| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 6 | 4.3 | 19.4 | 1.8 | 4.1 | 42.4 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 0.8 | 100 | 2.9 | 2.8 | 5.6 | 0.6 | 1.4 | 1.1 | 0.8 | 0.6 | 0.4 | 0.3 | 8.5 | |||||||||
| Total | 8 | 6 | 34 | 155 | 14 | 33 | 42.4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 100 | 23 | 22 | 45 | 5 | 11 | 9 | 6 | 5 | 3 | 2 | 68 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 6 | 8.8 | 40 | 3.6 | 8.5 | 42.4 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 100 | 5.9 | 5.7 | 11.6 | 1.3 | 2.8 | 2.3 | 1.5 | 1.3 | 0.8 | 0.5 | 17.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 21. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 88 –42 | * | 10 | 25 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 5 | 4 | 9 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 19 | |||
| 1 | 2025. 10. 26. |
|
DVTK U23 | 79 –45 | * | 0 | 24 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | |||
| 3 | 2025. 11. 09. |
|
Vasas Akadémia II. | 72 –45 | * | 6 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 3 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | |||
| 4 | 2025. 11. 16. |
|
TFSE U23 | 53 –82 | * | 2 | 16 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | |||
| 6 | 2025. 12. 21. |
|
DVTK U23 | 62 –71 | 4 | 18 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 8 | 2026. 01. 18. |
|
Vasas Akadémia II. | 49 –75 | * | 4 | 17 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 9 | 2026. 01. 28. |
|
TFSE U23 | 69 –58 | 4 | 12 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | ||||
| 10 | 2026. 02. 08. |
|
Csata DSE | 41 –86 | * | 4 | 23 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 4 | 3.219 | 17102 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.320 | 16 | 4.326 | 16 | 16 | 2.716 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 6.539 | |||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 1 | 14 | 17.570 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 312 | 1.35 | 4.317 | 0.52 | 0.52 | 28 | 00 | 0.52 | 0.83 | 00 | 312 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 4 | 3.417 | 27.2136 | 1.68 | 6.231 | 25.825.8 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 315 | 210 | 525 | 0.84 | 1.47 | 0.63 | 15 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 4.824 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 6 | 4.334 | 19.4155 | 1.814 | 4.133 | 42.442.4 | 00 | 00 | 00 | 0.86 | 0.86 | 100100 | 2.923 | 2.822 | 5.645 | 0.65 | 1.411 | 1.19 | 0.86 | 0.65 | 0.43 | 0.32 | 8.568 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 44 | 1717 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 55 | 1010 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 11 | 00 | 1010 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 6 | 4 | 3.219 | 17102 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.320 | 16 | 4.326 | 16 | 16 | 2.716 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 6.539 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 4 | 1 | 14 | 17.570 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 312 | 1.35 | 4.317 | 0.52 | 0.52 | 28 | 00 | 0.52 | 0.83 | 00 | 312 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 13 | 10 | 3.851 | 23.3291 | 1.722 | 5.264 | 32.434.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.57 | 0.68 | 82.687.5 | 2.938 | 2.432 | 5.370 | 0.79 | 1.418 | 0.912 | 0.911 | 0.79 | 0.34 | 0.23 | 6.792 | ||||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 1 | 0 | 44 | 1717 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 55 | 1010 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 11 | 00 | 1010 | ||||
| Összesítés | 24 | 15 | 3.278 | 19.6480 | 1.434 | 4.6103 | 31.433 | 00 | 0.45 | 00 | 0.310 | 0.413 | 73.176.9 | 3.475 | 2.448 | 5.8123 | 0.818 | 1.328 | 1.939 | 0.515 | 0.613 | 0.611 | 0.25 | 6.6153 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 0 | 3.711 | 1648 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 26 | 1.34 | 3.310 | 0.72 | 13 | 1.75 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 515 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 0 | 2.811 | 1768 | 0.83 | 3.514 | 21.421.4 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 416 | 1.35 | 5.321 | 0.83 | 1.56 | 1.56 | 0.83 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 5.823 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 7 | 0 | 3.222 | 16.5116 | 17 | 3.424 | 30.529.2 | 0.11 | 0.32 | 42.950 | 0.85 | 0.96 | 81.883.3 | 322 | 1.39 | 4.331 | 0.75 | 1.39 | 1.611 | 0.96 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 5.438 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 3.222 | 16.5116 | 17 | 3.424 | 30.529.2 | 0.11 | 0.32 | 42.950 | 0.85 | 0.96 | 81.883.3 | 322 | 1.39 | 4.331 | 0.75 | 1.39 | 1.611 | 0.96 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 5.438 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 4 | 3.219 | 17102 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.320 | 16 | 4.326 | 16 | 16 | 2.716 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 6.539 | |||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 1 | 14 | 17.570 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 312 | 1.35 | 4.317 | 0.52 | 0.52 | 28 | 00 | 0.52 | 0.83 | 00 | 312 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 4 | 3.417 | 27.2136 | 1.68 | 6.231 | 25.825.8 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 315 | 210 | 525 | 0.84 | 1.47 | 0.63 | 15 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 4.824 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 15 | 6 | 3.756 | 18.1271 | 1.421 | 3.857 | 36.836.8 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.711 | 0.812 | 91.791.7 | 345 | 2.131 | 5.176 | 0.710 | 1.320 | 1.320 | 0.812 | 0.46 | 0.34 | 0.34 | 7.1106 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 44 | 1717 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 55 | 1010 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 11 | 00 | 1010 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 6 | 4 | 3.219 | 17102 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.320 | 16 | 4.326 | 16 | 16 | 2.716 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 6.539 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 4 | 1 | 14 | 17.570 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 312 | 1.35 | 4.317 | 0.52 | 0.52 | 28 | 00 | 0.52 | 0.83 | 00 | 312 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 20 | 10 | 3.673 | 22.6407 | 1.529 | 588 | 3033 | 01 | 0.23 | 2033.3 | 0.512 | 0.614 | 77.885.7 | 360 | 241 | 5101 | 0.714 | 1.427 | 123 | 0.917 | 0.610 | 0.25 | 0.25 | 5.9130 | ||||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 1 | 0 | 44 | 1717 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 55 | 1010 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 11 | 00 | 1010 | ||||
| Összesítés | 31 | 15 | 3.1100 | 19.4596 | 1.441 | 4.5127 | 30.332.3 | 01 | 0.47 | 3.214.3 | 0.315 | 0.419 | 70.579 | 3.597 | 2.357 | 5.7154 | 0.823 | 1.237 | 1.950 | 0.521 | 0.614 | 0.512 | 0.27 | 6.3191 | ||||||