| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 5 | 22.7 | 1.3 | 4 | 33.3 | 0.3 | 3.7 | 9.1 | 1.3 | 3.3 | 40 | 1.7 | 0 | 1.7 | 2.7 | 5.3 | 0.7 | 2.3 | 1.7 | 0 | 1 | 0 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 15 | 68 | 4 | 12 | 33.3 | 1 | 11 | 9.1 | 4 | 10 | 40 | 5 | 0 | 5 | 8 | 16 | 2 | 7 | 5 | 0 | 3 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 8.8 | 40 | 2.4 | 7.1 | 33.3 | 0.6 | 6.5 | 9.1 | 2.4 | 5.9 | 40 | 2.9 | 0 | 2.9 | 4.7 | 9.4 | 1.2 | 4.1 | 2.9 | 0 | 1.8 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 01. |
|
DVTK U23 | 87 –42 | * | 6 | 24 | 1 | 4 | 25 | 1 | 4 | 25 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | |||
| 3 | 2026. 03. 08. |
|
BKG PRIMA | 51 –59 | 4 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 6 | 2026. 03. 29. |
|
BKG PRIMA | 45 –49 | * | 5 | 23 | 2 | 4 | 50 | 0 | 5 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 0 | 5 | 4 | 9 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 9 | 7.7139 | 23.1416 | 1.833 | 4.682 | 40.240.2 | 0.917 | 4.887 | 19.519.5 | 1.222 | 1.730 | 73.373.3 | 1.629 | 1.324 | 2.953 | 2.137 | 1.323 | 2.647 | 1.629 | 1.324 | 00 | 0.916 | 7.3132 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 2 | 432 | 15.6125 | 18 | 2.822 | 36.436.4 | 0.43 | 1.915 | 2020 | 0.97 | 1.310 | 7070 | 1.310 | 0.32 | 1.512 | 1.814 | 2.822 | 0.86 | 1.19 | 1.512 | 0.11 | 0.32 | 3.629 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 1030 | 21.364 | 4.313 | 6.319 | 68.468.4 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 1.34 | 00 | 1.34 | 26 | 1.75 | 1.34 | 13 | 39 | 00 | 0.31 | 1236 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 18 | 9 | 7.7139 | 23.1416 | 1.833 | 4.682 | 40.240.2 | 0.917 | 4.887 | 19.519.5 | 1.222 | 1.730 | 73.373.3 | 1.629 | 1.324 | 2.953 | 2.137 | 1.323 | 2.647 | 1.629 | 1.324 | 00 | 0.916 | 7.3132 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 11 | 4 | 762 | 18.5189 | 2.721 | 4.541 | 58.751.2 | 0.23 | 1.619 | 11.715.8 | 1.111 | 1.515 | 75.773.3 | 1.314 | 0.12 | 1.416 | 1.920 | 2.227 | 110 | 1.112 | 2.321 | 0.11 | 0.33 | 7.865 | ||||
| Összesítés | 29 | 13 | 7.2201 | 20605 | 2.454 | 4.5123 | 52.543.9 | 0.420 | 2.7106 | 16.418.9 | 1.133 | 1.545 | 74.873.3 | 1.443 | 0.526 | 1.969 | 1.957 | 1.950 | 1.657 | 1.241 | 1.945 | 01 | 0.519 | 7.7197 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MTK-TFSE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 4 | 6.646 | 24.4171 | 1.39 | 321 | 42.942.9 | 0.96 | 4.632 | 18.718.7 | 1.410 | 1.712 | 83.483.4 | 1.611 | 0.75 | 2.316 | 214 | 2.417 | 1.39 | 1.611 | 1.611 | 00 | 0.32 | 5.941 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 1 | 5.522 | 1560 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 0.52 | 28 | 2525 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 28 | 1.35 | 3.313 | 1.35 | 1.56 | 1.35 | 1.35 | 14 | 00 | 00 | 7.329 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 2 | 515 | 22.768 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 0.31 | 3.711 | 9.19.1 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 1.75 | 00 | 1.75 | 2.78 | 5.316 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 00 | 13 | 0-0 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 7 | 4 | 6.646 | 24.4171 | 1.39 | 321 | 42.942.9 | 0.96 | 4.632 | 18.718.7 | 1.410 | 1.712 | 83.483.4 | 1.611 | 0.75 | 2.316 | 214 | 2.417 | 1.39 | 1.611 | 1.611 | 00 | 0.32 | 5.941 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 7 | 3 | 5.337 | 18.8128 | 1.511 | 3.524 | 4445.8 | 0.43 | 2.819 | 14.715.8 | 0.96 | 2.315 | 4040 | 1.813 | 0.65 | 2.518 | 213 | 3.422 | 17 | 1.812 | 1.39 | 00 | 0.53 | 3.629 | ||||
