| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 2 | 4.1 | 19.7 | 1 | 3 | 33.3 | 0.4 | 2.9 | 15 | 0.9 | 2 | 42.9 | 2.6 | 1.6 | 4.1 | 1.3 | 2 | 3 | 1.7 | 1.3 | 0.1 | 0.3 | 5.1 | |||||||||
| Total | 7 | 2 | 29 | 138 | 7 | 21 | 33.3 | 3 | 20 | 15 | 6 | 14 | 42.9 | 18 | 11 | 29 | 9 | 14 | 21 | 12 | 9 | 1 | 2 | 36 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 2 | 8.4 | 40 | 2 | 6.1 | 33.3 | 0.9 | 5.8 | 15 | 1.7 | 4.1 | 42.9 | 5.2 | 3.2 | 8.4 | 2.6 | 4.1 | 6.1 | 3.5 | 2.6 | 0.3 | 0.6 | 10.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
TFSE U23 | 62 –53 | 5 | 16 | 2 | 8 | 25 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 1 | 2025. 10. 15. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 71 –39 | 2 | 27 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 4 | 2 | 6 | 3 | 7 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2025. 11. 09. |
|
BKG PRIMA | 72 –45 | * | 3 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | |||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
DVTK U23 | 70 –63 | * | 7 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 6 | 2025. 12. 10. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 69 –67 | 2 | 13 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | -1 | ||||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Csata DSE | 70 –74 | 3 | 20 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 10 | 2026. 02. 12. |
|
DVTK U23 | 69 –65 | 7 | 22 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 2 | 4 | 50 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 7 | 2 | 4.129 | 19.7138 | 17 | 321 | 33.333.3 | 0.43 | 2.920 | 1515 | 0.96 | 214 | 42.942.9 | 2.618 | 1.611 | 4.129 | 1.39 | 214 | 321 | 1.712 | 1.39 | 0.11 | 0.32 | 5.136 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 5.511 | 19.539 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 12 | 100100 | 3.57 | 0.51 | 48 | 1.53 | 24 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 7.515 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 9 | 2 | 4.840 | 19.6177 | 1.310 | 3.830 | 33.333.3 | 0.54 | 2.223 | 21.317.4 | 0.98 | 1.516 | 61.950 | 325 | 112 | 4.137 | 1.412 | 218 | 2.525 | 1.916 | 0.910 | 0.11 | 0.12 | 6.351 | ||||
| Összesítés | 9 | 2 | 4.840 | 19.6177 | 1.310 | 3.830 | 33.333.3 | 0.54 | 2.223 | 21.317.4 | 0.98 | 1.516 | 61.950 | 325 | 112 | 4.137 | 1.412 | 218 | 2.525 | 1.916 | 0.910 | 0.11 | 0.12 | 6.351 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 5 | 3 | 7.437 | 24120 | 1.89 | 4.422 | 40.940.9 | 0.84 | 2.211 | 36.436.4 | 1.47 | 2.412 | 58.358.3 | 315 | 1.89 | 4.824 | 0.63 | 2.613 | 2.814 | 1.89 | 1.89 | 0.63 | 00 | 9.447 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 2 | 2.510 | 18.373 | 14 | 312 | 33.333.3 | 00 | 28 | 00 | 0.52 | 14 | 5050 | 28 | 14 | 312 | 14 | 14 | 2.510 | 1.35 | 1.56 | 0.31 | 00 | 416 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 9 | 5 | 547 | 21.1193 | 1.413 | 3.734 | 37.838.2 | 0.44 | 2.119 | 1921.1 | 19 | 1.716 | 55.956.3 | 2.523 | 1.413 | 3.936 | 0.87 | 1.817 | 2.724 | 1.514 | 1.715 | 0.44 | 00 | 6.763 | ||||
| Összesítés | 9 | 5 | 547 | 21.1193 | 1.413 | 3.734 | 37.838.2 | 0.44 | 2.119 | 1921.1 | 19 | 1.716 | 55.956.3 | 2.523 | 1.413 | 3.936 | 0.87 | 1.817 | 2.724 | 1.514 | 1.715 | 0.44 | 00 | 6.763 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 1.53 | 9.519 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 12 | 12 | 24 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 2 | 0 | 1.53 | 9.519 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 12 | 12 | 24 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 1.53 | 9.519 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 12 | 12 | 24 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 18 | 7 | 4.479 | 19.4350 | 1.120 | 3.359 | 33.933.9 | 0.48 | 2.342 | 19.119.1 | 0.815 | 1.730 | 5050 | 2.341 | 1.527 | 3.868 | 118 | 1.833 | 2.749 | 1.426 | 1.426 | 0.35 | 0.23 | 5.6101 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 5.511 | 19.539 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 12 | 100100 | 3.57 | 0.51 | 48 | 1.53 | 24 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 7.515 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 20 | 7 | 4.990 | 19.5389 | 1.323 | 3.968 | 33.633.8 | 0.59 | 1.945 | 24.620 | 0.917 | 1.332 | 68.753.1 | 2.948 | 128 | 3.976 | 1.321 | 1.937 | 2.453 | 1.730 | 127 | 0.15 | 0.13 | 6.6116 | ||||
| Összesítés | 20 | 7 | 4.990 | 19.5389 | 1.323 | 3.968 | 33.633.8 | 0.59 | 1.945 | 24.620 | 0.917 | 1.332 | 68.753.1 | 2.948 | 128 | 3.976 | 1.321 | 1.937 | 2.453 | 1.730 | 127 | 0.15 | 0.13 | 6.6116 | ||||||