| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 1 | 3 | 16.5 | 1 | 2.2 | 46.2 | 0.2 | 1.5 | 11.1 | 0.5 | 1 | 50 | 3.2 | 0.3 | 3.5 | 2.3 | 1.8 | 3.3 | 1 | 2 | 0 | 0.3 | 7 | |||||||||
| Total | 6 | 1 | 18 | 99 | 6 | 13 | 46.2 | 1 | 9 | 11.1 | 3 | 6 | 50 | 19 | 2 | 21 | 14 | 11 | 20 | 6 | 12 | 0 | 2 | 42 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 1 | 7.3 | 40 | 2.4 | 5.3 | 46.2 | 0.4 | 3.6 | 11.1 | 1.2 | 2.4 | 50 | 7.7 | 0.8 | 8.5 | 5.7 | 4.4 | 8.1 | 2.4 | 4.8 | 0 | 0.8 | 17 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 3 | 2025. 11. 09. |
|
BKG PRIMA | 72 –45 | 4 | 17 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
DVTK U23 | 70 –63 | 3 | 16 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 6 | 2025. 12. 10. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 69 –67 | 3 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | ||||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
TFSE U23 | 72 –60 | * | 2 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | |||
| 8 | 2026. 01. 18. |
|
BKG PRIMA | 49 –75 | 4 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 5 | 3 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 10 | 2026. 02. 12. |
|
DVTK U23 | 69 –65 | 2 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 6 | 1 | 318 | 16.599 | 16 | 2.213 | 46.146.1 | 0.21 | 1.59 | 11.111.1 | 0.53 | 16 | 5050 | 3.219 | 0.32 | 3.521 | 2.314 | 1.811 | 3.320 | 16 | 212 | 00 | 0.32 | 742 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 00 | 1717 | 00 | 44 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 22 | 44 | 00 | 11 | 00 | 11 | -3-3 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 7 | 2 | 1.518 | 16.8116 | 0.56 | 3.117 | 16.235.3 | 0.11 | 1.310 | 6.710 | 0.33 | 0.56 | 5050 | 2.621 | 0.22 | 2.823 | 1.715 | 1.913 | 3.724 | 0.56 | 1.513 | 00 | 0.73 | 239 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 1.518 | 16.8116 | 0.56 | 3.117 | 16.235.3 | 0.11 | 1.310 | 6.710 | 0.33 | 0.56 | 5050 | 2.621 | 0.22 | 2.823 | 1.715 | 1.913 | 3.724 | 0.56 | 1.513 | 00 | 0.73 | 239 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 6 | 4 | 4.326 | 16.7100 | 1.38 | 2.716 | 5050 | 0.32 | 1.38 | 2525 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 2.515 | 1.38 | 3.823 | 1.710 | 1.38 | 1.38 | 0.85 | 2.515 | 0.21 | 0.21 | 9.356 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 1 | 4.518 | 18.373 | 1.56 | 312 | 5050 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 0.83 | 14 | 7575 | 3.514 | 0.31 | 3.815 | 0.83 | 1.87 | 2.39 | 1.35 | 1.56 | 0.83 | 0.31 | 7.831 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 10 | 5 | 4.444 | 17.5173 | 1.414 | 2.828 | 5050 | 0.33 | 1.414 | 20.621.4 | 0.77 | 110 | 70.970 | 329 | 0.89 | 3.838 | 1.213 | 1.515 | 1.817 | 110 | 221 | 0.54 | 0.22 | 8.587 | ||||
| Összesítés | 10 | 5 | 4.444 | 17.5173 | 1.414 | 2.828 | 5050 | 0.33 | 1.414 | 20.621.4 | 0.77 | 110 | 70.970 | 329 | 0.89 | 3.838 | 1.213 | 1.515 | 1.817 | 110 | 221 | 0.54 | 0.22 | 8.587 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 16 | 6 | 3.962 | 17272 | 1.220 | 2.641 | 48.848.8 | 0.34 | 1.423 | 17.417.4 | 0.610 | 116 | 62.562.5 | 348 | 0.711 | 3.759 | 1.727 | 1.626 | 2.337 | 116 | 2.133 | 0.34 | 0.34 | 8.1129 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 00 | 1717 | 00 | 44 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 22 | 44 | 00 | 11 | 00 | 11 | -3-3 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 17 | 7 | 1.962 | 17289 | 0.620 | 3.345 | 1944.4 | 0.14 | 1.224 | 10.316.7 | 0.310 | 0.516 | 62.562.5 | 2.550 | 0.311 | 2.861 | 1.328 | 1.828 | 3.241 | 0.516 | 1.534 | 0.14 | 0.65 | 2.5126 | ||||
| Összesítés | 17 | 7 | 1.962 | 17289 | 0.620 | 3.345 | 1944.4 | 0.14 | 1.224 | 10.316.7 | 0.310 | 0.516 | 62.562.5 | 2.550 | 0.311 | 2.861 | 1.328 | 1.828 | 3.241 | 0.516 | 1.534 | 0.14 | 0.65 | 2.5126 | ||||||