| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 0 | 1 | 15.2 | 0.4 | 3 | 14.8 | 0 | 0.7 | 0 | 0.1 | 0.4 | 25 | 0.6 | 0.2 | 0.8 | 0.1 | 2.4 | 1.8 | 0.9 | 0.4 | 0 | 0.4 | -2.8 | |||||||||
| Total | 9 | 0 | 9 | 137 | 4 | 27 | 14.8 | 0 | 6 | 0 | 1 | 4 | 25 | 5 | 2 | 7 | 1 | 22 | 16 | 8 | 4 | 0 | 4 | -25 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 0 | 2.6 | 40 | 1.2 | 7.9 | 14.8 | 0 | 1.8 | 0 | 0.3 | 1.2 | 25 | 1.5 | 0.6 | 2 | 0.3 | 6.4 | 4.7 | 2.3 | 1.2 | 0 | 1.2 | -7.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 21. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 88 –42 | 4 | 26 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 1 | 2025. 10. 26. |
|
DVTK U23 | 79 –45 | 1 | 20 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | -7 | ||||
| 3 | 2025. 11. 09. |
|
Vasas Akadémia II. | 72 –45 | 0 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 4 | 2025. 11. 16. |
|
TFSE U23 | 53 –82 | 2 | 23 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -9 | ||||
| 5 | 2025. 12. 07. |
|
Csata DSE | 86 –31 | 0 | 16 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -8 | ||||
| 6 | 2025. 12. 21. |
|
DVTK U23 | 62 –71 | 2 | 11 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 7 | 2026. 01. 11. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 31 –98 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 8 | 2026. 01. 18. |
|
Vasas Akadémia II. | 49 –75 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 9 | 2026. 01. 28. |
|
TFSE U23 | 69 –58 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 8 | 3 | 4.536 | 24.3194 | 1.814 | 6.350 | 2828 | 0.11 | 1.19 | 11.111.1 | 0.65 | 1.19 | 55.655.6 | 0.86 | 0.43 | 1.19 | 0.65 | 3.125 | 0.97 | 0.86 | 0.32 | 0.11 | 0.86 | -1.8-14 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 0 | 19 | 15.2137 | 0.44 | 327 | 14.814.8 | 00 | 0.76 | 00 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 0.65 | 0.22 | 0.87 | 0.11 | 2.422 | 1.816 | 0.98 | 0.44 | 00 | 0.44 | -2.8-25 | |||
| 3 szezon |
|
BKG PRIMA | 19 | 3 | 1.845 | 14.7340 | 0.718 | 3.378 | 22.523.1 | 01 | 0.615 | 76.7 | 0.26 | 0.513 | 46.946.2 | 0.411 | 0.25 | 0.616 | 0.26 | 1.947 | 0.923 | 0.514 | 0.26 | 01 | 0.410 | -1.7-40 | ||||
| Összesítés | 19 | 3 | 1.845 | 14.7340 | 0.718 | 3.378 | 22.523.1 | 01 | 0.615 | 76.7 | 0.26 | 0.513 | 46.946.2 | 0.411 | 0.25 | 0.616 | 0.26 | 1.947 | 0.923 | 0.514 | 0.26 | 01 | 0.410 | -1.7-40 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 2.520 | 16.1129 | 0.97 | 4.334 | 20.620.6 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 0.43 | 18 | 37.537.5 | 0.65 | 0.32 | 0.97 | 0.86 | 1.613 | 1.310 | 0.86 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | -0.9-7 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 0 | 2.78 | 1545 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 00 | 1.75 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 2.37 | 2.78 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.31 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 0 | 13 | 10.732 | 00 | 1.75 | 00 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 13 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | |||
| 3 szezon |
|
BKG PRIMA | 14 | 0 | 2.131 | 13.9206 | 0.711 | 348 | 24.822.9 | 0.22 | 1.112 | 14.516.7 | 0.13 | 0.49 | 28.133.3 | 0.911 | 0.23 | 1.114 | 0.811 | 1.723 | 1.520 | 0.710 | 0.33 | 0.22 | 0.34 | -0.1-5 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 2.131 | 13.9206 | 0.711 | 348 | 24.822.9 | 0.22 | 1.112 | 14.516.7 | 0.13 | 0.49 | 28.133.3 | 0.911 | 0.23 | 1.114 | 0.811 | 1.723 | 1.520 | 0.710 | 0.33 | 0.22 | 0.34 | -0.1-5 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 2424 | 00 | 55 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | -6-6 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 2 | 1 | 00 | 12.525 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | -3-6 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 00 | 12.525 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | -3-6 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 4 | 3.356 | 19.1324 | 1.221 | 4.984 | 2525 | 0.12 | 0.813 | 15.415.4 | 0.58 | 117 | 47.147.1 | 0.611 | 0.35 | 0.916 | 0.611 | 2.238 | 117 | 0.712 | 0.23 | 0.12 | 0.58 | -1.2-21 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 16 | 0 | 1.320 | 14.9238 | 0.58 | 2.946 | 17.417.4 | 0.11 | 116 | 6.26.2 | 0.11 | 0.35 | 2020 | 0.711 | 0.23 | 0.914 | 0.46 | 232 | 1.828 | 0.813 | 0.46 | 0.11 | 0.47 | -1.8-29 | |||
| 3 szezon |
|
BKG PRIMA | 35 | 4 | 1.576 | 12.8571 | 0.629 | 2.8131 | 20.922.1 | 0.13 | 0.629 | 10.210.3 | 0.29 | 0.422 | 40.640.9 | 0.422 | 0.28 | 0.630 | 0.317 | 1.470 | 0.945 | 0.525 | 0.29 | 0.13 | 0.315 | -1.2-51 | ||||
| Összesítés | 35 | 4 | 1.576 | 12.8571 | 0.629 | 2.8131 | 20.922.1 | 0.13 | 0.629 | 10.210.3 | 0.29 | 0.422 | 40.640.9 | 0.422 | 0.28 | 0.630 | 0.317 | 1.470 | 0.945 | 0.525 | 0.29 | 0.13 | 0.315 | -1.2-51 | ||||||