| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 3 | 3.2 | 14.8 | 0.8 | 1.3 | 62.6 | 0.5 | 2.7 | 18.7 | 0 | 0 | 0 | 1.2 | 0.5 | 1.7 | 0.2 | 1.3 | 0.7 | 0.3 | 1.2 | 0 | 0.2 | 2.5 | |||||||||
| Total | 6 | 3 | 19 | 89 | 5 | 8 | 62.5 | 3 | 16 | 18.7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 10 | 1 | 8 | 4 | 2 | 7 | 0 | 1 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 3 | 8.5 | 40 | 2.2 | 3.6 | 62.6 | 1.3 | 7.2 | 18.7 | 0 | 0 | 0 | 3.1 | 1.3 | 4.5 | 0.5 | 3.6 | 1.8 | 0.9 | 3.1 | 0 | 0.5 | 6.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 16. |
|
Radobasket | 47 –93 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 04. 10. |
|
ZTE NKK | 60 –78 | * | 8 | 20 | 4 | 5 | 80 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 7 | |||
| 2 | 2026. 04. 15. |
|
ZTE NKK | 64 –52 | * | 5 | 11 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 3 | 2026. 04. 27. |
|
DEAC | 72 –51 | * | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 4 | 2026. 05. 17. |
|
KS Szeged | 51 –36 | 3 | 21 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2026. 05. 20. |
|
KS Szeged | 57 –44 | 3 | 18 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 5 | 1.217 | 14196 | 0.34 | 1.724 | 16.716.7 | 0.23 | 1.116 | 18.718.7 | 00 | 00 | 00 | 0.710 | 0.23 | 0.913 | 0.45 | 1.419 | 114 | 0.23 | 0.710 | 00 | 0.12 | -0.3-4 | |||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 8 | 1 | 1.411 | 16.9135 | 0.32 | 1.512 | 16.716.7 | 00 | 0.65 | 00 | 0.97 | 216 | 43.843.8 | 0.86 | 0.32 | 18 | 0.54 | 2.520 | 1.512 | 1.310 | 0.43 | 0.11 | 0.11 | -0.9-7 | |||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 6 | 2.836 | 16.2210 | 0.68 | 2.533 | 24.224.2 | 0.45 | 2.229 | 17.317.3 | 0.45 | 0.68 | 62.662.6 | 113 | 0.56 | 1.519 | 0.34 | 1.114 | 0.57 | 0.34 | 0.810 | 0.11 | 0.23 | 0.68 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 1 | 2.436 | 11.5173 | 0.69 | 1.928 | 32.132.1 | 0.46 | 1.929 | 20.720.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.69 | 0.35 | 0.914 | 0.46 | 1.116 | 0.711 | 0.12 | 0.46 | 00 | 0.12 | 0.35 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 3 | 3.951 | 15.2198 | 0.79 | 1.114 | 64.364.3 | 0.811 | 2.634 | 32.432.4 | 00 | 00 | 00 | 0.912 | 0.79 | 1.621 | 0.45 | 0.56 | 0.912 | 0.22 | 0.68 | 00 | 0.11 | 4.153 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 1 | 515 | 16.349 | 26 | 2.78 | 7575 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 26 | 3.310 | 1.34 | 1.34 | 1.34 | 00 | 13 | 00 | 00 | 618 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 51 | 16 | 2.9130 | 15.7788 | 0.829 | 1.991 | 40.531.9 | 0.420 | 1.993 | 18.521.5 | 0.312 | 0.524 | 48.250 | 0.945 | 0.726 | 1.771 | 0.622 | 1.363 | 1.149 | 0.419 | 0.734 | 02 | 0.17 | 1.968 | ||||
| 1 szezon |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 15 | 1 | 2.436 | 11.5173 | 0.69 | 1.928 | 32.132.1 | 0.46 | 1.929 | 20.720.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.69 | 0.35 | 0.914 | 0.46 | 1.116 | 0.711 | 0.12 | 0.46 | 00 | 0.12 | 0.35 | ||||
| Összesítés | 66 | 17 | 2.8166 | 15961 | 0.738 | 1.9119 | 39.131.9 | 0.426 | 1.9122 | 18.921.3 | 0.212 | 0.425 | 4748 | 0.954 | 0.731 | 1.585 | 0.528 | 1.379 | 160 | 0.321 | 0.640 | 02 | 0.19 | 1.673 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 8 | 2 | 1.915 | 13.1105 | 0.65 | 1.411 | 45.545.5 | 0.11 | 1.512 | 8.38.3 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 0.86 | 0.43 | 1.19 | 0.65 | 1.613 | 0.43 | 0.43 | 0.54 | 00 | 00 | 0.54 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 2 | 1.710 | 10.865 | 0.32 | 1.811 | 18.218.2 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 16 | 0.21 | 1.27 | 0.21 | 0.53 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.53 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 3 | 2.419 | 11.189 | 0.65 | 18 | 62.562.5 | 0.43 | 216 | 18.818.8 | 00 | 00 | 00 | 0.97 | 0.43 | 1.310 | 0.11 | 18 | 0.54 | 0.32 | 0.97 | 00 | 0.11 | 1.915 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 16 | 5 | 2.134 | 12.1194 | 0.610 | 1.219 | 52.652.6 | 0.34 | 1.828 | 14.314.3 | 0.12 | 0.34 | 5050 | 0.813 | 0.46 | 1.219 | 0.46 | 1.321 | 0.47 | 0.35 | 0.711 | 00 | 0.11 | 1.219 | ||||
