MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Labancz Eszter

Labancz Eszter
0

169 cm Magasság
57 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2008 Születési év
Box score Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 7 5 9 27.6 2.3 4.9 47.1 0.7 2.7 26.3 2.3 3 76.2 2 0.4 2.4 1.1 3.9 0.9 2.4 3.4 0.3 0.1 9.6
Total 7 5 63 193 16 34 47.1 5 19 26.3 16 21 76.2 14 3 17 8 27 6 17 24 2 1 67
40 perc 7 5 13.1 40 3.3 7 47.1 1 3.9 26.3 3.3 4.4 76.2 2.9 0.6 3.5 1.7 5.6 1.2 3.5 5 0.4 0.2 13.9
Fejlett statisztikák Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Mérkőzésről mérkőzésre Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 03. 22. MTK Budapest MTK Budapest 48 –58 * 19 33 4 6 66.7 2 4 50 5 6 83.3 4 1 5 2 4 2 5 1 0 1 23
1 2026. 03. 28. MTK Budapest MTK Budapest 53 –36 7 27 2 4 50 0 2 0 3 3 100 2 0 2 1 4 0 3 1 0 0 6
2 2026. 04. 09. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 52 –67 * 5 28 1 5 20 1 3 33.3 0 0 0 0 0 0 2 5 0 0 4 0 0 0
2 2026. 04. 12. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 71 –57 * 8 26 2 4 50 1 4 25 1 2 50 0 0 0 1 1 2 1 4 0 0 7
3 2026. 04. 26. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 49 –50 * 8 20 4 7 57.1 0 1 0 0 0 0 1 1 2 0 6 2 2 3 0 0 5
3 2026. 05. 03. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 62 –58 * 8 34 1 3 33.3 1 4 25 3 6 50 7 1 8 0 6 0 4 5 2 0 13
4 2026. 05. 10. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 52 –65 8 25 2 5 40 0 1 0 4 4 100 0 0 0 2 1 0 2 6 0 0 13
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya Női Amatőr NB I. Zöld 15 0 13 25.3 3.2 6.5 49.5 1.9 5.3 36.2 0.8 1.3 60 1.7 0.9 2.6 2 3.5 2.3 2.1 3.3 0.1 0.5 12.4
2025/2026 MAFC MAFC Női Amatőr NB I. Piros 16 0 7.6 26 2.6 6.1 42.3 0.5 2.4 21.1 1 1.6 61.5 2.1 1.2 3.3 1.4 3.1 1.4 2.1 3.5 0.1 0.7 9
1 szezon MAFC Zsíros Akadémia Kőbánya 15 0 13 25.3 3.2 6.5 49.5 1.9 5.3 36.2 0.8 1.3 60 1.7 0.9 2.6 2 3.5 2.3 2.1 3.3 0.1 0.5 12.4
1 szezon MAFC MAFC 16 0 7.6 26 2.6 6.1 42.3 0.5 2.4 21.1 1 1.6 61.5 2.1 1.2 3.3 1.4 3.1 1.4 2.1 3.5 0.1 0.7 9
Összesítés 31 0 10.3 25.7 2.9 6.3 46 1.2 3.9 31.6 0.9 1.5 60.9 1.9 1 2.9 1.7 3.3 1.8 2.1 3.4 0.1 0.6 10.7
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya Amatőr Női NB, 17-26. helyért 5 0 16.8 28.4 3.6 7.6 47.4 1.8 6.4 28.1 4.2 5.4 77.8 2.2 0.4 2.6 1 5 2.8 5 1.6 0 1 12.2
2025/2026 MAFC MAFC Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 0 9 27.6 2.3 4.9 47.1 0.7 2.7 26.3 2.3 3 76.2 2 0.4 2.4 1.1 3.9 0.9 2.4 3.4 0.3 0.1 9.6
1 szezon MAFC Zsíros Akadémia Kőbánya 5 0 16.8 28.4 3.6 7.6 47.4 1.8 6.4 28.1 4.2 5.4 77.8 2.2 0.4 2.6 1 5 2.8 5 1.6 0 1 12.2
1 szezon MAFC MAFC 7 0 9 27.6 2.3 4.9 47.1 0.7 2.7 26.3 2.3 3 76.2 2 0.4 2.4 1.1 3.9 0.9 2.4 3.4 0.3 0.1 9.6
Összesítés 12 0 12.9 28 2.9 6.2 47.3 1.3 4.6 27.6 3.2 4.2 77.2 2.1 0.4 2.5 1.1 4.4 1.8 3.7 2.5 0.1 0.6 10.9
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia Hepp Kupa, Női 1 0 7 25 2 6 33.3 1 2 50 0 0 0 1 1 2 2 5 0 1 0 0 0 2
2025/2026 MAFC MAFC Hepp Kupa, Női 2 0 9 24.5 3 4.5 66.7 0 1.5 0 3 4 75 2 0.5 2.5 2.5 4 1.5 2.5 3 0 0.5 11.5
1 szezon MAFC Zsíros Akadémia 1 0 7 25 2 6 33.3 1 2 50 0 0 0 1 1 2 2 5 0 1 0 0 0 2
1 szezon MAFC MAFC 2 0 9 24.5 3 4.5 66.7 0 1.5 0 3 4 75 2 0.5 2.5 2.5 4 1.5 2.5 3 0 0.5 11.5
Összesítés 3 0 8 24.8 2.5 5.3 47.6 0.5 1.8 28.6 1.5 2 75 1.5 0.8 2.3 2.3 4.5 0.8 1.8 1.5 0 0.3 6.8