| Összesítés | 14 | 7 | 5.783 | 20.7299 | 1.520 | 3.345 | 43.744.4 | 0.69 | 3.451 | 16.517.6 | 1.116 | 2.127 | 51.859.3 | 1.724 | 0.710 | 2.434 | 227 | 3.139 | 1.116 | 1.723 | 1.420 | 00 | 0.45 | 4.470 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MTK-TFSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 4.59 | 12.525 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 0.51 | 2.55 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 2.814 | 9.849 | 15 | 2.211 | 45.545.5 | 0.21 | 210 | 1010 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.84 | 0.21 | 15 | 0.42 | 1.47 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 00 | 00 | 0.42 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 2 | 1 | 4.59 | 12.525 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 0.51 | 2.55 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE U23 | 5 | 0 | 2.814 | 9.849 | 15 | 2.211 | 45.545.5 | 0.21 | 210 | 1010 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.84 | 0.21 | 15 | 0.42 | 1.47 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 00 | 00 | 0.42 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 3.723 | 11.274 | 1.38 | 2.416 | 53.250 | 0.42 | 2.315 | 15.613.3 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.75 | 0.63 | 1.38 | 0.53 | 212 | 0.75 | 0.22 | 0.74 | 00 | 0.31 | 1.26 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 14 | 7.2194 | 22.7612 | 1.745 | 4108 | 41.741.7 | 0.924 | 4.6124 | 19.319.3 | 1.232 | 1.642 | 76.276.2 | 1.541 | 1.131 | 2.772 | 1.952 | 1.745 | 2.157 | 1.540 | 1.437 | 00 | 0.719 | 6.6177 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 20 | 5 | 4.283 | 15.1302 | 1.224 | 2.957 | 42.142.1 | 0.37 | 2.244 | 15.915.9 | 0.714 | 1.327 | 51.951.9 | 1.427 | 0.48 | 1.835 | 1.529 | 2.551 | 0.917 | 1.123 | 1.223 | 0.11 | 0.35 | 360 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 1030 | 21.364 | 4.313 | 6.319 | 68.468.4 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 1.34 | 00 | 1.34 | 26 | 1.75 | 1.34 | 13 | 39 | 00 | 0.31 | 1236 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 27 | 14 | 7.2194 | 22.7612 | 1.745 | 4108 | 41.741.7 | 0.924 | 4.6124 | 19.319.3 | 1.232 | 1.642 | 76.276.2 | 1.541 | 1.131 | 2.772 | 1.952 | 1.745 | 2.157 | 1.540 | 1.437 | 00 | 0.719 | 6.6177 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 23 | 7 | 7.1113 | 18.2366 | 2.837 | 4.676 | 60.348.7 | 0.27 | 1.848 | 9.914.6 | 118 | 1.532 | 67.456.2 | 1.331 | 0.28 | 1.539 | 1.735 | 2.156 | 1.121 | 1.126 | 2.132 | 01 | 0.36 | 7.596 | ||||
| Összesítés | 50 | 21 | 7.1307 | 19.7978 | 2.482 | 4.4184 | 54.644.6 | 0.431 | 2.7172 | 15.218 | 1.150 | 1.574 | 70.467.6 | 1.472 | 0.539 | 1.9111 | 1.887 | 2101 | 1.478 | 1.266 | 1.869 | 01 | 0.425 | 7.2273 | ||||||