MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Andó Boglárka

Andó Boglárka
12

176 cm Magasság
65 kg Súly
Erőcsatár Poszt
2009 Születési év
Box score Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 3 0 2 8.7 1 2 50 0 0.3 0 0 0 0 0.3 0.3 0.7 0 0.3 0 0.3 0 0 0 1.3
Total 3 0 6 26 3 6 50 0 1 0 0 0 0 1 1 2 0 1 0 1 0 0 0 4
40 perc 3 0 9.2 40 4.6 9.2 50 0 1.5 0 0 0 0 1.5 1.5 3.1 0 1.5 0 1.5 0 0 0 6.2
Fejlett statisztikák Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért

Összesítés

42.9%
Összesített pontosság
3
sikeres dobás
7
kísérlet

Bontás

2 pontos:3/6 (50,0%)
3 pontos:0/1 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 03. 18. Radobasket Radobasket 98 –61 4 13 2 3 66.7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
3 2026. 04. 27. DEAC DEAC 72 –51 2 10 1 2 50 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
3 2026. 05. 02. DEAC DEAC 32 –50 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld 6 0 1.27 7.847 0.32 1.710 2020 0.21 0.74 2525 00 00 00 0.74 0.32 16 0.32 0.85 0.32 0.21 0.32 00 0.21 0.32
2026/2027 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld 4 1 28 1040 0.52 312 16.716.7 0.31 1.87 14.314.3 0.31 0.52 5050 14 00 14 0.83 1.35 1.56 0.52 0.83 00 00 -0.5-2
2 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 10 1 1.615 8.987 0.44 2.322 17.818.2 0.22 1.211 17.318.2 0.11 0.32 5050 0.88 0.22 110 0.55 110 0.98 0.33 0.55 00 0.11 -0.1-0
Összesítés 10 1 1.615 8.987 0.44 2.322 17.818.2 0.22 1.211 17.318.2 0.11 0.32 5050 0.88 0.22 110 0.55 110 0.98 0.33 0.55 00 0.11 -0.1-0
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Amatőr Női NB, 1-16. helyért 6 0 16 4.326 0.53 16 5050 00 0.21 00 00 00 00 0.21 0.21 0.32 00 0.21 00 0.21 00 00 00 0.74
1 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 6 0 16 4.326 0.53 16 5050 00 0.21 00 00 00 00 0.21 0.21 0.32 00 0.21 00 0.21 00 00 00 0.74
Összesítés 6 0 16 4.326 0.53 16 5050 00 0.21 00 00 00 00 0.21 0.21 0.32 00 0.21 00 0.21 00 00 00 0.74
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Hepp Kupa, Női 1 0 33 1010 00 55 00 11 11 100100 00 00 00 00 00 00 00 11 00 00 00 00 00 -3-3
1 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0 33 1010 00 55 00 11 11 100100 00 00 00 00 00 00 00 11 00 00 00 00 00 -3-3
Összesítés 1 0 33 1010 00 55 00 11 11 100100 00 00 00 00 00 00 00 11 00 00 00 00 00 -3-3
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 13 0 1.216 6.483 0.45 1.621 23.823.8 0.22 0.56 33.333.3 00 00 00 0.45 0.23 0.68 0.22 0.57 0.22 0.22 0.22 00 0.11 0.23
2026/2027 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld 4 1 28 1040 0.52 312 16.716.7 0.31 1.87 14.314.3 0.31 0.52 5050 14 00 14 0.83 1.35 1.56 0.52 0.83 00 00 -0.5-2
2 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 17 1 1.624 8.2123 0.47 2.333 19.221.2 0.23 1.113 18.323.1 0.11 0.32 5050 0.79 0.13 0.812 0.55 0.912 0.88 0.34 0.55 00 01 -0.11
Összesítés 17 1 1.624 8.2123 0.47 2.333 19.221.2 0.23 1.113 18.323.1 0.11 0.32 5050 0.79 0.13 0.812 0.55 0.912 0.88 0.34 0.55 00 01 -0.11