| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 1.5 | 10 | 0 | 3.5 | 0 | 0.5 | 1 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1 | 0.5 | 0.5 | 0 | 2 | -1.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 3 | 20 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | -3 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 6 | 40 | 0 | 14 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | -6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5 | 2026. 03. 14. |
|
BKG PRIMA | 75 –72 | 0 | 14 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -3 | ||||
| 4 | 2026. 03. 18. |
|
TFSE U23 | 62 –71 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 33 | 1616 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 1 | 0 | 33 | 1616 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 44 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 33 | 1616 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 44 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 0 | 0.72 | 5.717 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 2 | 0 | 1.53 | 1020 | 00 | 3.57 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 24 | -1.5-3 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 0 | 1.15 | 7.837 | 0.21 | 2.19 | 811.1 | 0.31 | 0.84 | 3025 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.32 | 0.84 | 00 | 0.42 | 0.73 | 0.31 | 0.31 | 00 | 14 | -0.6-2 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 1.15 | 7.837 | 0.21 | 2.19 | 811.1 | 0.31 | 0.84 | 3025 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.32 | 0.84 | 00 | 0.42 | 0.73 | 0.31 | 0.31 | 00 | 14 | -0.6-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 5 | 0 | 15 | 7.437 | 0.21 | 1.89 | 11.111.1 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 00 | 0.42 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.84 | -0.4-2 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 33 | 1616 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 6 | 0 | 28 | 11.753 | 0.11 | 1.410 | 7.110 | 0.62 | 1.46 | 42.933.3 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 0.22 | 1.97 | 00 | 0.73 | 1.35 | 0.11 | 0.62 | 00 | 0.44 | 1.82 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 28 | 11.753 | 0.11 | 1.410 | 7.110 | 0.62 | 1.46 | 42.933.3 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 0.22 | 1.97 | 00 | 0.73 | 1.35 | 0.11 | 0.62 | 00 | 0.44 | 1.82 | ||||||