| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 9.3 | 24.8 | 1.3 | 4 | 31.3 | 2.3 | 5.3 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 4.5 | 0.5 | 5 | 1.3 | 2.3 | 2.5 | 0.3 | 1.8 | 1 | 0 | 10.5 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 37 | 99 | 5 | 16 | 31.3 | 9 | 21 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 18 | 2 | 20 | 5 | 9 | 10 | 1 | 7 | 4 | 0 | 42 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 14.9 | 40 | 2 | 6.5 | 31.3 | 3.6 | 8.5 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 7.3 | 0.8 | 8.1 | 2 | 3.6 | 4 | 0.4 | 2.8 | 1.6 | 0 | 17 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 01. |
|
TFSE U23 | 87 –42 | * | 7 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 10 | |||
| 2 | 2026. 03. 05. |
|
BKG PRIMA | 69 –47 | * | 8 | 24 | 1 | 4 | 25 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 | |||
| 5 | 2026. 03. 14. |
|
BKG PRIMA | 75 –72 | * | 11 | 30 | 1 | 4 | 25 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 15 | |||
| 4 | 2026. 03. 18. |
|
TFSE U23 | 62 –71 | * | 11 | 23 | 1 | 5 | 20 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 8 | 864 | 26.4211 | 2.520 | 6.350 | 4040 | 0.97 | 432 | 21.921.9 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 4.133 | 1.19 | 5.342 | 1.814 | 1.915 | 3.125 | 0.86 | 0.54 | 0.54 | 0.32 | 7.963 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 8 | 8 | 864 | 26.4211 | 2.520 | 6.350 | 4040 | 0.97 | 432 | 21.921.9 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 4.133 | 1.19 | 5.342 | 1.814 | 1.915 | 3.125 | 0.86 | 0.54 | 0.54 | 0.32 | 7.963 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 864 | 26.4211 | 2.520 | 6.350 | 4040 | 0.97 | 432 | 21.921.9 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 4.133 | 1.19 | 5.342 | 1.814 | 1.915 | 3.125 | 0.86 | 0.54 | 0.54 | 0.32 | 7.963 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 4 | 9.337 | 24.899 | 1.35 | 416 | 31.331.3 | 2.39 | 5.321 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 4.518 | 0.52 | 520 | 1.35 | 2.39 | 2.510 | 0.31 | 1.87 | 14 | 00 | 10.542 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 4 | 4.637 | 12.499 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 1.19 | 2.621 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 2.318 | 0.32 | 2.520 | 0.65 | 1.19 | 1.310 | 0.11 | 0.97 | 0.54 | 00 | 5.342 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 4.637 | 12.499 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 1.19 | 2.621 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 2.318 | 0.32 | 2.520 | 0.65 | 1.19 | 1.310 | 0.11 | 0.97 | 0.54 | 00 | 5.342 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 6.526 | 22.891 | 1.87 | 4.819 | 36.836.8 | 14 | 6.526 | 15.415.4 | 00 | 0.52 | 00 | 4.317 | 1.35 | 5.522 | 2.510 | 1.35 | 3.514 | 0.52 | 0.83 | 0.52 | 0.52 | 624 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 4 | 4 | 6.526 | 22.891 | 1.87 | 4.819 | 36.836.8 | 14 | 6.526 | 15.415.4 | 00 | 0.52 | 00 | 4.317 | 1.35 | 5.522 | 2.510 | 1.35 | 3.514 | 0.52 | 0.83 | 0.52 | 0.52 | 624 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 6.526 | 22.891 | 1.87 | 4.819 | 36.836.8 | 14 | 6.526 | 15.415.4 | 00 | 0.52 | 00 | 4.317 | 1.35 | 5.522 | 2.510 | 1.35 | 3.514 | 0.52 | 0.83 | 0.52 | 0.52 | 624 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 17 | 16 | 7.5127 | 23.6401 | 1.932 | 585 | 37.637.6 | 1.220 | 4.679 | 25.325.3 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 468 | 0.916 | 4.984 | 1.729 | 1.729 | 2.949 | 0.59 | 0.814 | 0.610 | 0.24 | 7.6129 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 17 | 16 | 7.5127 | 23.6401 | 1.932 | 585 | 37.637.6 | 1.220 | 4.679 | 25.325.3 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 468 | 0.916 | 4.984 | 1.729 | 1.729 | 2.949 | 0.59 | 0.814 | 0.610 | 0.24 | 7.6129 | ||||
| Összesítés | 17 | 16 | 7.5127 | 23.6401 | 1.932 | 585 | 37.637.6 | 1.220 | 4.679 | 25.325.3 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 468 | 0.916 | 4.984 | 1.729 | 1.729 | 2.949 | 0.59 | 0.814 | 0.610 | 0.24 | 7.6129 | ||||||