| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 10 | 7.8 | 23.5 | 2.5 | 5.3 | 47.2 | 0.3 | 2 | 15 | 1.9 | 2.3 | 82.6 | 2.1 | 1.6 | 3.7 | 2.2 | 3.9 | 2.4 | 2.2 | 2.4 | 0.7 | 0.7 | 10.2 | |||||||||
| Total | 10 | 10 | 78 | 235 | 25 | 53 | 47.2 | 3 | 20 | 15 | 19 | 23 | 82.6 | 21 | 16 | 37 | 22 | 39 | 24 | 22 | 24 | 7 | 7 | 102 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 10 | 13.3 | 40 | 4.3 | 9 | 47.2 | 0.5 | 3.4 | 15 | 3.2 | 3.9 | 82.6 | 3.6 | 2.7 | 6.3 | 3.7 | 6.6 | 4.1 | 3.7 | 4.1 | 1.2 | 1.2 | 17.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Csata DSE | 72 –60 | * | 7 | 19 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 3 | 4 | 7 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 16 | |||
| 1 | 2025. 10. 26. |
|
BKG PRIMA | 79 –45 | * | 13 | 11 | 4 | 5 | 80 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 100 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17 | |||
| 4 | 2025. 11. 26. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 66 –59 | * | 5 | 22 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 3 | 0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | |||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
Vasas Akadémia II. | 70 –63 | * | 14 | 23 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 100 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 14 | |||
| 3 | 2025. 12. 15. |
|
TFSE U23 | 88 –57 | * | 7 | 22 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | |||
| 6 | 2025. 12. 21. |
|
BKG PRIMA | 62 –71 | * | 11 | 39 | 4 | 8 | 50 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 100 | 3 | 5 | 8 | 3 | 8 | 4 | 2 | 4 | 3 | 1 | 16 | |||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
Csata DSE | 65 –64 | * | 6 | 16 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | |||
| 8 | 2026. 01. 18. |
|
TFSE U23 | 63 –71 | * | 5 | 28 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 9 | |||
| 9 | 2026. 01. 21. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 46 –70 | * | 6 | 20 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | |||
| 10 | 2026. 02. 12. |
|
Vasas Akadémia II. | 69 –65 | * | 4 | 35 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 2 | 5 | 4 | 2 | 7 | 1 | 0 | 8 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 1010 | 1616 | 33 | 88 | 37.537.5 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 44 | 22 | 33 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 99 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 10 | 10 | 7.878 | 23.5235 | 2.525 | 5.353 | 47.247.2 | 0.33 | 220 | 1515 | 1.919 | 2.323 | 82.682.6 | 2.121 | 1.616 | 3.737 | 2.222 | 3.939 | 2.424 | 2.222 | 2.424 | 0.77 | 0.77 | 10.2102 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 44 | 1919 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 2.37 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 3 szezon |
|
DVTK U23 | 12 | 11 | 7.392 | 19.5270 | 2.530 | 6.166 | 4145.5 | 0.44 | 1.322 | 32.518.2 | 120 | 1.425 | 67.480 | 1.423 | 1.519 | 2.942 | 1.424 | 2.643 | 1.827 | 1.123 | 1.125 | 0.27 | 0.68 | 6.4111 | ||||
| 2 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 4 | 0 | 00 | 1.78 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | ||||
| Összesítés | 16 | 11 | 4.492 | 12.4278 | 1.530 | 3.868 | 39.544.1 | 0.34 | 0.822 | 32.518.2 | 0.620 | 0.925 | 67.480 | 0.924 | 0.919 | 1.843 | 0.824 | 1.643 | 1.127 | 0.623 | 0.725 | 0.17 | 0.38 | 3.8110 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 3 | 1442 | 2987 | 412 | 618 | 66.766.7 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 412 | 4.714 | 85.785.7 | 412 | 26 | 618 | 4.714 | 3.310 | 1.75 | 4.313 | 4.313 | 0.72 | 0.72 | 27.783 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 4 | 1768 | 29.5118 | 624 | 8.333 | 72.772.7 | 14 | 28 | 5050 | 28 | 3.514 | 57.157.1 | 2.811 | 1.87 | 4.518 | 3.514 | 3.514 | 2.510 | 312 | 6.526 | 0.31 | 0.31 | 26.5106 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 7 | 7 | 15.5110 | 29.3205 | 536 | 7.151 | 70.270.6 | 0.86 | 1.511 | 55.654.6 | 320 | 4.128 | 73.571.4 | 3.423 | 1.913 | 5.336 | 4.128 | 3.424 | 2.115 | 3.725 | 5.439 | 0.53 | 0.53 | 27.1189 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 15.5110 | 29.3205 | 536 | 7.151 | 70.270.6 | 0.86 | 1.511 | 55.654.6 | 320 | 4.128 | 73.571.4 | 3.423 | 1.913 | 5.336 | 4.128 | 3.424 | 2.115 | 3.725 | 5.439 | 0.53 | 0.53 | 27.1189 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 4.59 | 1326 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 24 | 1.53 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 612 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 8.333 | 25.8103 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 1.35 | 3.313 | 38.538.5 | 14 | 28 | 5050 | 2.39 | 1.87 | 416 | 3.313 | 28 | 312 | 1.56 | 1.35 | 0.52 | 0.83 | 10.341 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 6 | 4 | 6.442 | 19.4129 | 1.610 | 3.926 | 41.938.5 | 0.96 | 2.416 | 36.837.5 | 0.54 | 18 | 5050 | 1.410 | 1.610 | 320 | 2.416 | 212 | 2.315 | 17 | 1.48 | 0.32 | 0.43 | 8.153 | ||||
| Összesítés | 6 | 4 | 6.442 | 19.4129 | 1.610 | 3.926 | 41.938.5 | 0.96 | 2.416 | 36.837.5 | 0.54 | 18 | 5050 | 1.410 | 1.610 | 320 | 2.416 | 212 | 2.315 | 17 | 1.48 | 0.32 | 0.43 | 8.153 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 6.319 | 1442 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 5050 | 0.72 | 26 | 2.78 | 1.75 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 1.34 | 00 | 00 | 721 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 21 | 21 | 10.5221 | 25.9543 | 3.268 | 6125 | 54.454.4 | 0.714 | 2.144 | 31.831.8 | 243 | 2.859 | 72.972.9 | 2.553 | 1.736 | 4.289 | 363 | 3.471 | 2.451 | 2.553 | 3.268 | 0.612 | 0.613 | 15.8332 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 44 | 1919 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 2.37 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 3 szezon |
|
DVTK U23 | 25 | 22 | 7244 | 19.6604 | 2.476 | 5.1143 | 47.453.1 | 0.416 | 1.549 | 30.132.7 | 0.844 | 1.261 | 68.572.1 | 1.456 | 1.242 | 2.698 | 1.668 | 2.279 | 1.757 | 1.155 | 1.572 | 0.212 | 0.514 | 7.6353 | ||||
| 2 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 4 | 0 | 00 | 1.78 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | ||||
| Összesítés | 29 | 22 | 4.2244 | 12.4612 | 1.476 | 3.2145 | 45.452.4 | 0.316 | 0.949 | 30.132.7 | 0.544 | 0.761 | 68.572.1 | 0.957 | 0.742 | 1.699 | 0.968 | 1.379 | 157 | 0.655 | 0.972 | 0.112 | 0.314 | 4.5352 | ||||||