| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 5.3 | 20 | 2.3 | 3.3 | 70 | 0 | 0.3 | 0 | 0.7 | 2 | 33.4 | 4 | 1 | 5 | 0.3 | 2 | 2.3 | 1.3 | 0.7 | 1 | 0 | 9 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 16 | 60 | 7 | 10 | 70 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 33.4 | 12 | 3 | 15 | 1 | 6 | 7 | 4 | 2 | 3 | 0 | 27 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 10.7 | 40 | 4.7 | 6.7 | 70 | 0 | 0.7 | 0 | 1.3 | 4 | 33.4 | 8 | 2 | 10 | 0.7 | 4 | 4.7 | 2.7 | 1.3 | 2 | 0 | 18 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 01. |
|
TFSE U23 | 87 –42 | 8 | 16 | 4 | 4 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 14 | ||||
| 5 | 2026. 03. 14. |
|
BKG PRIMA | 75 –72 | * | 8 | 26 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 2 | 6 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11 | |||
| 4 | 2026. 03. 18. |
|
TFSE U23 | 62 –71 | 0 | 18 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 0 | 2.825 | 12.2110 | 1.211 | 3.330 | 36.736.7 | 00 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.98 | 37.537.5 | 2.623 | 2.119 | 4.742 | 0.65 | 1.211 | 0.98 | 0.76 | 0.44 | 0.11 | 00 | 545 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 412 | 2884 | 13 | 515 | 2020 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 1.34 | 7575 | 515 | 1.75 | 6.720 | 0.72 | 1.75 | 39 | 1.75 | 13 | 0.31 | 0.31 | 824 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 12 | 2 | 3.437 | 20.1194 | 1.114 | 4.245 | 26.731.1 | 0.21 | 0.55 | 33.320 | 0.76 | 1.112 | 6050 | 3.838 | 1.924 | 5.762 | 0.67 | 1.416 | 1.917 | 1.211 | 0.77 | 0.22 | 0.21 | 6.569 | ||||
| Összesítés | 12 | 2 | 3.437 | 20.1194 | 1.114 | 4.245 | 26.731.1 | 0.21 | 0.55 | 33.320 | 0.76 | 1.112 | 6050 | 3.838 | 1.924 | 5.762 | 0.67 | 1.416 | 1.917 | 1.211 | 0.77 | 0.22 | 0.21 | 6.569 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 2 | 7.831 | 28.5114 | 3.514 | 6.827 | 51.951.9 | 00 | 0.83 | 00 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 6.827 | 1.87 | 8.534 | 1.35 | 1.56 | 2.510 | 1.87 | 28 | 1.87 | 00 | 16.867 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 1 | 5.316 | 2060 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 412 | 13 | 515 | 0.31 | 26 | 2.37 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 927 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 7 | 3 | 6.547 | 24.3174 | 2.921 | 537 | 57.856.8 | 00 | 0.54 | 00 | 0.75 | 1.812 | 40.541.7 | 5.439 | 1.410 | 6.849 | 0.86 | 1.812 | 2.417 | 1.511 | 1.310 | 1.410 | 00 | 12.994 | ||||
| Összesítés | 7 | 3 | 6.547 | 24.3174 | 2.921 | 537 | 57.856.8 | 00 | 0.54 | 00 | 0.75 | 1.812 | 40.541.7 | 5.439 | 1.410 | 6.849 | 0.86 | 1.812 | 2.417 | 1.511 | 1.310 | 1.410 | 00 | 12.994 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 13.527 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 24 | 2525 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 12 | 36 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 510 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 2 | 0 | 36 | 13.527 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 24 | 2525 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 12 | 36 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 510 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 36 | 13.527 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 24 | 2525 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 12 | 36 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 510 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 18 | 3 | 4.378 | 17.3311 | 1.833 | 3.869 | 47.847.8 | 0.11 | 0.611 | 9.19.1 | 0.59 | 1.222 | 40.940.9 | 3.766 | 1.731 | 5.497 | 0.713 | 1.324 | 1.425 | 118 | 0.814 | 0.712 | 00 | 8.3149 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 412 | 2884 | 13 | 515 | 2020 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 1.34 | 7575 | 515 | 1.75 | 6.720 | 0.72 | 1.75 | 39 | 1.75 | 13 | 0.31 | 0.31 | 824 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 21 | 5 | 4.290 | 22.6395 | 1.436 | 4.484 | 32.142.9 | 0.22 | 0.613 | 30.415.4 | 0.712 | 1.326 | 58.746.1 | 4.381 | 1.736 | 6117 | 0.715 | 1.529 | 2.234 | 1.323 | 0.917 | 0.513 | 0.21 | 8.1173 | ||||
| Összesítés | 21 | 5 | 4.290 | 22.6395 | 1.436 | 4.484 | 32.142.9 | 0.22 | 0.613 | 30.415.4 | 0.712 | 1.326 | 58.746.1 | 4.381 | 1.736 | 6117 | 0.715 | 1.529 | 2.234 | 1.323 | 0.917 | 0.513 | 0.21 | 8.1173 | ||||||