MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Cseh Mercédesz

Cseh Mercédesz
0

178 cm Magasság
61 kg Súly
Erőcsatár és Center Poszt
2005 Születési év
Box score Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 6 6 11.2 26.3 3.7 8 45.8 0 0.2 0 3.8 5.3 71.9 3.2 2.5 5.7 0.7 2.7 2.3 3.5 1.3 0.5 0.3 14.2
Total 6 6 67 158 22 48 45.8 0 1 0 23 32 71.9 19 15 34 4 16 14 21 8 3 2 85
40 perc 6 6 17 40 5.6 12.2 45.8 0 0.3 0 5.8 8.1 71.9 4.8 3.8 8.6 1 4.1 3.5 5.3 2 0.8 0.5 21.5
Fejlett statisztikák Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Mérkőzésről mérkőzésre Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 03. 21. Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 61 –65 * 9 31 2 5 40 0 0 0 5 7 71.4 3 4 7 2 1 1 4 3 0 1 19
1 2026. 03. 29. Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 81 –53 * 19 32 6 14 42.9 0 0 0 7 8 87.5 4 1 5 1 4 2 4 2 0 0 18
2 2026. 04. 07. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 40 –65 * 12 20 5 6 83.3 0 0 0 2 2 100 3 3 6 0 1 4 3 2 0 0 21
2 2026. 04. 14. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 70 –43 * 6 24 2 7 28.6 0 0 0 2 6 33.3 4 4 8 0 5 2 3 0 0 0 3
3 2026. 04. 27. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 72 –51 * 14 26 5 8 62.5 0 1 0 4 5 80 3 1 4 0 3 1 3 1 2 0 16
4 2026. 05. 09. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 57 –47 * 7 25 2 8 25 0 0 0 3 4 75 2 2 4 1 2 4 4 0 1 1 8
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 2 0 0 11 0 0.5 0 0 0.5 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 1 0.5 0 0.5 1.5
2021/2022 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 19 0 2 17.4 0.8 2.8 30.2 0 0.3 0 0.3 0.9 33.4 1.3 1.4 2.6 0.8 1.3 1.3 0.9 0.5 0.3 0.2 2.9
2022/2023 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 12 0 4.5 26.8 1.3 4.8 26.3 0 0.2 0 2 2.6 77.4 1.7 2.3 3.9 0.6 2.6 1.8 2 0.3 0.3 0.2 4.8
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 18 0 9.7 28.7 3.6 7.5 48.1 0 0.1 0 2.4 3.5 69.8 3.1 4.4 7.6 1.8 2.1 2.9 2.8 0.7 0.1 0.4 15.4
2024/2025 DEAC DEAC Női Amatőr NB I. Fehér 15 0 12.3 29.7 4.7 9.4 50.4 0.1 0.5 28.5 2.5 3.3 74 2.9 3.3 6.3 1.9 2.5 2.7 3.8 0.9 0.6 0.9 17.3
2025/2026 DEAC DEAC Női Amatőr NB I. Zöld 17 0 8.9 25 3.2 7.9 40.7 0.1 0.6 18.2 2.1 2.9 71.4 2.8 2.4 5.1 0.9 3.2 1.9 2.2 1.8 0.2 0.7 9.9
4 szezon DEAC Szolnoki MÁV SE 51 0 4 21 1.4 3.9 36.7 0 0.3 0 1.2 1.8 67.7 2 2 4 0.8 1.8 1.8 1.7 0.5 0.2 0.3 6.2
2 szezon DEAC DEAC 32 0 10.6 27.3 4 8.7 45.9 0.1 0.6 22.5 2.3 3.1 72.8 2.8 2.8 5.7 1.4 2.9 2.3 3 1.3 0.4 0.8 13.6
Összesítés 83 0 6.2 23.1 2.3 5.5 41.6 0 0.4 11.4 1.5 2.2 70.1 2.3 2.3 4.6 1 2.1 1.9 2.1 0.8 0.2 0.5 8.6
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-30. helyért 4 0 12.5 30.3 4.5 9.5 47.4 0 0.3 0 3.5 4.5 77.8 1.3 4 5.3 1.3 1.8 2.5 3.5 1.3 0.3 0.8 16
2024/2025 DEAC DEAC Amatőr Női NB, 17-26. helyért 6 0 14.7 33.5 4.7 8.8 52.8 0.2 0.5 33.4 4.8 7.7 63 4.2 3.5 7.7 1.7 1.3 2.3 5.3 0.8 0.5 0.3 22
2025/2026 DEAC DEAC Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 0 9.6 22.6 3.1 6.9 45.8 0 0.1 0 3.3 4.6 71.9 2.7 2.1 4.9 0.6 2.3 2 3 1.1 0.4 0.3 12.1
1 szezon DEAC Szolnoki MÁV SE 4 0 12.5 30.3 4.5 9.5 47.4 0 0.3 0 3.5 4.5 77.8 1.3 4 5.3 1.3 1.8 2.5 3.5 1.3 0.3 0.8 16
2 szezon DEAC DEAC 13 0 12.1 28 3.9 7.8 49.8 0.1 0.3 26 4.1 6.1 66.3 3.4 2.8 6.3 1.1 1.8 2.2 4.2 1 0.5 0.3 17.1
Összesítés 17 0 12.2 28.8 4.1 8.4 48.9 0.1 0.3 18.7 3.9 5.6 69.4 2.7 3.2 5.9 1.2 1.8 2.3 3.9 1.1 0.4 0.5 16.7
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 0 0 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 3 0 0 0 0 1 -3
2021/2022 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 0 7 31 1 7 14.3 0 2 0 5 8 62.5 3 1 4 3 3 3 5 1 0 1 6
2025/2026 DEAC DEAC Hepp Kupa, Női 2 0 15.5 26.5 6 10.5 57.1 0 0 0 3.5 5 70 2 3.5 5.5 1.5 5 3 3.5 1.5 0 1 16.5
2 szezon DEAC Szolnoki MÁV SE 2 0 3.5 20.5 0.5 4 12.5 0 1 0 2.5 4 62.5 1.5 1 2.5 1.5 3 1.5 2.5 0.5 0 1 1.5
1 szezon DEAC DEAC 2 0 15.5 26.5 6 10.5 57.1 0 0 0 3.5 5 70 2 3.5 5.5 1.5 5 3 3.5 1.5 0 1 16.5
Összesítés 4 0 7.5 22.5 2.3 6.2 37.8 0 0.7 0 2.8 4.3 65.4 1.7 1.8 3.5 1.5 3.7 2 2.8 0.8 0 1 6.5