MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Polyák Emili Zoé

Polyák Emili Zoé
13

178 cm Magasság
67 kg Súly
Dobóhátvéd és Kiscsatár Poszt
2008 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Lila csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 5 2 6.6 15 1 2 50 1 3.6 27.8 1.6 2.2 72.7 2.6 0.2 2.8 1 1.2 1 2.2 0.2 0.2 0 7.6
Total 5 2 33 75 5 10 50 5 18 27.8 8 11 72.7 13 1 14 5 6 5 11 1 1 0 38
40 perc 5 2 17.6 40 2.7 5.3 50 2.7 9.6 27.8 4.3 5.9 72.7 6.9 0.5 7.5 2.7 3.2 2.7 5.9 0.5 0.5 0 20.3
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Lila csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Lila csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Lila csoport

Összesítés

35.7%
Összesített pontosság
10
sikeres dobás
28
kísérlet

Bontás

2 pontos:5/10 (50,0%)
3 pontos:5/18 (27,8%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Lila csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 10. 15. NKA Universitas Pécs II. NKA Universitas Pécs II. 71 –39 * 8 23 1 3 33.3 1 2 50 3 6 50 1 0 1 1 1 0 7 0 0 0 10
3 2025. 11. 09. BKG PRIMA BKG PRIMA 72 –45 * 16 21 1 2 50 4 8 50 2 2 100 5 1 6 2 3 1 2 1 0 0 19
8 2026. 01. 18. BKG PRIMA BKG PRIMA 49 –75 2 6 1 2 50 0 3 0 0 0 0 3 0 3 0 0 1 0 0 0 0 1
9 2026. 02. 01. Csata DSE Csata DSE 70 –74 7 11 2 3 66.7 0 2 0 3 3 100 1 0 1 2 1 3 2 0 1 0 9
10 2026. 02. 12. DVTK U23 DVTK U23 69 –65 0 14 0 0 0 0 3 0 0 0 0 3 0 3 0 1 0 0 0 0 0 -1
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Piros 14 5 7.4104 21.1295 1.420 3.549 40.840.8 1.115 3.853 28.328.3 1.419 1.926 73.173.1 2.637 0.811 3.448 1.521 1.622 2.941 228 0.913 0.45 0.12 8.8123
2025/2026 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Lila 5 2 6.633 1575 15 210 5050 15 3.618 27.827.8 1.68 2.211 72.772.7 2.613 0.21 2.814 15 1.26 15 2.211 0.21 0.21 00 7.638
2026/2027 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd Női NB I. A csoport 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2 szezon Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. 19 7 7137 18370 1.225 2.859 44.242.4 120 3.771 2828.2 1.527 237 72.973 2.650 0.512 3.162 1.326 1.428 246 2.139 0.614 0.36 0.12 8.2161
1 szezon VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 20 7 4.7137 12370 0.825 1.859 44.242.4 0.720 2.571 2828.2 127 1.437 72.973 1.750 0.312 2.162 0.826 0.928 1.346 1.439 0.414 0.26 02 5.5161
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Amatőr Női NB, 17-30. helyért 8 0 8.366 21.8174 2.520 5.947 42.642.6 0.43 3.427 11.111.1 2.117 3.528 60.760.7 3.326 0.43 3.629 2.117 1.613 2.117 3.326 216 0.43 0.54 10.382
2024/2025 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Amatőr Női NB, 1-16. helyért 3 0 2.37 10.331 0.31 1.34 2525 0.31 39 11.111.1 0.72 0.72 100100 1.34 0.72 26 0.31 0.31 26 1.34 00 0.31 0.31 2.37
2025/2026 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás 5 0 5.226 10.452 1.26 1.47 85.785.7 0.63 3.216 18.818.8 15 210 5050 1.68 0.42 210 1.89 0.84 1.26 1.26 0.21 0.21 00 630
2025/2026 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz 3 0 5.316 16.750 1.34 26 66.766.7 0.31 39 11.111.1 1.75 26 83.483.4 13 0.31 1.34 13 2.37 1.75 26 1.75 00 00 5.316
1 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 8 0 8.366 21.8174 2.520 5.947 42.642.6 0.43 3.427 11.111.1 2.117 3.528 60.760.7 3.326 0.43 3.629 2.117 1.613 2.117 3.326 216 0.43 0.54 10.382
3 szezon Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. 11 0 4.349 12.5133 111 1.617 60.664.7 0.45 3.134 13.814.7 1.112 1.618 71.466.7 1.315 0.55 1.820 113 1.212 1.617 1.516 0.66 0.22 0.11 4.653
Összesítés 19 0 5.3115 14.8307 1.331 2.764 50.648.4 0.48 3.161 1313.1 1.429 246 66.863 1.841 0.48 2.249 1.330 1.325 1.734 1.942 122 0.25 0.25 6135
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Vasas Akadémia Vasas Akadémia Hepp Kupa, Női 2 0 6.513 19.539 2.55 510 5050 0.51 24 2525 00 00 00 3.57 0.51 48 24 24 2.55 3.57 12 24 00 1326
1 szezon Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 0 6.513 19.539 2.55 510 5050 0.51 24 2525 00 00 00 3.57 0.51 48 24 24 2.55 3.57 12 24 00 1326
Összesítés 2 0 6.513 19.539 2.55 510 5050 0.51 24 2525 00 00 00 3.57 0.51 48 24 24 2.55 3.57 12 24 00 1326
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Amatőr Női NB, 17-30. helyért 8 0 8.366 21.8174 2.520 5.947 42.642.6 0.43 3.427 11.111.1 2.117 3.528 60.760.7 3.326 0.43 3.629 2.117 1.613 2.117 3.326 216 0.43 0.54 10.382
2024/2025 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 19 5 6.5124 19.2365 1.426 3.363 41.341.3 0.917 3.566 25.725.7 1.121 1.528 7575 2.548 0.714 3.362 1.426 1.427 2.752 2.139 0.815 0.510 0.23 8.2156
2025/2026 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz 13 2 5.875 13.6177 1.215 1.823 65.265.2 0.79 3.343 20.920.9 1.418 2.127 66.766.7 1.824 0.34 2.228 1.317 1.317 1.216 1.823 0.57 0.22 00 6.584
2026/2027 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd Női NB I. A csoport 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 8 0 8.366 21.8174 2.520 5.947 42.642.6 0.43 3.427 11.111.1 2.117 3.528 60.760.7 3.326 0.43 3.629 2.117 1.613 2.117 3.326 216 0.43 0.54 10.382
2 szezon Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. 32 7 6.1199 16.4542 1.341 2.586 49.647.7 0.826 3.4109 23.423.8 1.239 1.855 70.170.9 2.272 0.518 2.790 1.343 1.444 268 1.962 0.722 0.312 0.13 7.3240
1 szezon VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 41 7 5.1265 13.6716 1.361 2.7133 45.845.9 0.529 2.5136 19.321.3 1.256 1.883 65.567.5 1.998 0.421 2.3119 1.260 1.157 1.585 1.888 0.838 0.315 0.27 6.2322