| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 1 | 8.5 | 22 | 3 | 8.5 | 35.3 | 0 | 0.3 | 0 | 2.5 | 4.8 | 52.6 | 5.5 | 4.3 | 9.8 | 1.3 | 2.3 | 3.5 | 2.8 | 0.3 | 1.3 | 0.8 | 13.5 | |||||||||
| Total | 4 | 1 | 34 | 88 | 12 | 34 | 35.3 | 0 | 1 | 0 | 10 | 19 | 52.6 | 22 | 17 | 39 | 5 | 9 | 14 | 11 | 1 | 5 | 3 | 54 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 1 | 15.5 | 40 | 5.5 | 15.5 | 35.3 | 0 | 0.5 | 0 | 4.5 | 8.6 | 52.6 | 10 | 7.7 | 17.7 | 2.3 | 4.1 | 6.4 | 5 | 0.5 | 2.3 | 1.4 | 24.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 22. |
|
Tiszakécske VSE | 65 –64 | 3 | 22 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | ||||
| 3 | 2026. 04. 12. |
|
Tiszakécske VSE | 79 –51 | * | 12 | 28 | 4 | 12 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 4 | 8 | 50 | 5 | 4 | 9 | 2 | 4 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 | 13 | |||
| 2 | 2026. 04. 18. |
|
Szolnoki MÁV SE | 39 –78 | 14 | 22 | 5 | 12 | 41.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 7 | 7 | 14 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 24 | ||||
| 4 | 2026. 04. 25. |
|
Szolnoki MÁV SE | 75 –45 | 5 | 16 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 7 | 4 | 11 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 11 | ||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 0 | 5.9 | 21.7 | 2.2 | 7.9 | 28.4 | 0.1 | 0.2 | 33.5 | 1.2 | 2.4 | 52.5 | 2.3 | 2.6 | 4.9 | 0.5 | 3.1 | 3.1 | 1.9 | 0.6 | 0.2 | 0.6 | 3.9 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 17 | 0 | 5.9 | 21.7 | 2.2 | 7.9 | 28.4 | 0.1 | 0.2 | 33.5 | 1.2 | 2.4 | 52.5 | 2.3 | 2.6 | 4.9 | 0.5 | 3.1 | 3.1 | 1.9 | 0.6 | 0.2 | 0.6 | 3.9 | ||||
| Összesítés | 17 | 0 | 5.9 | 21.7 | 2.2 | 7.9 | 28.4 | 0.1 | 0.2 | 33.5 | 1.2 | 2.4 | 52.5 | 2.3 | 2.6 | 4.9 | 0.5 | 3.1 | 3.1 | 1.9 | 0.6 | 0.2 | 0.6 | 3.9 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 0 | 8.5 | 22 | 3 | 8.5 | 35.3 | 0 | 0.3 | 0 | 2.5 | 4.8 | 52.6 | 5.5 | 4.3 | 9.8 | 1.3 | 2.3 | 3.5 | 2.8 | 0.3 | 1.3 | 0.8 | 13.5 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 4 | 0 | 8.5 | 22 | 3 | 8.5 | 35.3 | 0 | 0.3 | 0 | 2.5 | 4.8 | 52.6 | 5.5 | 4.3 | 9.8 | 1.3 | 2.3 | 3.5 | 2.8 | 0.3 | 1.3 | 0.8 | 13.5 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 8.5 | 22 | 3 | 8.5 | 35.3 | 0 | 0.3 | 0 | 2.5 | 4.8 | 52.6 | 5.5 | 4.3 | 9.8 | 1.3 | 2.3 | 3.5 | 2.8 | 0.3 | 1.3 | 0.8 | 13.5 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||