| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 2 | 4.8 | 15 | 2.2 | 5.3 | 40.6 | 0 | 0.3 | 0 | 0.5 | 0.8 | 60 | 1.3 | 0.7 | 2 | 0.2 | 2.5 | 1.5 | 1 | 0.5 | 0.2 | 0.2 | 2.3 | |||||||||
| Total | 6 | 2 | 29 | 90 | 13 | 32 | 40.6 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | 60 | 8 | 4 | 12 | 1 | 15 | 9 | 6 | 3 | 1 | 1 | 14 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 2 | 12.9 | 40 | 5.8 | 14.2 | 40.6 | 0 | 0.9 | 0 | 1.3 | 2.2 | 60 | 3.6 | 1.8 | 5.3 | 0.4 | 6.7 | 4 | 2.7 | 1.3 | 0.4 | 0.4 | 6.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 15. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 71 –39 | * | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||
| 4 | 2025. 11. 16. |
|
Csata DSE | 61 –62 | 2 | 17 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
TFSE U23 | 72 –60 | 2 | 17 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 8 | 2026. 01. 18. |
|
BKG PRIMA | 49 –75 | 13 | 21 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Csata DSE | 70 –74 | 8 | 13 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 10 | 2026. 02. 12. |
|
DVTK U23 | 69 –65 | * | 4 | 18 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 22 | 55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 6 | 2 | 4.829 | 1590 | 2.213 | 5.332 | 40.640.6 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 1.38 | 0.74 | 212 | 0.21 | 2.515 | 1.59 | 16 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 2.314 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 1.53 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 22 | 55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 7 | 3 | 2.429 | 7.590 | 1.113 | 2.732 | 40.640.6 | 00 | 0.22 | 00 | 0.33 | 0.45 | 6060 | 0.78 | 0.34 | 112 | 0.11 | 1.315 | 0.89 | 0.56 | 0.33 | 0.11 | 0.11 | 1.214 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 2 | 0 | 00 | 1.53 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| Összesítés | 10 | 3 | 1.229 | 6.9104 | 0.513 | 1.835 | 29.637.2 | 00 | 0.12 | 00 | 0.13 | 0.25 | 6060 | 1.111 | 0.87 | 1.918 | 01 | 0.615 | 0.49 | 0.36 | 0.13 | 01 | 01 | 1.517 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 5 | 2 | 2.814 | 1575 | 15 | 4.221 | 23.823.8 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 2.814 | 0.84 | 3.618 | 15 | 15 | 2.211 | 15 | 1.68 | 00 | 0.42 | 5.226 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 2 | 0 | 1020 | 19.539 | 3.57 | 5.511 | 63.663.6 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 5.511 | 24 | 7.515 | 0.51 | 1.53 | 36 | 24 | 12 | 00 | 00 | 16.533 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 7 | 2 | 6.434 | 17.3114 | 2.312 | 4.932 | 46.437.5 | 0.42 | 0.63 | 58.366.7 | 0.94 | 1.48 | 60.750 | 4.225 | 1.48 | 5.633 | 0.86 | 1.38 | 2.617 | 1.59 | 1.310 | 00 | 0.22 | 10.959 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 6.434 | 17.3114 | 2.312 | 4.932 | 46.437.5 | 0.42 | 0.63 | 58.366.7 | 0.94 | 1.48 | 60.750 | 4.225 | 1.48 | 5.633 | 0.86 | 1.38 | 2.617 | 1.59 | 1.310 | 00 | 0.22 | 10.959 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 1.53 | 7.515 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 12 | 36 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1515 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 2 | 0 | 1.53 | 7.515 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 12 | 36 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 3.57 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 1 | 0 | 22 | 1515 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 1.85 | 11.330 | 0.82 | 410 | 18.820 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 26 | 13 | 39 | 0.82 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 0.82 | 00 | 00 | 2.89 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 13 | 8.726 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 5050 | 2.37 | 1.34 | 3.711 | 0.31 | 0.31 | 13 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 3.711 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 14 | 4 | 4.665 | 15.6219 | 1.926 | 570 | 37.137.1 | 0.12 | 0.45 | 4040 | 0.57 | 0.913 | 53.953.9 | 2.535 | 0.913 | 3.448 | 0.68 | 1.623 | 1.927 | 1.115 | 114 | 0.11 | 0.23 | 5.475 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 1.53 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 3 | 0 | 13 | 8.726 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 5050 | 2.37 | 1.34 | 3.711 | 0.31 | 0.31 | 13 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 3.711 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 15 | 5 | 2.365 | 7.8219 | 0.926 | 2.570 | 37.137.1 | 0.12 | 0.25 | 4040 | 0.37 | 0.513 | 53.953.9 | 1.235 | 0.513 | 1.748 | 0.38 | 0.823 | 127 | 0.515 | 0.514 | 01 | 0.13 | 2.775 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 2 | 0 | 00 | 1.53 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| Összesítés | 20 | 5 | 1.468 | 6.5248 | 0.527 | 1.977 | 28.635.1 | 02 | 0.15 | 4040 | 0.28 | 0.415 | 52.253.3 | 1.242 | 0.718 | 1.960 | 0.29 | 0.524 | 0.730 | 0.416 | 0.315 | 01 | 0.13 | 2.185 | ||||||