| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 7 | 7 | 29.7 | 1.9 | 5.1 | 36.1 | 0.6 | 3.6 | 16 | 1.6 | 2.9 | 55 | 4.4 | 0.6 | 5 | 1.1 | 3.3 | 2.3 | 2.3 | 3.7 | 0.7 | 0.1 | 9 | |||||||||
| Total | 7 | 7 | 49 | 208 | 13 | 36 | 36.1 | 4 | 25 | 16 | 11 | 20 | 55 | 31 | 4 | 35 | 8 | 23 | 16 | 16 | 26 | 5 | 1 | 63 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 7 | 9.4 | 40 | 2.5 | 6.9 | 36.1 | 0.8 | 4.8 | 16 | 2.1 | 3.8 | 55 | 6 | 0.8 | 6.7 | 1.5 | 4.4 | 3.1 | 3.1 | 5 | 1 | 0.2 | 12.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 21. |
|
Tatabányai Sport Club | 61 –65 | * | 14 | 34 | 1 | 6 | 16.7 | 3 | 10 | 30 | 3 | 6 | 50 | 5 | 1 | 6 | 3 | 5 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2026. 04. 07. |
|
BEAC Újbuda | 40 –65 | * | 10 | 31 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 50 | 7 | 0 | 7 | 0 | 4 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 14 | |||
| 2 | 2026. 04. 14. |
|
BEAC Újbuda | 70 –43 | * | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | |||
| 3 | 2026. 04. 27. |
|
Kecskeméti KC | 72 –51 | * | 4 | 33 | 1 | 4 | 25 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 | 40 | 7 | 2 | 9 | 0 | 1 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 | 11 | |||
| 3 | 2026. 05. 02. |
|
Kecskeméti KC | 32 –50 | * | 4 | 33 | 2 | 5 | 40 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 0 | 1 | 11 | |||
| 4 | 2026. 05. 09. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 57 –47 | * | 5 | 33 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 6 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | |||
| 4 | 2026. 05. 16. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 63 –45 | * | 12 | 30 | 3 | 6 | 50 | 1 | 4 | 25 | 3 | 3 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 12 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 0 | 1.727 | 8.2131 | 0.69 | 1.117 | 5353 | 0.12 | 0.812 | 16.716.7 | 0.23 | 0.610 | 30.130.1 | 1.117 | 0.34 | 1.321 | 0.34 | 116 | 1.118 | 0.58 | 0.23 | 0.11 | 0.11 | 1.423 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 2 | 6.445 | 19.7138 | 2.618 | 5.136 | 5050 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 2.719 | 0.64 | 3.323 | 1.18 | 2.417 | 2.115 | 1.39 | 17 | 00 | 0.32 | 749 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 714 | 23.547 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 24 | 2525 | 48 | 24 | 612 | 00 | 3.57 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 5.511 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 14 | 14 | 13182 | 33.1464 | 3.144 | 7.4104 | 42.342.3 | 1.419 | 5.678 | 24.424.4 | 2.637 | 4.360 | 61.761.7 | 6.591 | 0.68 | 7.199 | 2.636 | 5.273 | 2.130 | 3.651 | 3.245 | 0.23 | 0.45 | 14.4201 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 14 | 10.1162 | 28.8460 | 2.235 | 5.994 | 37.237.2 | 1.219 | 3.455 | 34.634.6 | 2.235 | 348 | 72.972.9 | 464 | 0.813 | 4.877 | 1.930 | 464 | 2.235 | 2.336 | 3.251 | 0.69 | 0.34 | 12.1193 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 1456 | 34.5138 | 4.518 | 9.839 | 46.246.2 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 3.514 | 4.317 | 82.482.4 | 3.815 | 0.83 | 4.518 | 2.39 | 3.514 | 28 | 416 | 2.811 | 0.52 | 14 | 15.863 | |||
| 6 szezon |
|
DEAC | 59 | 35 | 8.7486 | 24.61378 | 2.6129 | 5.8301 | 44.542.9 | 0.644 | 2.6167 | 24.826.4 | 1.696 | 2.6148 | 63.964.9 | 3.7214 | 0.836 | 4.5250 | 1.387 | 3.3191 | 1.8109 | 2.2123 | 1.7117 | 0.215 | 0.316 | 9.4540 | ||||
| Összesítés | 59 | 35 | 8.7486 | 24.61378 | 2.6129 | 5.8301 | 44.542.9 | 0.644 | 2.6167 | 24.826.4 | 1.696 | 2.6148 | 63.964.9 | 3.7214 | 0.836 | 4.5250 | 1.387 | 3.3191 | 1.8109 | 2.2123 | 1.7117 | 0.215 | 0.316 | 9.4540 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 4 | 2 | 5.823 | 2392 | 2.510 | 6.827 | 3737 | 00 | 28 | 00 | 0.83 | 14 | 7575 | 2.39 | 14 | 3.313 | 1.56 | 4.518 | 2.811 | 1.35 | 28 | 00 | 0.31 | 2.811 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 6 | 17.5105 | 33.7202 | 3.722 | 10.261 | 36.136.1 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 5.231 | 8.853 | 58.558.5 | 4.527 | 16 | 5.533 | 3.521 | 5.533 | 212 | 6.841 | 4.527 | 0.53 | 0.85 | 19.7118 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 7 | 749 | 29.7208 | 1.913 | 5.136 | 36.136.1 | 0.64 | 3.625 | 1616 | 1.611 | 2.920 | 5555 | 4.431 | 0.64 | 535 | 1.18 | 3.323 | 2.316 | 2.316 | 3.726 | 0.75 | 0.11 | 963 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC | 17 | 15 | 10.1177 | 28.8502 | 2.745 | 7.4124 | 36.436.3 | 0.714 | 3.461 | 21.922.9 | 2.545 | 4.277 | 5958.4 | 3.767 | 0.914 | 4.681 | 235 | 4.474 | 2.339 | 3.562 | 3.461 | 0.48 | 0.47 | 10.5192 | ||||
