| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 15.3 | 23.8 | 3.3 | 7.3 | 45.4 | 2 | 5.5 | 36.4 | 2.7 | 2.8 | 94.1 | 3.2 | 1.5 | 4.7 | 2.2 | 3.2 | 1.3 | 3.8 | 2.3 | 0.3 | 0.5 | 17.8 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 92 | 143 | 20 | 44 | 45.5 | 12 | 33 | 36.4 | 16 | 17 | 94.1 | 19 | 9 | 28 | 13 | 19 | 8 | 23 | 14 | 2 | 3 | 107 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 25.7 | 40 | 5.6 | 12.3 | 45.4 | 3.4 | 9.2 | 36.4 | 4.5 | 4.8 | 94.1 | 5.3 | 2.5 | 7.8 | 3.6 | 5.3 | 2.2 | 6.4 | 3.9 | 0.6 | 0.8 | 29.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
TFSE U23 | 50 –73 | * | 14 | 25 | 5 | 13 | 38.5 | 1 | 5 | 20 | 1 | 1 | 100 | 4 | 5 | 9 | 3 | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 15 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
DVTK U23 | 72 –60 | * | 17 | 34 | 4 | 9 | 44.4 | 2 | 6 | 33.3 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 13 | |||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
BKG PRIMA | 86 –31 | * | 5 | 8 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
DVTK U23 | 65 –64 | * | 17 | 29 | 2 | 5 | 40 | 3 | 11 | 27.3 | 4 | 4 | 100 | 6 | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | 2 | 0 | 26 | |||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Vasas Akadémia II. | 70 –74 | * | 29 | 31 | 7 | 11 | 63.6 | 4 | 4 | 100 | 3 | 3 | 100 | 3 | 1 | 4 | 2 | 5 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 | 34 | |||
| 10 | 2026. 02. 08. |
|
BKG PRIMA | 41 –86 | * | 10 | 16 | 0 | 4 | 0 | 2 | 7 | 28.6 | 4 | 4 | 100 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila | 6 | 6 | 15.392 | 23.8143 | 3.320 | 7.344 | 45.545.5 | 212 | 5.533 | 36.436.4 | 2.716 | 2.817 | 94.194.1 | 3.219 | 1.59 | 4.728 | 2.213 | 3.219 | 1.38 | 3.823 | 2.314 | 0.32 | 0.53 | 17.8107 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 18 | 5 | 4.887 | 14.1253 | 0.610 | 1.730 | 33.433.4 | 118 | 2.239 | 46.146.1 | 0.713 | 1.120 | 6565 | 0.916 | 0.59 | 1.425 | 0.916 | 0.815 | 1.832 | 1.120 | 0.48 | 00 | 0.35 | 5.293 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 0.52 | 9.538 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 1.87 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 1.87 | 00 | 1.35 | 0.31 | 00 | 0.52 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 1717 | 2626 | 88 | 1313 | 61.561.5 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 55 | 22 | 33 | 22 | 22 | 00 | 00 | 1717 | |||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 7 | 7 | 16.2109 | 24.9169 | 5.728 | 10.257 | 55.749.1 | 112 | 4.336 | 23.533.3 | 1.817 | 2.419 | 75.989.5 | 2.120 | 1.310 | 3.330 | 3.618 | 2.621 | 2.211 | 2.925 | 2.216 | 0.22 | 0.33 | 17.4124 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata TKK | 22 | 5 | 2.789 | 11.8291 | 0.411 | 1.233 | 33.333.4 | 0.518 | 246 | 25.539.1 | 0.413 | 0.620 | 6565 | 0.718 | 0.39 | 0.927 | 0.718 | 0.516 | 1.839 | 0.620 | 0.813 | 0.11 | 0.15 | 2.895 | ||||
| Összesítés | 29 | 12 | 9.4198 | 18.3460 | 339 | 5.790 | 53.443.3 | 0.830 | 3.182 | 24.236.6 | 1.130 | 1.539 | 73.876.9 | 1.438 | 0.819 | 2.157 | 2.136 | 1.637 | 250 | 1.745 | 1.529 | 0.13 | 0.28 | 10.1219 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 721 | 11.334 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 1.34 | 13 | 2.37 | 0.72 | 1.75 | 0.72 | 1.75 | 13 | 00 | 0.31 | 6.319 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 3 | 18.355 | 26.780 | 6.720 | 1133 | 60.660.6 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 39 | 412 | 7575 | 39 | 0.72 | 3.711 | 13 | 515 | 1.34 | 4.313 | 39 | 00 | 0.31 | 17.753 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 3 | 15.747 | 28.385 | 4.313 | 9.729 | 44.844.8 | 13 | 412 | 2525 | 412 | 4.313 | 92.392.3 | 2.37 | 1.75 | 412 | 2.78 | 4.714 | 2.37 | 4.313 | 3.711 | 00 | 0.72 | 1751 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 0 | 2.314 | 11.871 | 0.32 | 16 | 33.333.3 | 0.32 | 1.27 | 28.528.5 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 0.85 | 00 | 0.85 | 0.74 | 16 | 1.811 | 16 | 0.74 | 00 | 0.32 | 2.716 | |||
