| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 1 | 5.5 | 22 | 1 | 4.5 | 22.2 | 0.5 | 4 | 12.5 | 2 | 4.5 | 44.4 | 5 | 1 | 6 | 2.5 | 1.5 | 0 | 2.5 | 1 | 0 | 1 | 6.5 | |||||||||
| Total | 2 | 1 | 11 | 44 | 2 | 9 | 22.2 | 1 | 8 | 12.5 | 4 | 9 | 44.4 | 10 | 2 | 12 | 5 | 3 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 1 | 10 | 40 | 1.8 | 8.2 | 22.2 | 0.9 | 7.3 | 12.5 | 3.6 | 8.2 | 44.4 | 9.1 | 1.8 | 10.9 | 4.5 | 2.7 | 0 | 4.5 | 1.8 | 0 | 1.8 | 11.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 3 | 2026. 04. 12. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 79 –51 | 5 | 15 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 25 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 51 –52 | * | 6 | 29 | 0 | 3 | 0 | 1 | 6 | 16.7 | 3 | 5 | 60 | 7 | 1 | 8 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 0 | 5 | 17.9 | 0.5 | 1.7 | 29.6 | 1 | 4.1 | 24.6 | 1 | 1.3 | 76.2 | 2.5 | 0.4 | 2.9 | 0.7 | 1.6 | 1.1 | 0.9 | 0.8 | 0.4 | 0.3 | 4.5 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 16 | 0 | 5 | 17.9 | 0.5 | 1.7 | 29.6 | 1 | 4.1 | 24.6 | 1 | 1.3 | 76.2 | 2.5 | 0.4 | 2.9 | 0.7 | 1.6 | 1.1 | 0.9 | 0.8 | 0.4 | 0.3 | 4.5 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 5 | 17.9 | 0.5 | 1.7 | 29.6 | 1 | 4.1 | 24.6 | 1 | 1.3 | 76.2 | 2.5 | 0.4 | 2.9 | 0.7 | 1.6 | 1.1 | 0.9 | 0.8 | 0.4 | 0.3 | 4.5 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 2 | 0 | 5.5 | 22 | 1 | 4.5 | 22.2 | 0.5 | 4 | 12.5 | 2 | 4.5 | 44.4 | 5 | 1 | 6 | 2.5 | 1.5 | 0 | 2.5 | 1 | 0 | 1 | 6.5 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 2 | 0 | 5.5 | 22 | 1 | 4.5 | 22.2 | 0.5 | 4 | 12.5 | 2 | 4.5 | 44.4 | 5 | 1 | 6 | 2.5 | 1.5 | 0 | 2.5 | 1 | 0 | 1 | 6.5 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 5.5 | 22 | 1 | 4.5 | 22.2 | 0.5 | 4 | 12.5 | 2 | 4.5 | 44.4 | 5 | 1 | 6 | 2.5 | 1.5 | 0 | 2.5 | 1 | 0 | 1 | 6.5 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||||