| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 2 | 3.3 | 17.7 | 0.2 | 1.2 | 14.3 | 0.8 | 2.5 | 33.3 | 0.5 | 1 | 50 | 2.2 | 1.2 | 3.3 | 1.2 | 2.8 | 1.5 | 1.2 | 2.2 | 0.2 | 0.3 | 5.3 | |||||||||
| Total | 6 | 2 | 20 | 106 | 1 | 7 | 14.3 | 5 | 15 | 33.3 | 3 | 6 | 50 | 13 | 7 | 20 | 7 | 17 | 9 | 7 | 13 | 1 | 2 | 32 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 2 | 7.5 | 40 | 0.4 | 2.6 | 14.3 | 1.9 | 5.7 | 33.3 | 1.1 | 2.3 | 50 | 4.9 | 2.6 | 7.5 | 2.6 | 6.4 | 3.4 | 2.6 | 4.9 | 0.4 | 0.8 | 12.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
TFSE U23 | 62 –53 | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 1 | 2025. 10. 15. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 71 –39 | 5 | 23 | 1 | 4 | 25 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7 | ||||
| 3 | 2025. 11. 09. |
|
BKG PRIMA | 72 –45 | * | 5 | 21 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 4 | 50 | 3 | 1 | 4 | 0 | 3 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8 | |||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
DVTK U23 | 70 –63 | 3 | 14 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Csata DSE | 70 –74 | 0 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 10 | 2026. 02. 12. |
|
DVTK U23 | 69 –65 | * | 4 | 23 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 | 12 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 6 | 2 | 3.320 | 17.7106 | 0.21 | 1.27 | 14.314.3 | 0.85 | 2.515 | 33.333.3 | 0.53 | 16 | 5050 | 2.213 | 1.27 | 3.320 | 1.27 | 2.817 | 1.59 | 1.27 | 2.213 | 0.21 | 0.32 | 5.332 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 22 | 1616 | 00 | 55 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 11 | 22 | 22 | 44 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 7 | 2 | 2.722 | 16.8122 | 0.11 | 3.112 | 2.78.3 | 0.45 | 2.317 | 18.529.4 | 1.35 | 1.58 | 83.362.5 | 1.614 | 1.18 | 2.722 | 1.69 | 3.421 | 1.310 | 1.18 | 1.614 | 0.11 | 0.22 | 1.229 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 2.722 | 16.8122 | 0.11 | 3.112 | 2.78.3 | 0.45 | 2.317 | 18.529.4 | 1.35 | 1.58 | 83.362.5 | 1.614 | 1.18 | 2.722 | 1.69 | 3.421 | 1.310 | 1.18 | 1.614 | 0.11 | 0.22 | 1.229 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 1 | 1.56 | 14.859 | 0.52 | 2.811 | 18.218.2 | 00 | 1.35 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.510 | 0.52 | 312 | 1.35 | 2.39 | 2.510 | 0.52 | 1.87 | 00 | 14 | 2.39 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 3 | 2.811 | 21.385 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 14 | 14 | 100100 | 2.510 | 0.31 | 2.811 | 14 | 6.526 | 2.39 | 0.83 | 4.317 | 0.31 | 00 | 2.510 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 8 | 4 | 2.117 | 18144 | 0.54 | 2.923 | 17.417.4 | 0.11 | 0.97 | 14.314.3 | 0.86 | 0.86 | 100100 | 2.520 | 0.43 | 2.923 | 1.19 | 4.435 | 2.419 | 0.65 | 324 | 0.11 | 0.54 | 2.419 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 2.117 | 18144 | 0.54 | 2.923 | 17.417.4 | 0.11 | 0.97 | 14.314.3 | 0.86 | 0.86 | 100100 | 2.520 | 0.43 | 2.923 | 1.19 | 4.435 | 2.419 | 0.65 | 324 | 0.11 | 0.54 | 2.419 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 14 | 6 | 2.637 | 17.9250 | 0.45 | 2.130 | 16.716.7 | 0.46 | 1.622 | 27.327.3 | 0.69 | 0.912 | 7575 | 2.433 | 0.710 | 3.143 | 1.116 | 3.752 | 228 | 0.912 | 2.637 | 0.12 | 0.46 | 3.651 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 22 | 1616 | 00 | 55 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 11 | 22 | 22 | 44 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 15 | 6 | 2.339 | 16.9266 | 0.25 | 3.635 | 514.3 | 0.26 | 1.824 | 1225 | 1.311 | 1.414 | 92.578.6 | 1.734 | 0.911 | 2.545 | 1.618 | 3.956 | 1.529 | 0.913 | 1.838 | 0.12 | 0.26 | 0.348 | ||||
| Összesítés | 15 | 6 | 2.339 | 16.9266 | 0.25 | 3.635 | 514.3 | 0.26 | 1.824 | 1225 | 1.311 | 1.414 | 92.578.6 | 1.734 | 0.911 | 2.545 | 1.618 | 3.956 | 1.529 | 0.913 | 1.838 | 0.12 | 0.26 | 0.348 | ||||||