| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 4 | 3.2 | 15.7 | 0.3 | 1.6 | 21.4 | 0.8 | 3.6 | 21.9 | 0.2 | 0.4 | 50 | 1.2 | 0.7 | 1.9 | 0.2 | 2 | 1.7 | 0.2 | 0.9 | 0.1 | 0 | 0.3 | |||||||||
| Total | 9 | 4 | 29 | 141 | 3 | 14 | 21.4 | 7 | 32 | 21.9 | 2 | 4 | 50 | 11 | 6 | 17 | 2 | 18 | 15 | 2 | 8 | 1 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 4 | 8.2 | 40 | 0.9 | 4 | 21.4 | 2 | 9.1 | 21.9 | 0.6 | 1.1 | 50 | 3.1 | 1.7 | 4.8 | 0.6 | 5.1 | 4.3 | 0.6 | 2.3 | 0.3 | 0 | 0.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
TFSE U23 | 62 –53 | 3 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 1 | 2025. 10. 15. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 71 –39 | 5 | 19 | 1 | 4 | 25 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 11. 09. |
|
BKG PRIMA | 72 –45 | 6 | 19 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 4 | 2025. 11. 16. |
|
Csata DSE | 61 –62 | * | 2 | 23 | 1 | 1 | 100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
DVTK U23 | 70 –63 | * | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 6 | 2025. 12. 10. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 69 –67 | * | 4 | 19 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
TFSE U23 | 72 –60 | * | 8 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | |||
| 8 | 2026. 01. 18. |
|
BKG PRIMA | 49 –75 | 1 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Csata DSE | 70 –74 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 4 | 3.229 | 15.7141 | 0.33 | 1.614 | 21.421.4 | 0.87 | 3.632 | 21.921.9 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 1.211 | 0.76 | 1.917 | 0.22 | 218 | 1.715 | 0.22 | 0.98 | 0.11 | 00 | 0.33 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 33 | 1414 | 00 | 22 | 00 | 11 | 99 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 33 | -6-6 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 10 | 4 | 3.132 | 14.8155 | 0.23 | 1.816 | 9.418.7 | 0.98 | 6.341 | 14.219.5 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 1.112 | 0.36 | 1.418 | 0.12 | 1.519 | 1.817 | 0.12 | 0.99 | 0.11 | 1.53 | -2.8-3 | ||||
| Összesítés | 10 | 4 | 3.132 | 14.8155 | 0.23 | 1.816 | 9.418.7 | 0.98 | 6.341 | 14.219.5 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 1.112 | 0.36 | 1.418 | 0.12 | 1.519 | 1.817 | 0.12 | 0.99 | 0.11 | 1.53 | -2.8-3 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 5 | 1 | 2.412 | 1155 | 00 | 0.84 | 00 | 0.63 | 2.211 | 27.327.3 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 1.89 | 0.21 | 210 | 0.84 | 15 | 15 | 0.42 | 00 | 00 | 0.21 | 210 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 1 | 6.720 | 16.349 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.75 | 00 | 1.75 | 00 | 0.72 | 1.75 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 6.319 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 8 | 2 | 4.532 | 13.7104 | 0.32 | 0.76 | 45.533.3 | 1.18 | 2.821 | 4138.1 | 0.54 | 0.76 | 63.666.6 | 1.714 | 0.11 | 1.815 | 0.44 | 0.87 | 1.310 | 0.54 | 00 | 00 | 0.11 | 4.229 | ||||
| Összesítés | 8 | 2 | 4.532 | 13.7104 | 0.32 | 0.76 | 45.533.3 | 1.18 | 2.821 | 4138.1 | 0.54 | 0.76 | 63.666.6 | 1.714 | 0.11 | 1.815 | 0.44 | 0.87 | 1.310 | 0.54 | 00 | 00 | 0.11 | 4.229 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 18 | 6 | 3.461 | 14.3257 | 0.35 | 1.120 | 2525 | 0.815 | 3.257 | 26.326.3 | 0.36 | 0.610 | 6060 | 1.426 | 0.48 | 1.934 | 0.36 | 1.527 | 1.426 | 0.47 | 0.48 | 0.11 | 0.11 | 1.629 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 33 | 1414 | 00 | 22 | 00 | 11 | 99 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 33 | -6-6 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 19 | 6 | 3.264 | 14.1271 | 0.15 | 1.622 | 8.922.7 | 0.916 | 6.166 | 15.124.2 | 0.26 | 0.310 | 6060 | 1.227 | 0.28 | 1.435 | 0.26 | 1.328 | 1.728 | 0.27 | 0.79 | 01 | 1.54 | -2.223 | ||||
| Összesítés | 19 | 6 | 3.264 | 14.1271 | 0.15 | 1.622 | 8.922.7 | 0.916 | 6.166 | 15.124.2 | 0.26 | 0.310 | 6060 | 1.227 | 0.28 | 1.435 | 0.26 | 1.328 | 1.728 | 0.27 | 0.79 | 01 | 1.54 | -2.223 | ||||||