| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 0.3 | 4.7 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0.3 | 0.3 | 100 | 0.4 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0 | 0.9 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 2 | 33 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 2.4 | 40 | 0 | 2.4 | 0 | 0 | 2.4 | 0 | 2.4 | 2.4 | 100 | 3.6 | 2.4 | 6.1 | 0 | 4.8 | 1.2 | 2.4 | 6.1 | 0 | 0 | 7.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 22. |
|
KS Szeged | 51 –64 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 03. 29. |
|
KS Szeged | 62 –60 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 04. 11. |
|
Szent István Király-Ajka | 67 –66 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2026. 04. 25. |
|
MTK Budapest | 84 –61 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2026. 05. 02. |
|
MTK Budapest | 63 –51 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 4 | 2026. 05. 10. |
|
Tatabányai Sport Club | 64 –57 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 4 | 2026. 05. 16. |
|
Tatabányai Sport Club | 99 –88 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 4 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 6.5 | |||
| 1 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 2 | 0 | 4 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 6.5 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 4 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 6.5 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 0.3 | 4.7 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0.3 | 0.3 | 100 | 0.4 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0 | 0.9 | |||
| 1 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 7 | 0 | 0.3 | 4.7 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0.3 | 0.3 | 100 | 0.4 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0 | 0.9 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 0.3 | 4.7 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0.3 | 0.3 | 100 | 0.4 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0 | 0.9 | ||||||