| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 2 | 19.7 | 0.7 | 3.3 | 20 | 0 | 2 | 0 | 0.7 | 2 | 33.4 | 1.3 | 1.3 | 2.7 | 1.7 | 1.7 | 1 | 1 | 2.3 | 0.3 | 0.3 | 2.3 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 6 | 59 | 2 | 10 | 20 | 0 | 6 | 0 | 2 | 6 | 33.4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 5 | 3 | 3 | 7 | 1 | 1 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 4.1 | 40 | 1.4 | 6.8 | 20 | 0 | 4.1 | 0 | 1.4 | 4.1 | 33.4 | 2.7 | 2.7 | 5.4 | 3.4 | 3.4 | 2 | 2 | 4.7 | 0.7 | 0.7 | 4.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 01. |
|
DVTK U23 | 87 –42 | 1 | 18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 4 | 2026. 03. 18. |
|
DVTK U23 | 62 –71 | * | 3 | 25 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | |||
| 6 | 2026. 03. 29. |
|
BKG PRIMA | 45 –49 | 2 | 16 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 11 | 5.977 | 25325 | 1.621 | 3.444 | 47.747.7 | 0.45 | 1.925 | 2020 | 1.520 | 1.823 | 86.986.9 | 3.849 | 1.824 | 5.673 | 2.532 | 2.431 | 2.330 | 2.532 | 226 | 1.418 | 0.56 | 13.9181 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér | 10 | 5 | 3.939 | 23.5235 | 1.313 | 3.838 | 34.234.2 | 0.11 | 0.77 | 14.314.3 | 110 | 1.313 | 76.976.9 | 2.828 | 220 | 4.848 | 1.414 | 1.616 | 1.313 | 110 | 2.929 | 0.33 | 0.33 | 9.393 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 5 | 3.629 | 27.4219 | 0.65 | 2.822 | 22.722.7 | 0.43 | 1.19 | 33.333.3 | 1.310 | 1.915 | 66.766.7 | 1.512 | 0.65 | 2.117 | 18 | 2.822 | 1.613 | 1.19 | 2.419 | 18 | 0.65 | 540 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 5.316 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 39 | 3.310 | 6.319 | 0.72 | 26 | 13 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 1030 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 5.316 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 39 | 3.310 | 6.319 | 0.72 | 26 | 13 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 1030 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE II. | 34 | 24 | 4.7161 | 24.6846 | 1.142 | 3.1111 | 3737.8 | 0.411 | 1.952 | 20.621.2 | 1.344 | 1.757 | 73.777.2 | 2.898 | 259 | 4.7157 | 1.456 | 2.275 | 1.659 | 1.758 | 2.279 | 0.831 | 0.415 | 9.6344 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 3 | 3 | 5.316 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 39 | 3.310 | 6.319 | 0.72 | 26 | 13 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 1030 | ||||
| Összesítés | 37 | 27 | 4.8177 | 24.1913 | 1.145 | 2.9118 | 37.938.1 | 0.413 | 2.263 | 19.820.6 | 1.348 | 1.863 | 72.276.2 | 2.8107 | 2.269 | 5176 | 1.258 | 2.181 | 1.462 | 1.965 | 2.184 | 0.833 | 0.416 | 9.6374 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 4 | 7.545 | 23.3140 | 1.59 | 3.722 | 40.940.9 | 1.27 | 2.716 | 43.843.8 | 16 | 1.59 | 66.766.7 | 3.722 | 0.85 | 4.527 | 1.27 | 2.213 | 1.38 | 1.811 | 212 | 1.710 | 00 | 12.374 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 2 | 636 | 20.2121 | 212 | 5.231 | 38.738.7 | 0.21 | 1.710 | 1010 | 1.59 | 212 | 7575 | 1.811 | 0.85 | 2.716 | 1.27 | 1.27 | 1.811 | 1.710 | 1.59 | 16 | 1.27 | 7.746 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 1 | 26 | 19.759 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 00 | 26 | 00 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 1.34 | 1.34 | 2.78 | 1.75 | 1.75 | 13 | 13 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 2.37 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 2 | 0 | 1.53 | 1224 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 00 | 12 | 12 | 1.53 | 36 | 12 | 12 | 1.53 | 0.51 | 00 | 1.53 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 17 | 7 | 4.390 | 18.8344 | 123 | 3.365 | 31.635.4 | 0.38 | 1.834 | 18.223.5 | 1.220 | 1.931 | 62.264.5 | 1.737 | 116 | 2.753 | 1.422 | 231 | 1.324 | 1.426 | 1.831 | 0.918 | 0.48 | 6130 | ||||
