| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 7 | 9.4 | 26 | 3 | 7 | 42.9 | 0.6 | 3.6 | 16 | 1.7 | 2.7 | 63.2 | 3.4 | 1.6 | 5 | 2 | 1.6 | 2.4 | 3 | 1.3 | 0.1 | 0.6 | 11.3 | |||||||||
| Total | 7 | 7 | 66 | 182 | 21 | 49 | 42.9 | 4 | 25 | 16 | 12 | 19 | 63.2 | 24 | 11 | 35 | 14 | 11 | 17 | 21 | 9 | 1 | 4 | 79 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 7 | 14.5 | 40 | 4.6 | 10.8 | 42.9 | 0.9 | 5.5 | 16 | 2.6 | 4.2 | 63.2 | 5.3 | 2.4 | 7.7 | 3.1 | 2.4 | 3.7 | 4.6 | 2 | 0.2 | 0.9 | 17.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
TFSE U23 | 50 –73 | * | 8 | 23 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 9 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
DVTK U23 | 72 –60 | * | 13 | 27 | 4 | 8 | 50 | 1 | 5 | 20 | 2 | 4 | 50 | 4 | 2 | 6 | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 14 | |||
| 4 | 2025. 11. 16. |
|
Vasas Akadémia II. | 61 –62 | * | 16 | 31 | 6 | 9 | 66.7 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 2 | 50 | 4 | 4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 22 | |||
| 6 | 2025. 12. 21. |
|
TFSE U23 | 71 –64 | * | 11 | 30 | 2 | 4 | 50 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 6 | 1 | 7 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1 | 23 | |||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
DVTK U23 | 65 –64 | * | 5 | 24 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Vasas Akadémia II. | 70 –74 | * | 8 | 24 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | |||
| 8 | 2026. 02. 05. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 59 –35 | * | 5 | 23 | 1 | 8 | 12.5 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila | 7 | 7 | 9.466 | 26182 | 321 | 749 | 42.942.9 | 0.64 | 3.625 | 1616 | 1.712 | 2.719 | 63.263.2 | 3.424 | 1.611 | 535 | 214 | 1.611 | 2.417 | 321 | 1.39 | 0.11 | 0.64 | 11.379 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 7 | 7 | 9.466 | 26182 | 321 | 749 | 42.942.9 | 0.64 | 3.625 | 1616 | 1.712 | 2.719 | 63.263.2 | 3.424 | 1.611 | 535 | 214 | 1.611 | 2.417 | 321 | 1.39 | 0.11 | 0.64 | 11.379 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 9.466 | 26182 | 321 | 749 | 42.942.9 | 0.64 | 3.625 | 1616 | 1.712 | 2.719 | 63.263.2 | 3.424 | 1.611 | 535 | 214 | 1.611 | 2.417 | 321 | 1.39 | 0.11 | 0.64 | 11.379 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 3 | 8.325 | 28.786 | 3.310 | 7.322 | 45.545.5 | 00 | 13 | 00 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 4.313 | 2.78 | 721 | 39 | 39 | 2.37 | 3.310 | 2.37 | 0.31 | 13 | 1442 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 3 | 3 | 8.325 | 28.786 | 3.310 | 7.322 | 45.545.5 | 00 | 13 | 00 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 4.313 | 2.78 | 721 | 39 | 39 | 2.37 | 3.310 | 2.37 | 0.31 | 13 | 1442 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 8.325 | 28.786 | 3.310 | 7.322 | 45.545.5 | 00 | 13 | 00 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 4.313 | 2.78 | 721 | 39 | 39 | 2.37 | 3.310 | 2.37 | 0.31 | 13 | 1442 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 2020 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 11 | 44 | 00 | 11 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 1 | 1 | 44 | 2020 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 11 | 44 | 00 | 11 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 44 | 2020 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 11 | 44 | 00 | 11 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 11 | 11 | 8.695 | 26.2288 | 333 | 6.774 | 44.644.6 | 0.44 | 2.831 | 12.912.9 | 1.517 | 2.831 | 54.854.8 | 3.640 | 1.820 | 5.560 | 2.123 | 1.921 | 2.527 | 2.831 | 1.516 | 0.22 | 0.67 | 11.3124 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 11 | 11 | 8.695 | 26.2288 | 333 | 6.774 | 44.644.6 | 0.44 | 2.831 | 12.912.9 | 1.517 | 2.831 | 54.854.8 | 3.640 | 1.820 | 5.560 | 2.123 | 1.921 | 2.527 | 2.831 | 1.516 | 0.22 | 0.67 | 11.3124 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 8.695 | 26.2288 | 333 | 6.774 | 44.644.6 | 0.44 | 2.831 | 12.912.9 | 1.517 | 2.831 | 54.854.8 | 3.640 | 1.820 | 5.560 | 2.123 | 1.921 | 2.527 | 2.831 | 1.516 | 0.22 | 0.67 | 11.3124 | ||||||