MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Smith Daisy Klára

Smith Daisy Klára
0

176 cm Magasság
70 kg Súly
Erőcsatár Poszt
2004 Születési év
Box score Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 3 2 13 30.7 5 11 45.5 0 0 0 3 5 60 10.3 2.7 13 0.7 4.3 3 3.7 1.3 1.3 0.3 20.7
Total 3 2 39 92 15 33 45.5 0 0 0 9 15 60 31 8 39 2 13 9 11 4 4 1 62
40 perc 3 2 17 40 6.5 14.3 45.5 0 0 0 3.9 6.5 60 13.5 3.5 17 0.9 5.7 3.9 4.8 1.7 1.7 0.4 27
Fejlett statisztikák Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Mérkőzésről mérkőzésre Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-20. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 03. 22. Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 65 –64 * 16 39 4 14 28.6 0 0 0 8 11 72.7 13 4 17 2 2 4 8 2 2 1 32
3 2026. 04. 12. Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 79 –51 * 10 24 5 9 55.6 0 0 0 0 2 0 7 1 8 0 5 3 1 0 1 0 9
2 2026. 05. 14. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 51 –52 13 29 6 10 60 0 0 0 1 2 50 11 3 14 0 6 2 2 2 1 0 21
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld 15 0 8.5 26.6 3.3 9.7 33.6 0 0.2 0 2 3 66.7 3.9 3.3 7.3 0.7 1.9 2.1 2.5 0.6 0.3 0.8 10.3
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Fehér 15 0 7.3 28.3 2.5 7.9 31.4 0.1 0.2 33.5 2.2 3.9 55.9 5.6 1.9 7.5 1.1 3.2 2.7 3.5 1.4 1.3 0.5 11.7
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 18 0 10.1 29.4 3.7 10.1 37 0.1 0.7 8.4 2.4 4.7 51.8 5.8 2.4 8.2 1.1 4.1 2.8 3.5 1.2 1.1 0.6 11.8
1 szezon Tiszakécske VSE Kecskeméti KC 15 0 8.5 26.6 3.3 9.7 33.6 0 0.2 0 2 3 66.7 3.9 3.3 7.3 0.7 1.9 2.1 2.5 0.6 0.3 0.8 10.3
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 33 0 8.7 28.9 3.1 9 34.5 0.1 0.4 14.2 2.3 4.3 53.7 5.7 2.1 7.8 1.1 3.6 2.8 3.5 1.3 1.2 0.6 11.8
Összesítés 48 0 8.6 28.1 3.2 9.2 34.2 0 0.4 11.5 2.2 3.9 57 5.1 2.5 7.7 1 3 2.6 3.2 1.1 0.9 0.6 11.3
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Amatőr Női NB, 17-30. helyért 8 0 6.1 21.4 2.6 6.5 40.4 0 0.1 0 0.9 1.9 46.7 2.6 2.5 5.1 1 1.6 1.6 2.1 0.5 0.3 0.1 8.5
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 6 0 7.7 27.8 1.8 5.5 33.3 0 0.3 0 4 5.3 75 4.3 2.2 6.5 1.5 2.3 2 4.2 0.7 1.5 0.7 14.3
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 3 0 13 30.7 5 11 45.5 0 0 0 3 5 60 10.3 2.7 13 0.7 4.3 3 3.7 1.3 1.3 0.3 20.7
1 szezon Tiszakécske VSE Kecskeméti KC 8 0 6.1 21.4 2.6 6.5 40.4 0 0.1 0 0.9 1.9 46.7 2.6 2.5 5.1 1 1.6 1.6 2.1 0.5 0.3 0.1 8.5
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 9 0 10.3 29.3 3.4 8.3 41.4 0 0.2 0 3.5 5.2 67.7 7.3 2.4 9.8 1.1 3.3 2.5 3.9 1 1.4 0.5 17.5
Összesítés 17 0 8.9 26.6 3.2 7.7 41.1 0 0.2 0 2.6 4.1 64.5 5.8 2.4 8.2 1.1 2.8 2.2 3.3 0.8 1 0.4 14.5
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Hepp Kupa, Női 2 0 3.5 15.5 1 2.5 40 0 0 0 1.5 2 75 3 1 4 0 1.5 2.5 1 0 0 0.5 5
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 2 0 13 31 5 9.5 52.6 0 0 0 3 5 60 5.5 3.5 9 2 0 2.5 4 1 1.5 0.5 24
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 0 17 36 7 13 53.8 0 0 0 3 6 50 3 2 5 1 6 4 4 2 1 0 15
1 szezon Tiszakécske VSE Kecskeméti KC 2 0 3.5 15.5 1 2.5 40 0 0 0 1.5 2 75 3 1 4 0 1.5 2.5 1 0 0 0.5 5
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 3 0 15 33.5 6 11.3 53.3 0 0 0 3 5.5 54.5 4.3 2.8 7 1.5 3 3.3 4 1.5 1.3 0.3 19.5
Összesítés 5 0 11.2 27.5 4.3 8.3 52 0 0 0 2.5 4.3 57.7 3.8 2.2 6 1 2.5 3 3 1 0.8 0.3 14.7