| Összesítés | 17 | 7 | 4.390 | 18.8344 | 123 | 3.365 | 31.635.4 | 0.38 | 1.834 | 18.223.5 | 1.220 | 1.931 | 62.264.5 | 1.737 | 116 | 2.753 | 1.422 | 231 | 1.324 | 1.426 | 1.831 | 0.918 | 0.48 | 6130 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 2828 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 11 | 33 | 33 | 11 | 55 | 22 | 00 | 1818 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 2727 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 33 | 22 | 55 | 11 | 22 | 00 | 22 | 44 | 22 | 00 | 1414 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 4.714 | 23.370 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 1.75 | 39 | 4.714 | 0.72 | 1.75 | 26 | 1.75 | 1.75 | 13 | 00 | 927 | |||
| 3 szezon |
|
TFSE U23 | 5 | 2 | 5.927 | 26.1125 | 1.77 | 3.215 | 51.746.7 | 0.42 | 1.47 | 30.828.6 | 1.27 | 1.610 | 78.670 | 3.213 | 212 | 5.225 | 0.94 | 2.210 | 1.79 | 1.68 | 3.614 | 1.77 | 00 | 13.759 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 5.927 | 26.1125 | 1.77 | 3.215 | 51.746.7 | 0.42 | 1.47 | 30.828.6 | 1.27 | 1.610 | 78.670 | 3.213 | 212 | 5.225 | 0.94 | 2.210 | 1.79 | 1.68 | 3.614 | 1.77 | 00 | 13.759 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 16 | 6.4129 | 24.6493 | 1.632 | 3.468 | 4747 | 0.713 | 2.243 | 30.230.2 | 1.326 | 1.632 | 81.281.2 | 3.876 | 1.530 | 5.3106 | 240 | 2.447 | 2.141 | 2.244 | 2.243 | 1.530 | 0.36 | 13.6273 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 8 | 4.881 | 22.5383 | 1.627 | 4.474 | 36.536.5 | 0.12 | 1.118 | 11.111.1 | 1.221 | 1.627 | 77.877.8 | 2.542 | 1.627 | 4.169 | 1.322 | 1.525 | 1.424 | 1.322 | 2.542 | 0.611 | 0.610 | 9153 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 16 | 6 | 3.352 | 23.3372 | 0.610 | 2.642 | 23.823.8 | 0.24 | 1.321 | 1919 | 1.320 | 2.133 | 60.660.6 | 1.321 | 1.220 | 2.641 | 1.118 | 2.438 | 1.524 | 1.219 | 2.134 | 0.813 | 0.46 | 4.877 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 5.316 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 39 | 3.310 | 6.319 | 0.72 | 26 | 13 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 1030 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 5.316 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 39 | 3.310 | 6.319 | 0.72 | 26 | 13 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 1030 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE II. | 56 | 33 | 4.9278 | 23.21315 | 1.272 | 3.2191 | 37.937.7 | 0.421 | 293 | 20.622.6 | 1.371 | 1.898 | 70.672.4 | 2.6148 | 1.987 | 4.6235 | 1.382 | 2116 | 1.592 | 1.892 | 2.1124 | 0.956 | 0.423 | 9.4533 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 3 | 3 | 5.316 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 39 | 3.310 | 6.319 | 0.72 | 26 | 13 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 1030 | ||||
| Összesítés | 59 | 36 | 5294 | 231382 | 1.275 | 3198 | 38.637.9 | 0.523 | 2.4104 | 19.822.1 | 1.375 | 1.9104 | 69.772.1 | 2.7157 | 2.297 | 4.9254 | 1.284 | 2122 | 1.495 | 1.999 | 2129 | 0.958 | 0.424 | 9.5563 | ||||||