| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 2 | 3 | 21.4 | 1 | 3.6 | 27.6 | 0 | 0.6 | 0 | 1 | 1.4 | 72.7 | 1 | 0.4 | 1.4 | 2.1 | 3.4 | 0.5 | 1.8 | 1.5 | 0 | 0.6 | 2.8 | |||||||||
| Total | 8 | 2 | 24 | 171 | 8 | 29 | 27.6 | 0 | 5 | 0 | 8 | 11 | 72.7 | 8 | 3 | 11 | 17 | 27 | 4 | 14 | 12 | 0 | 5 | 22 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 2 | 5.6 | 40 | 1.9 | 6.8 | 27.6 | 0 | 1.2 | 0 | 1.9 | 2.6 | 72.7 | 1.9 | 0.7 | 2.6 | 4 | 6.3 | 0.9 | 3.3 | 2.8 | 0 | 1.2 | 5.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
DVTK U23 | 72 –60 | 4 | 24 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2025. 11. 09. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 64 –63 | 2 | 27 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2025. 11. 16. |
|
Vasas Akadémia II. | 61 –62 | * | 2 | 29 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | |||
| 6 | 2025. 12. 21. |
|
TFSE U23 | 71 –64 | 3 | 20 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
DVTK U23 | 65 –64 | 9 | 20 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 14 | ||||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Vasas Akadémia II. | 70 –74 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | ||||
| 8 | 2026. 02. 05. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 59 –35 | * | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 | |||
| 10 | 2026. 02. 08. |
|
BKG PRIMA | 41 –86 | 4 | 20 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 7 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 2 | 324 | 21.4171 | 18 | 3.629 | 27.627.6 | 00 | 0.65 | 00 | 18 | 1.411 | 72.772.7 | 18 | 0.43 | 1.411 | 2.117 | 3.427 | 0.54 | 1.814 | 1.512 | 00 | 0.65 | 2.822 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 8 | 2 | 324 | 21.4171 | 18 | 3.629 | 27.627.6 | 00 | 0.65 | 00 | 18 | 1.411 | 72.772.7 | 18 | 0.43 | 1.411 | 2.117 | 3.427 | 0.54 | 1.814 | 1.512 | 00 | 0.65 | 2.822 | ||||
| Összesítés | 8 | 2 | 324 | 21.4171 | 18 | 3.629 | 27.627.6 | 00 | 0.65 | 00 | 18 | 1.411 | 72.772.7 | 18 | 0.43 | 1.411 | 2.117 | 3.427 | 0.54 | 1.814 | 1.512 | 00 | 0.65 | 2.822 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 2 | 1 | 48 | 1326 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 36 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 4.59 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 00 | 36 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 2 | 1 | 48 | 1326 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 36 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 4.59 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 00 | 36 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 48 | 1326 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 36 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 4.59 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 00 | 36 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1515 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 1 | 0 | 44 | 1515 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 1515 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 11 | 3 | 3.336 | 19.3212 | 0.89 | 333 | 27.327.3 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 1.112 | 1.719 | 63.263.2 | 0.89 | 0.33 | 1.112 | 1.820 | 3.640 | 0.44 | 1.921 | 1.516 | 00 | 0.55 | 2.528 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 11 | 3 | 3.336 | 19.3212 | 0.89 | 333 | 27.327.3 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 1.112 | 1.719 | 63.263.2 | 0.89 | 0.33 | 1.112 | 1.820 | 3.640 | 0.44 | 1.921 | 1.516 | 00 | 0.55 | 2.528 | ||||
| Összesítés | 11 | 3 | 3.336 | 19.3212 | 0.89 | 333 | 27.327.3 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 1.112 | 1.719 | 63.263.2 | 0.89 | 0.33 | 1.112 | 1.820 | 3.640 | 0.44 | 1.921 | 1.516 | 00 | 0.55 | 2.528 | ||||||