| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 3 | 3.3 | 18.8 | 1 | 4.8 | 21.1 | 0.3 | 2.3 | 11.1 | 0.5 | 0.5 | 100 | 3.3 | 2.3 | 5.5 | 1.8 | 1 | 1.5 | 2.3 | 0.8 | 0 | 0.5 | 6.8 | |||||||||
| Total | 4 | 3 | 13 | 75 | 4 | 19 | 21.1 | 1 | 9 | 11.1 | 2 | 2 | 100 | 13 | 9 | 22 | 7 | 4 | 6 | 9 | 3 | 0 | 2 | 27 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 3 | 6.9 | 40 | 2.1 | 10.1 | 21.1 | 0.5 | 4.8 | 11.1 | 1.1 | 1.1 | 100 | 6.9 | 4.8 | 11.7 | 3.7 | 2.1 | 3.2 | 4.8 | 1.6 | 0 | 1.1 | 14.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 04. 10. |
|
Radobasket | 77 –67 | * | 7 | 22 | 2 | 5 | 40 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 3 | 2026. 04. 26. |
|
Tatabányai Sport Club | 70 –70 | * | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | |||
| 3 | 2026. 05. 01. |
|
Tatabányai Sport Club | 64 –60 | 2 | 23 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 8 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 4 | 2026. 05. 09. |
|
MTK Budapest | 69 –58 | * | 4 | 22 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 5 | 9 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 0 | 5.9 | 18.5 | 2.2 | 5.3 | 41.1 | 0.3 | 1.4 | 19.3 | 0.8 | 1.6 | 48.3 | 2.3 | 2.9 | 5.2 | 1.9 | 1 | 1.6 | 1.3 | 1.7 | 0.2 | 0.2 | 10.2 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 18 | 0 | 5.9 | 18.5 | 2.2 | 5.3 | 41.1 | 0.3 | 1.4 | 19.3 | 0.8 | 1.6 | 48.3 | 2.3 | 2.9 | 5.2 | 1.9 | 1 | 1.6 | 1.3 | 1.7 | 0.2 | 0.2 | 10.2 | ||||
| Összesítés | 18 | 0 | 5.9 | 18.5 | 2.2 | 5.3 | 41.1 | 0.3 | 1.4 | 19.3 | 0.8 | 1.6 | 48.3 | 2.3 | 2.9 | 5.2 | 1.9 | 1 | 1.6 | 1.3 | 1.7 | 0.2 | 0.2 | 10.2 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 3.3 | 18.8 | 1 | 4.8 | 21.1 | 0.3 | 2.3 | 11.1 | 0.5 | 0.5 | 100 | 3.3 | 2.3 | 5.5 | 1.8 | 1 | 1.5 | 2.3 | 0.8 | 0 | 0.5 | 6.8 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 4 | 0 | 3.3 | 18.8 | 1 | 4.8 | 21.1 | 0.3 | 2.3 | 11.1 | 0.5 | 0.5 | 100 | 3.3 | 2.3 | 5.5 | 1.8 | 1 | 1.5 | 2.3 | 0.8 | 0 | 0.5 | 6.8 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 3.3 | 18.8 | 1 | 4.8 | 21.1 | 0.3 | 2.3 | 11.1 | 0.5 | 0.5 | 100 | 3.3 | 2.3 | 5.5 | 1.8 | 1 | 1.5 | 2.3 | 0.8 | 0 | 0.5 | 6.8 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 5.5 | 21 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2.5 | 0 | 1.5 | 1.5 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3.5 | 1.5 | 0 | 0 | 0 | 5.5 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 2 | 0 | 5.5 | 21 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2.5 | 0 | 1.5 | 1.5 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3.5 | 1.5 | 0 | 0 | 0 | 5.5 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 5.5 | 21 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2.5 | 0 | 1.5 | 1.5 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3.5 | 1.5 | 0 | 0 | 0 | 5.5 | ||||||