| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 3 | 5.3 | 15.2 | 1.6 | 3.6 | 44.4 | 0.2 | 1.6 | 12.5 | 1.5 | 3.4 | 44.1 | 1.6 | 0.9 | 2.5 | 1.1 | 1.3 | 1.9 | 2.4 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 5.5 | |||||||||
| Total | 10 | 3 | 53 | 152 | 16 | 36 | 44.4 | 2 | 16 | 12.5 | 15 | 34 | 44.1 | 16 | 9 | 25 | 11 | 13 | 19 | 24 | 5 | 3 | 3 | 55 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 3 | 13.9 | 40 | 4.2 | 9.5 | 44.4 | 0.5 | 4.2 | 12.5 | 3.9 | 8.9 | 44.1 | 4.2 | 2.4 | 6.6 | 2.9 | 3.4 | 5 | 6.3 | 1.3 | 0.8 | 0.8 | 14.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
TFSE U23 | 62 –53 | 3 | 6 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 20 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 1 | 2025. 10. 15. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 71 –39 | * | 7 | 23 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 5 | 7 | 71.4 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| 3 | 2025. 11. 09. |
|
BKG PRIMA | 72 –45 | 4 | 14 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 4 | 2025. 11. 16. |
|
Csata DSE | 61 –62 | 2 | 14 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
DVTK U23 | 70 –63 | 9 | 18 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | 13 | ||||
| 6 | 2025. 12. 10. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 69 –67 | 8 | 15 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 3 | 6 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 6 | ||||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
TFSE U23 | 72 –60 | 4 | 14 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 8 | 2026. 01. 18. |
|
BKG PRIMA | 49 –75 | 8 | 13 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 12 | ||||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Csata DSE | 70 –74 | * | 3 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 | |||
| 10 | 2026. 02. 12. |
|
DVTK U23 | 69 –65 | * | 5 | 14 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 10 | 3 | 5.353 | 15.2152 | 1.616 | 3.636 | 44.444.4 | 0.22 | 1.616 | 12.512.5 | 1.515 | 3.434 | 44.144.1 | 1.616 | 0.99 | 2.525 | 1.111 | 1.313 | 1.919 | 2.424 | 0.55 | 0.33 | 0.33 | 5.555 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 10 | 3 | 5.353 | 15.2152 | 1.616 | 3.636 | 44.444.4 | 0.22 | 1.616 | 12.512.5 | 1.515 | 3.434 | 44.144.1 | 1.616 | 0.99 | 2.525 | 1.111 | 1.313 | 1.919 | 2.424 | 0.55 | 0.33 | 0.33 | 5.555 | ||||
| Összesítés | 10 | 3 | 5.353 | 15.2152 | 1.616 | 3.636 | 44.444.4 | 0.22 | 1.616 | 12.512.5 | 1.515 | 3.434 | 44.144.1 | 1.616 | 0.99 | 2.525 | 1.111 | 1.313 | 1.919 | 2.424 | 0.55 | 0.33 | 0.33 | 5.555 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 5 | 0 | 315 | 12.462 | 0.84 | 2.613 | 30.830.8 | 0.42 | 1.26 | 33.333.3 | 0.21 | 1.89 | 11.111.1 | 1.68 | 1.26 | 2.814 | 1.89 | 0.42 | 210 | 2.211 | 0.42 | 00 | 0.21 | 5.628 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 2 | 3.310 | 19.759 | 13 | 39 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 618 | 22.222.2 | 13 | 0.72 | 1.75 | 0.31 | 13 | 1.34 | 3.711 | 13 | 00 | 0.72 | 26 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 8 | 2 | 3.225 | 16121 | 0.97 | 2.822 | 32.131.8 | 0.22 | 0.87 | 26.128.6 | 0.85 | 3.927 | 19.718.5 | 1.311 | 0.98 | 2.219 | 1.110 | 0.75 | 1.714 | 2.922 | 0.75 | 00 | 0.43 | 3.834 | ||||
| Összesítés | 8 | 2 | 3.225 | 16121 | 0.97 | 2.822 | 32.131.8 | 0.22 | 0.87 | 26.128.6 | 0.85 | 3.927 | 19.718.5 | 1.311 | 0.98 | 2.219 | 1.110 | 0.75 | 1.714 | 2.922 | 0.75 | 00 | 0.43 | 3.834 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 18 | 5 | 4.378 | 15.2273 | 1.323 | 3.258 | 39.739.7 | 0.24 | 1.323 | 17.417.4 | 1.120 | 3.461 | 32.832.8 | 1.527 | 0.917 | 2.444 | 1.221 | 118 | 1.833 | 2.646 | 0.610 | 0.23 | 0.36 | 4.989 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 18 | 5 | 4.378 | 15.2273 | 1.323 | 3.258 | 39.739.7 | 0.24 | 1.323 | 17.417.4 | 1.120 | 3.461 | 32.832.8 | 1.527 | 0.917 | 2.444 | 1.221 | 118 | 1.833 | 2.646 | 0.610 | 0.23 | 0.36 | 4.989 | ||||
| Összesítés | 18 | 5 | 4.378 | 15.2273 | 1.323 | 3.258 | 39.739.7 | 0.24 | 1.323 | 17.417.4 | 1.120 | 3.461 | 32.832.8 | 1.527 | 0.917 | 2.444 | 1.221 | 118 | 1.833 | 2.646 | 0.610 | 0.23 | 0.36 | 4.989 | ||||||