| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 8 | 7.157 | 25.9207 | 216 | 6.350 | 3232 | 0.65 | 2.822 | 22.722.7 | 1.310 | 2.621 | 47.647.6 | 3.326 | 0.65 | 3.931 | 1.814 | 3.528 | 1.411 | 4.838 | 5.544 | 00 | 0.65 | 11.894 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 3 | 1133 | 29.789 | 3.711 | 8.325 | 4444 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 39 | 00 | 39 | 13 | 4.313 | 2.37 | 6.720 | 26 | 00 | 1.34 | 11.735 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 11 | 11 | 9.190 | 27.8296 | 2.827 | 7.375 | 38.936 | 0.56 | 2.428 | 20.221.4 | 218 | 3.333 | 59.154.5 | 3.135 | 0.35 | 3.440 | 1.417 | 3.941 | 1.918 | 5.758 | 3.850 | 00 | 19 | 11.7129 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 9.190 | 27.8296 | 2.827 | 7.375 | 38.936 | 0.56 | 2.428 | 20.221.4 | 218 | 3.333 | 59.154.5 | 3.135 | 0.35 | 3.440 | 1.417 | 3.941 | 1.918 | 5.758 | 3.850 | 00 | 19 | 11.7129 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 4 | 624 | 20.381 | 1.56 | 3.815 | 4040 | 0.31 | 1.35 | 2020 | 2.39 | 312 | 7575 | 28 | 0.31 | 2.39 | 0.83 | 4.518 | 2.510 | 3.313 | 2.811 | 00 | 0.83 | 6.526 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 4 | 324 | 10.181 | 0.86 | 1.915 | 4040 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 1.19 | 1.512 | 7575 | 18 | 0.11 | 1.19 | 0.43 | 2.318 | 1.310 | 1.613 | 1.411 | 00 | 0.43 | 3.326 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 324 | 10.181 | 0.86 | 1.915 | 4040 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 1.19 | 1.512 | 7575 | 18 | 0.11 | 1.19 | 0.43 | 2.318 | 1.310 | 1.613 | 1.411 | 00 | 0.43 | 3.326 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 6.526 | 24.397 | 28 | 5.823 | 34.834.8 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 3.514 | 1.35 | 4.819 | 2.39 | 4.518 | 1.87 | 5.522 | 5.321 | 00 | 00 | 13.353 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 4 | 4 | 6.526 | 24.397 | 28 | 5.823 | 34.834.8 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 3.514 | 1.35 | 4.819 | 2.39 | 4.518 | 1.87 | 5.522 | 5.321 | 00 | 00 | 13.353 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 6.526 | 24.397 | 28 | 5.823 | 34.834.8 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 3.514 | 1.35 | 4.819 | 2.39 | 4.518 | 1.87 | 5.522 | 5.321 | 00 | 00 | 13.353 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 17 | 16 | 6.3107 | 22.6385 | 1.830 | 5.288 | 34.134.1 | 0.47 | 234 | 20.620.6 | 1.526 | 2.645 | 57.857.8 | 2.848 | 0.611 | 3.559 | 1.526 | 3.864 | 1.628 | 4.373 | 4.576 | 00 | 0.58 | 10.2173 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 3 | 1133 | 29.789 | 3.711 | 8.325 | 4444 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 39 | 00 | 39 | 13 | 4.313 | 2.37 | 6.720 | 26 | 00 | 1.34 | 11.735 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 20 | 19 | 8.6140 | 26.2474 | 2.741 | 6.8113 | 40.236.3 | 0.48 | 240 | 18.620 | 2.134 | 3.357 | 63.159.7 | 2.957 | 0.311 | 3.268 | 1.329 | 477 | 235 | 5.593 | 3.282 | 00 | 0.912 | 10.9208 | ||||
| Összesítés | 20 | 19 | 8.6140 | 26.2474 | 2.741 | 6.8113 | 40.236.3 | 0.48 | 240 | 18.620 | 2.134 | 3.357 | 63.159.7 | 2.957 | 0.311 | 3.268 | 1.329 | 477 | 235 | 5.593 | 3.282 | 00 | 0.912 | 10.9208 | ||||||