| Összesítés | 17 | 15 | 10.1177 | 28.8502 | 2.745 | 7.4124 | 36.436.3 | 0.714 | 3.461 | 21.922.9 | 2.545 | 4.277 | 5958.4 | 3.767 | 0.914 | 4.681 | 235 | 4.474 | 2.339 | 3.562 | 3.461 | 0.48 | 0.47 | 10.5192 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 2020 | 00 | 44 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 00 | 33 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | -5-5 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 24 | 1836 | 12 | 5.511 | 18.218.2 | 00 | 12 | 00 | 00 | 24 | 00 | 12 | 1.53 | 2.55 | 12 | 1.53 | 36 | 24 | 00 | 00 | 12 | -1.5-3 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1010 | 2323 | 22 | 1010 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 66 | 1212 | 5050 | 22 | 11 | 33 | 11 | 77 | 33 | 77 | 00 | 00 | 22 | -1-1 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 2525 | 22 | 33 | 66.766.7 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 44 | 33 | 77 | 22 | 11 | 22 | 22 | 00 | 77 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1414 | 3030 | 55 | 88 | 62.562.5 | 00 | 11 | 00 | 44 | 55 | 8080 | 77 | 11 | 88 | 22 | 44 | 11 | 77 | 55 | 00 | 00 | 2727 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 6 szezon |
|
DEAC | 7 | 3 | 5.535 | 19.3134 | 1.711 | 5.136 | 32.830.6 | 0.21 | 1.39 | 12.511.1 | 1.710 | 3.523 | 47.643.5 | 2.717 | 0.86 | 3.423 | 1.28 | 3.824 | 1.814 | 320 | 1.27 | 0.32 | 0.75 | 4.425 | ||||
| Összesítés | 7 | 3 | 5.535 | 19.3134 | 1.711 | 5.136 | 32.830.6 | 0.21 | 1.39 | 12.511.1 | 1.710 | 3.523 | 47.643.5 | 2.717 | 0.86 | 3.423 | 1.28 | 3.824 | 1.814 | 320 | 1.27 | 0.32 | 0.75 | 4.425 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 17 | 0 | 1.627 | 8.9151 | 0.59 | 1.221 | 42.942.9 | 0.12 | 0.814 | 14.314.3 | 0.23 | 0.610 | 30.130.1 | 1.119 | 0.35 | 1.424 | 0.24 | 1.119 | 1.220 | 0.59 | 0.23 | 0.11 | 0.12 | 1.118 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 9 | 3 | 5.449 | 19.3174 | 2.220 | 5.247 | 42.542.5 | 0.11 | 0.98 | 12.512.5 | 0.76 | 1.413 | 46.146.1 | 2.321 | 0.87 | 3.128 | 1.110 | 2.220 | 2.321 | 1.413 | 0.87 | 00 | 0.44 | 5.146 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 7 | 3 | 6.747 | 23.1162 | 2.417 | 6.948 | 35.435.4 | 0.11 | 1.712 | 8.38.3 | 1.410 | 2.920 | 5050 | 2.719 | 1.39 | 428 | 17 | 4.632 | 2.417 | 2.115 | 1.18 | 00 | 0.43 | 321 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 21 | 14294 | 32.9691 | 3.268 | 8168 | 40.540.5 | 1.430 | 5.2109 | 27.527.5 | 3.268 | 5.5115 | 59.159.1 | 5.8122 | 0.714 | 6.5136 | 2.960 | 5.4113 | 2.144 | 4.493 | 3.574 | 0.48 | 0.510 | 15.5326 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 22 | 9.4225 | 29.1698 | 2.253 | 5.8138 | 38.438.4 | 123 | 3.481 | 28.428.4 | 2.150 | 373 | 68.568.5 | 4.3102 | 0.818 | 5120 | 1.740 | 3.891 | 2.252 | 2.559 | 3.482 | 0.614 | 0.25 | 11.8283 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 4 | 11.256 | 27.6138 | 3.618 | 7.839 | 46.246.2 | 0.42 | 2.613 | 15.415.4 | 2.814 | 3.417 | 82.482.4 | 315 | 0.63 | 3.618 | 1.89 | 2.814 | 1.68 | 3.216 | 2.211 | 0.42 | 0.84 | 12.663 | |||
| 6 szezon |
|
DEAC | 83 | 53 | 8.1698 | 23.52014 | 2.4185 | 5.8461 | 40.840.1 | 0.559 | 2.4237 | 21.624.9 | 1.7151 | 2.8248 | 61.860.9 | 3.2298 | 0.756 | 3.9354 | 1.4130 | 3.3289 | 2162 | 2.4205 | 1.9185 | 0.225 | 0.428 | 8.2757 | ||||
| Összesítés | 83 | 53 | 8.1698 | 23.52014 | 2.4185 | 5.8461 | 40.840.1 | 0.559 | 2.4237 | 21.624.9 | 1.7151 | 2.8248 | 61.860.9 | 3.2298 | 0.756 | 3.9354 | 1.4130 | 3.3289 | 2162 | 2.4205 | 1.9185 | 0.225 | 0.428 | 8.2757 | ||||||