| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 14 | 29 | 4 | 6 | 66.7 | 0.7 | 1 | 66.7 | 4 | 4.7 | 85.7 | 4 | 2 | 6 | 4.7 | 3.3 | 1.7 | 4.3 | 4.3 | 0.7 | 0.7 | 27.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 42 | 87 | 12 | 18 | 66.7 | 2 | 3 | 66.7 | 12 | 14 | 85.7 | 12 | 6 | 18 | 14 | 10 | 5 | 13 | 13 | 2 | 2 | 83 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 19.3 | 40 | 5.5 | 8.3 | 66.7 | 0.9 | 1.4 | 66.7 | 5.5 | 6.4 | 85.7 | 5.5 | 2.8 | 8.3 | 6.4 | 4.6 | 2.3 | 6 | 6 | 0.9 | 0.9 | 38.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 01. |
|
TFSE U23 | 87 –42 | * | 7 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 15 | |||
| 2 | 2026. 03. 05. |
|
BKG PRIMA | 69 –47 | * | 16 | 31 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 1 | 100 | 7 | 8 | 87.5 | 4 | 3 | 7 | 3 | 1 | 0 | 7 | 4 | 0 | 1 | 31 | |||
| 4 | 2026. 03. 18. |
|
TFSE U23 | 62 –71 | * | 19 | 34 | 7 | 8 | 87.5 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 5 | 3 | 8 | 7 | 6 | 1 | 3 | 6 | 1 | 1 | 37 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 1010 | 1616 | 33 | 88 | 37.537.5 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 44 | 22 | 33 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 99 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 10 | 10 | 7.878 | 23.5235 | 2.525 | 5.353 | 47.247.2 | 0.33 | 220 | 1515 | 1.919 | 2.323 | 82.682.6 | 2.121 | 1.616 | 3.737 | 2.222 | 3.939 | 2.424 | 2.222 | 2.424 | 0.77 | 0.77 | 10.2102 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 13.527 | 2652 | 510 | 918 | 55.655.6 | 00 | 1.53 | 00 | 3.57 | 4.59 | 77.877.8 | 24 | 24 | 48 | 0.51 | 3.57 | 2.55 | 3.57 | 2.55 | 00 | 1.53 | 1428 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 00 | 4.518 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
DVTK U23 | 13 | 12 | 10.4115 | 21.8303 | 3.538 | 7.479 | 47.148.1 | 0.44 | 1.524 | 28.916.7 | 2.127 | 2.934 | 72.779.4 | 1.726 | 2.223 | 3.949 | 1.625 | 3.549 | 2.331 | 2.230 | 230 | 0.27 | 0.710 | 11.1139 | ||||
| 2 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 5 | 0 | 00 | 2.819 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 18 | 12 | 6.3115 | 14.2322 | 2.138 | 4.682 | 45.646.3 | 0.34 | 0.924 | 28.916.7 | 1.327 | 1.834 | 72.779.4 | 1.128 | 1.323 | 2.451 | 0.925 | 2.149 | 1.432 | 1.330 | 1.231 | 0.17 | 0.410 | 6.6139 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 3 | 1442 | 2987 | 412 | 618 | 66.766.7 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 412 | 4.714 | 85.785.7 | 412 | 26 | 618 | 4.714 | 3.310 | 1.75 | 4.313 | 4.313 | 0.72 | 0.72 | 27.783 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 4 | 1768 | 29.5118 | 624 | 8.333 | 72.772.7 | 14 | 28 | 5050 | 28 | 3.514 | 57.157.1 | 2.811 | 1.87 | 4.518 | 3.514 | 3.514 | 2.510 | 312 | 6.526 | 0.31 | 0.31 | 26.5106 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 7 | 7 | 15.5110 | 29.3205 | 536 | 7.151 | 70.270.6 | 0.86 | 1.511 | 55.654.6 | 320 | 4.128 | 73.571.4 | 3.423 | 1.913 | 5.336 | 4.128 | 3.424 | 2.115 | 3.725 | 5.439 | 0.53 | 0.53 | 27.1189 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 15.5110 | 29.3205 | 536 | 7.151 | 70.270.6 | 0.86 | 1.511 | 55.654.6 | 320 | 4.128 | 73.571.4 | 3.423 | 1.913 | 5.336 | 4.128 | 3.424 | 2.115 | 3.725 | 5.439 | 0.53 | 0.53 | 27.1189 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 4.59 | 1326 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 24 | 1.53 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 612 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 8.333 | 25.8103 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 1.35 | 3.313 | 38.538.5 | 14 | 28 | 5050 | 2.39 | 1.87 | 416 | 3.313 | 28 | 312 | 1.56 | 1.35 | 0.52 | 0.83 | 10.341 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 6 | 4 | 6.442 | 19.4129 | 1.610 | 3.926 | 41.938.5 | 0.96 | 2.416 | 36.837.5 | 0.54 | 18 | 5050 | 1.410 | 1.610 | 320 | 2.416 | 212 | 2.315 | 17 | 1.48 | 0.32 | 0.43 | 8.153 | ||||
| Összesítés | 6 | 4 | 6.442 | 19.4129 | 1.610 | 3.926 | 41.938.5 | 0.96 | 2.416 | 36.837.5 | 0.54 | 18 | 5050 | 1.410 | 1.610 | 320 | 2.416 | 212 | 2.315 | 17 | 1.48 | 0.32 | 0.43 | 8.153 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 6.319 | 1442 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 5050 | 0.72 | 26 | 2.78 | 1.75 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 1.34 | 00 | 00 | 721 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 21 | 21 | 10.5221 | 25.9543 | 3.268 | 6125 | 54.454.4 | 0.714 | 2.144 | 31.831.8 | 243 | 2.859 | 72.972.9 | 2.553 | 1.736 | 4.289 | 363 | 3.471 | 2.451 | 2.553 | 3.268 | 0.612 | 0.613 | 15.8332 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 13.527 | 2652 | 510 | 918 | 55.655.6 | 00 | 1.53 | 00 | 3.57 | 4.59 | 77.877.8 | 24 | 24 | 48 | 0.51 | 3.57 | 2.55 | 3.57 | 2.55 | 00 | 1.53 | 1428 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 00 | 4.518 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
DVTK U23 | 26 | 23 | 10.1267 | 22637 | 3.484 | 6.4156 | 53.153.8 | 0.416 | 1.651 | 27.131.4 | 251 | 2.770 | 73.772.9 | 1.759 | 1.946 | 3.6105 | 1.769 | 3.185 | 2.261 | 2.262 | 2.477 | 0.212 | 0.716 | 12.3381 | ||||
| 2 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 5 | 0 | 00 | 2.819 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 31 | 23 | 6.1267 | 14.3656 | 284 | 4159 | 51.152.8 | 0.316 | 151 | 27.131.4 | 1.251 | 1.670 | 73.772.9 | 1.161 | 1.146 | 2.3107 | 169 | 1.885 | 1.462 | 1.362 | 1.578 | 0.112 | 0.416 | 7.4381 | ||||||