| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 0 | 2.3 | 11.4 | 0.9 | 2.6 | 33.3 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0.9 | 57.1 | 1.3 | 1.5 | 2.8 | 0.1 | 0.8 | 1 | 0.8 | 0.8 | 0 | 0.1 | 3.3 | |||||||||
| Total | 8 | 0 | 18 | 91 | 7 | 21 | 33.3 | 0 | 4 | 0 | 4 | 7 | 57.1 | 10 | 12 | 22 | 1 | 6 | 8 | 6 | 6 | 0 | 1 | 26 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 0 | 7.9 | 40 | 3.1 | 9.2 | 33.3 | 0 | 1.8 | 0 | 1.8 | 3.1 | 57.1 | 4.4 | 5.3 | 9.7 | 0.4 | 2.6 | 3.5 | 2.6 | 2.6 | 0 | 0.4 | 11.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 26. |
|
BKG PRIMA | 79 –45 | 7 | 19 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 100 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 4 | 2025. 11. 26. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 66 –59 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
Vasas Akadémia II. | 70 –63 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 12. 15. |
|
TFSE U23 | 88 –57 | 0 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 6 | 2025. 12. 21. |
|
BKG PRIMA | 62 –71 | 7 | 18 | 3 | 5 | 60 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
Csata DSE | 65 –64 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 8 | 2026. 01. 18. |
|
TFSE U23 | 63 –71 | 2 | 14 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 9 | 2026. 01. 21. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 46 –70 | 2 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 0 | 2.318 | 11.491 | 0.97 | 2.621 | 33.333.3 | 00 | 0.54 | 00 | 0.54 | 0.97 | 57.157.1 | 1.310 | 1.512 | 2.822 | 0.11 | 0.86 | 18 | 0.86 | 0.86 | 00 | 0.11 | 3.326 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 8 | 0 | 2.318 | 11.491 | 0.97 | 2.621 | 33.333.3 | 00 | 0.54 | 00 | 0.54 | 0.97 | 57.157.1 | 1.310 | 1.512 | 2.822 | 0.11 | 0.86 | 18 | 0.86 | 0.86 | 00 | 0.11 | 3.326 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 2.318 | 11.491 | 0.97 | 2.621 | 33.333.3 | 00 | 0.54 | 00 | 0.54 | 0.97 | 57.157.1 | 1.310 | 1.512 | 2.822 | 0.11 | 0.86 | 18 | 0.86 | 0.86 | 00 | 0.11 | 3.326 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 0 | 3.514 | 17.369 | 0.83 | 2.39 | 33.333.3 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.52 | 1.56 | 28 | 0.52 | 2.39 | 0.31 | 0.52 | 1.56 | 0.31 | 0.31 | 3.815 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 0 | 2.37 | 21.765 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 00 | 0.72 | 00 | 1.34 | 2.78 | 412 | 26 | 2.78 | 00 | 1.34 | 2.37 | 00 | 13 | 3.711 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 7 | 0 | 2.921 | 19.5134 | 0.75 | 2.819 | 25.426.3 | 0.43 | 213 | 21.323.1 | 0.32 | 0.64 | 42.850 | 0.96 | 2.114 | 320 | 1.38 | 2.517 | 0.11 | 0.96 | 1.913 | 0.11 | 0.64 | 3.726 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 2.921 | 19.5134 | 0.75 | 2.819 | 25.426.3 | 0.43 | 213 | 21.323.1 | 0.32 | 0.64 | 42.850 | 0.96 | 2.114 | 320 | 1.38 | 2.517 | 0.11 | 0.96 | 1.913 | 0.11 | 0.64 | 3.726 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 3.711 | 19.759 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 1.34 | 1.75 | 39 | 1.34 | 0.31 | 13 | 1.34 | 0.31 | 13 | 0.31 | 721 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 3 | 1 | 3.711 | 19.759 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 1.34 | 1.75 | 39 | 1.34 | 0.31 | 13 | 1.34 | 0.31 | 13 | 0.31 | 721 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 3.711 | 19.759 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 1.34 | 1.75 | 39 | 1.34 | 0.31 | 13 | 1.34 | 0.31 | 13 | 0.31 | 721 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 18 | 1 | 2.850 | 15.8284 | 0.917 | 2.749 | 34.734.7 | 0.23 | 1.120 | 1515 | 0.47 | 0.815 | 46.746.7 | 1.120 | 1.731 | 2.851 | 0.713 | 1.324 | 0.712 | 0.916 | 1.120 | 0.24 | 0.36 | 4.173 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 18 | 1 | 2.850 | 15.8284 | 0.917 | 2.749 | 34.734.7 | 0.23 | 1.120 | 1515 | 0.47 | 0.815 | 46.746.7 | 1.120 | 1.731 | 2.851 | 0.713 | 1.324 | 0.712 | 0.916 | 1.120 | 0.24 | 0.36 | 4.173 | ||||
| Összesítés | 18 | 1 | 2.850 | 15.8284 | 0.917 | 2.749 | 34.734.7 | 0.23 | 1.120 | 1515 | 0.47 | 0.815 | 46.746.7 | 1.120 | 1.731 | 2.851 | 0.713 | 1.324 | 0.712 | 0.916 | 1.120 | 0.24 | 0.36 | 4.173 | ||||||