| 1 szezon |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 6 | 2 | 1.710 | 10.865 | 0.32 | 1.811 | 18.218.2 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 16 | 0.21 | 1.27 | 0.21 | 0.53 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.53 | ||||
| Összesítés | 22 | 7 | 244 | 11.7259 | 0.512 | 1.430 | 37.640 | 0.36 | 1.433 | 19.218.2 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.919 | 0.37 | 1.226 | 0.37 | 124 | 0.510 | 0.25 | 0.511 | 00 | 0.12 | 122 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 00 | 26.553 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 12 | 48 | 12 | 7.515 | 12 | 00 | 12 | 00 | 00 | -2.5-5 | |||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1818 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 11 | 1212 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 0.72 | 9.729 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 1.75 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 00 | 13 | 00 | 1.34 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | -2-6 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1212 | 2222 | 33 | 55 | 6060 | 11 | 33 | 33.333.3 | 33 | 44 | 7575 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 33 | 22 | 11 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 4 szezon |
|
Kecskeméti KC | 5 | 3 | 3.313 | 19.6105 | 0.83 | 29 | 37.533.3 | 0.31 | 1.35 | 2020 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 1.59 | 0.84 | 2.313 | 0.53 | 2.417 | 1.36 | 0.52 | 0.84 | 00 | 00 | 2.16 | ||||
| 1 szezon |
|
Szegedi KE | 3 | 0 | 0.72 | 9.729 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 1.75 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 00 | 13 | 00 | 1.34 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | -2-6 | ||||
| Összesítés | 8 | 3 | 2.715 | 17.6134 | 0.74 | 1.914 | 34.528.6 | 0.21 | 1.310 | 1510 | 0.84 | 1.26 | 66.766.7 | 1.412 | 0.64 | 216 | 0.43 | 2.221 | 16 | 0.42 | 0.76 | 00 | 0.11 | 1.30 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 16 | 7 | 1.117 | 15.6249 | 0.34 | 1.626 | 15.415.4 | 0.23 | 116 | 18.718.7 | 00 | 00 | 00 | 116 | 0.35 | 1.321 | 0.47 | 2.134 | 116 | 0.23 | 0.712 | 00 | 0.12 | -0.6-9 | |||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 9 | 1 | 1.211 | 17153 | 0.22 | 1.413 | 15.415.4 | 00 | 0.65 | 00 | 0.87 | 1.816 | 43.843.8 | 0.87 | 0.22 | 19 | 0.44 | 2.220 | 1.413 | 1.110 | 0.44 | 0.11 | 0.11 | -0.7-6 | |||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 8 | 2.452 | 14.9327 | 0.613 | 245 | 28.928.9 | 0.36 | 243 | 1414 | 0.48 | 0.614 | 57.257.2 | 0.920 | 0.510 | 1.430 | 0.510 | 1.227 | 0.510 | 0.37 | 0.614 | 01 | 0.13 | 0.512 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 3 | 248 | 11.1267 | 0.512 | 1.844 | 27.327.3 | 0.38 | 1.639 | 20.520.5 | 00 | 01 | 00 | 0.818 | 0.26 | 124 | 0.37 | 123 | 0.614 | 0.12 | 0.38 | 00 | 0.24 | 0.12 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 21 | 6 | 3.370 | 13.7287 | 0.714 | 122 | 63.663.6 | 0.714 | 2.450 | 2828 | 00 | 00 | 00 | 0.919 | 0.612 | 1.531 | 0.36 | 0.714 | 0.816 | 0.24 | 0.715 | 00 | 0.12 | 3.268 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 6.827 | 17.771 | 2.39 | 3.313 | 69.269.2 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 0.83 | 14 | 7575 | 1.25 | 1.87 | 312 | 14 | 1.56 | 1.77 | 0.52 | 14 | 00 | 00 | 728 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 72 | 24 | 2.9177 | 15.81087 | 0.842 | 1.9119 | 42.335.3 | 0.325 | 1.8126 | 18.319.8 | 0.418 | 0.734 | 55.453 | 167 | 0.736 | 1.6103 | 0.531 | 1.5101 | 1.162 | 0.526 | 0.749 | 02 | 0.18 | 1.993 | ||||
| 1 szezon |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 24 | 3 | 248 | 11.1267 | 0.512 | 1.844 | 27.327.3 | 0.38 | 1.639 | 20.520.5 | 00 | 01 | 00 | 0.818 | 0.26 | 124 | 0.37 | 123 | 0.614 | 0.12 | 0.38 | 00 | 0.24 | 0.12 | ||||
| Összesítés | 96 | 27 | 2.8225 | 151354 | 0.754 | 1.9163 | 39.833.1 | 0.333 | 1.8165 | 18.620 | 0.318 | 0.635 | 54.751.4 | 0.985 | 0.642 | 1.5127 | 0.538 | 1.4124 | 176 | 0.428 | 0.657 | 02 | 0.112 | 1.695 | ||||||