 26 | 5050 | 2.37 | 13 | 3.310 | 1.75 | 1.75 | 13 | 1.75 | 13 | 0.31 | 00 | 5.316 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 1.34 | 9.328 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.72 | -0.3-1 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 6 | 0 | 1.811 | 10.865 | 0.74 | 2.817 | 23.523.5 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 1.38 | 37.537.5 | 212 | 0.85 | 2.817 | 1.27 | 212 | 0.74 | 1.27 | 0.74 | 0.21 | 0.32 | 2.515 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 1.811 | 10.865 | 0.74 | 2.817 | 23.523.5 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 1.38 | 37.537.5 | 212 | 0.85 | 2.817 | 1.27 | 212 | 0.74 | 1.27 | 0.74 | 0.21 | 0.32 | 2.515 | ||||||