| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 8 | 3.5 | 22.8 | 0.6 | 2 | 31.3 | 0.8 | 2.9 | 26.1 | 0 | 0 | 0 | 1.4 | 0.6 | 2 | 0.9 | 1.1 | 3.1 | 0.6 | 1.6 | 0 | 0.3 | 4 | |||||||||
| Total | 8 | 8 | 28 | 182 | 5 | 16 | 31.3 | 6 | 23 | 26.1 | 0 | 0 | 0 | 11 | 5 | 16 | 7 | 9 | 25 | 5 | 13 | 0 | 2 | 32 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 8 | 6.2 | 40 | 1.1 | 3.5 | 31.3 | 1.3 | 5.1 | 26.1 | 0 | 0 | 0 | 2.4 | 1.1 | 3.5 | 1.5 | 2 | 5.5 | 1.1 | 2.9 | 0 | 0.4 | 7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 16. |
|
Radobasket | 47 –93 | * | 6 | 23 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 1 | 2026. 03. 18. |
|
Radobasket | 98 –61 | * | 3 | 26 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | |||
| 2 | 2026. 04. 10. |
|
ZTE NKK | 60 –78 | * | 3 | 20 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 10 | |||
| 2 | 2026. 04. 15. |
|
ZTE NKK | 64 –52 | * | 6 | 21 | 3 | 3 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 3 | 2026. 04. 27. |
|
DEAC | 72 –51 | * | 0 | 30 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | -1 | |||
| 3 | 2026. 05. 02. |
|
DEAC | 32 –50 | * | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 4 | 2026. 05. 17. |
|
KS Szeged | 51 –36 | * | 7 | 21 | 2 | 4 | 50 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 4 | 2026. 05. 20. |
|
KS Szeged | 57 –44 | * | 3 | 20 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 3 | 342 | 14.2199 | 0.710 | 2.130 | 33.333.3 | 0.57 | 228 | 2525 | 0.11 | 0.12 | 49.749.7 | 0.57 | 0.68 | 1.115 | 0.811 | 1.419 | 2.231 | 0.46 | 0.811 | 00 | 0.12 | 1.724 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 1 | 7.322 | 27.382 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 1.75 | 3.711 | 45.545.5 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 4.714 | 0.72 | 5.316 | 1.34 | 515 | 26 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 618 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 17 | 4 | 5.264 | 20.8281 | 0.913 | 3.243 | 26.530.2 | 1.112 | 2.839 | 38.230.8 | 0.22 | 0.44 | 49.949.8 | 2.621 | 0.610 | 3.231 | 1.115 | 3.234 | 2.137 | 0.58 | 1.417 | 00 | 0.12 | 3.942 | ||||
| Összesítés | 17 | 4 | 5.264 | 20.8281 | 0.913 | 3.243 | 26.530.2 | 1.112 | 2.839 | 38.230.8 | 0.22 | 0.44 | 49.949.8 | 2.621 | 0.610 | 3.231 | 1.115 | 3.234 | 2.137 | 0.58 | 1.417 | 00 | 0.12 | 3.942 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 3.528 | 22.8182 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 00 | 00 | 00 | 1.411 | 0.65 | 216 | 0.97 | 1.19 | 3.125 | 0.65 | 1.613 | 00 | 0.32 | 432 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 8 | 8 | 3.528 | 22.8182 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 00 | 00 | 00 | 1.411 | 0.65 | 216 | 0.97 | 1.19 | 3.125 | 0.65 | 1.613 | 00 | 0.32 | 432 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 3.528 | 22.8182 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 00 | 00 | 00 | 1.411 | 0.65 | 216 | 0.97 | 1.19 | 3.125 | 0.65 | 1.613 | 00 | 0.32 | 432 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 2727 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 33 | 22 | 55 | 00 | 33 | 00 | 00 | 1313 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 1 | 1 | 1010 | 2727 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 33 | 22 | 55 | 00 | 33 | 00 | 00 | 1313 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1010 | 2727 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 33 | 22 | 55 | 00 | 33 | 00 | 00 | 1313 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 22 | 11 | 3.270 | 17.3381 | 0.715 | 2.146 | 32.632.6 | 0.613 | 2.351 | 25.525.5 | 01 | 0.12 | 49.749.7 | 0.818 | 0.613 | 1.431 | 0.818 | 1.328 | 2.556 | 0.511 | 1.124 | 00 | 0.24 | 2.556 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 832 | 27.2109 | 1.35 | 416 | 31.331.3 | 1.87 | 416 | 43.843.8 | 0.21 | 0.52 | 49.949.9 | 3.815 | 14 | 4.819 | 1.77 | 4.317 | 2.811 | 0.52 | 2.39 | 00 | 00 | 7.831 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 26 | 13 | 5.6102 | 22.3490 | 120 | 362 | 31.732.3 | 1.220 | 3.267 | 37.129.9 | 0.12 | 0.34 | 49.949.8 | 2.333 | 0.817 | 3.150 | 1.325 | 2.845 | 2.667 | 0.513 | 1.733 | 00 | 0.14 | 5.187 | ||||
| Összesítés | 26 | 13 | 5.6102 | 22.3490 | 120 | 362 | 31.732.3 | 1.220 | 3.267 | 37.129.9 | 0.12 | 0.34 | 49.949.8 | 2.333 | 0.817 | 3.150 | 1.325 | 2.845 | 2.667 | 0.513 | 1.733 | 00 | 0.14 | 5.187 | ||||||