| 2 szezon |
|
Csata TKK | 9 | 0 | 4.735 | 11.6105 | 1.39 | 2.518 | 53.350 | 0.33 | 1.613 | 2123.1 | 18 | 1.814 | 54.557.1 | 1.19 | 0.53 | 1.612 | 0.76 | 1.311 | 1.313 | 1.311 | 0.87 | 00 | 0.33 | 4.535 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 6 | 6 | 17102 | 27.5165 | 5.533 | 10.362 | 53.253.2 | 0.85 | 3.521 | 23.823.8 | 3.521 | 4.225 | 8484 | 2.716 | 1.27 | 3.823 | 1.811 | 4.829 | 1.811 | 4.326 | 3.320 | 00 | 0.53 | 17.3104 | ||||
| Összesítés | 15 | 6 | 10.8137 | 19.5270 | 3.442 | 6.480 | 53.252.5 | 0.68 | 2.534 | 22.923.5 | 2.329 | 339 | 7574.4 | 1.925 | 0.810 | 2.735 | 1.317 | 3.140 | 1.524 | 2.837 | 2.127 | 00 | 0.46 | 10.9139 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1010 | 1212 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 1515 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 11 | 88 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 15.531 | 1530 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 36 | 510 | 6060 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 12 | 24 | 1.53 | 00 | 00 | 1734 | |||
| 2 szezon |
|
Csata TKK | 2 | 0 | 5.511 | 1020 | 12 | 24 | 5050 | 12 | 12 | 100100 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 0.51 | 1.53 | 12 | 12 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 6.513 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 2 | 2 | 15.531 | 1530 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 36 | 510 | 6060 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 12 | 24 | 1.53 | 00 | 00 | 1734 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 8.842 | 11.750 | 1.57 | 2.511 | 6063.6 | 1.78 | 2.312 | 71.466.7 | 0.84 | 1.57 | 55.657.1 | 0.72 | 15 | 1.77 | 0.83 | 0.83 | 14 | 15 | 0.84 | 00 | 00 | 1047 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 4 | 0 | 7.831 | 11.546 | 2.29 | 3.815 | 6060 | 0.73 | 28 | 37.537.5 | 14 | 28 | 5050 | 1.56 | 14 | 2.510 | 14 | 1.35 | 0.52 | 1.35 | 14 | 00 | 0.21 | 8.534 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 14 | 14 | 16.1225 | 24.1338 | 4.158 | 8.1113 | 51.351.3 | 1.623 | 4.664 | 35.935.9 | 2.940 | 3.447 | 85.185.1 | 2.535 | 1.420 | 3.955 | 1.825 | 3.549 | 1.521 | 3.853 | 2.637 | 0.12 | 0.46 | 17.5245 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 25 | 5 | 4.1102 | 13.3332 | 0.512 | 1.537 | 32.432.4 | 0.820 | 1.846 | 43.543.5 | 0.718 | 1.128 | 64.364.3 | 0.821 | 0.49 | 1.230 | 0.820 | 0.923 | 1.845 | 1.127 | 0.512 | 00 | 0.37 | 4.3107 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 0.52 | 9.538 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 1.87 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 1.87 | 00 | 1.35 | 0.31 | 00 | 0.52 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 1717 | 2626 | 88 | 1313 | 61.561.5 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 55 | 22 | 33 | 22 | 22 | 00 | 00 | 1717 | |||
| 3 szezon |
|
Csata TKK | 33 | 5 | 4.1135 | 11.4416 | 122 | 255 | 49.840 | 0.523 | 1.961 | 27.737.7 | 0.622 | 136 | 55.161.1 | 0.929 | 0.513 | 1.442 | 0.826 | 0.829 | 1.454 | 0.832 | 0.921 | 0.11 | 0.28 | 4.4143 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 15 | 15 | 16.5242 | 25.1364 | 6.166 | 10.5126 | 57.652.4 | 0.823 | 3.867 | 21.734.3 | 1.941 | 2.749 | 7283.7 | 1.836 | 1.221 | 357 | 3.430 | 2.851 | 2.224 | 2.955 | 2.339 | 0.12 | 0.26 | 17.2262 | ||||
| Összesítés | 48 | 20 | 9.1377 | 16.9780 | 388 | 5.4181 | 55.948.6 | 0.646 | 2.6128 | 24.335.9 | 1.163 | 1.785 | 65.874.1 | 1.365 | 0.834 | 299 | 1.856 | 1.680 | 1.778 | 1.687 | 1.560 | 0.13 | 0.214 | 9.6405 | ||||||