| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 5 | 11.2 | 27 | 4.2 | 9.6 | 43.8 | 0.2 | 0.8 | 25 | 2.2 | 3.6 | 61.1 | 6.6 | 4.4 | 11 | 3.4 | 2 | 3.8 | 3.6 | 2 | 0.4 | 0.6 | 22.2 | |||||||||
| Total | 5 | 5 | 56 | 135 | 21 | 48 | 43.8 | 1 | 4 | 25 | 11 | 18 | 61.1 | 33 | 22 | 55 | 17 | 10 | 19 | 18 | 10 | 2 | 3 | 111 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 5 | 16.6 | 40 | 6.2 | 14.2 | 43.8 | 0.3 | 1.2 | 25 | 3.3 | 5.3 | 61.1 | 9.8 | 6.5 | 16.3 | 5 | 3 | 5.6 | 5.3 | 3 | 0.6 | 0.9 | 32.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 29. |
|
ZTE NKK | 74 –50 | * | 7 | 16 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2026. 04. 10. |
|
Radobasket | 77 –67 | * | 10 | 26 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 5 | 3 | 8 | 3 | 1 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 25 | |||
| 3 | 2026. 04. 26. |
|
Tatabányai Sport Club | 70 –70 | * | 20 | 37 | 7 | 15 | 46.7 | 0 | 1 | 0 | 6 | 11 | 54.5 | 7 | 7 | 14 | 10 | 4 | 2 | 10 | 2 | 1 | 1 | 39 | |||
| 3 | 2026. 05. 01. |
|
Tatabányai Sport Club | 64 –60 | * | 15 | 30 | 6 | 13 | 46.2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 10 | 7 | 17 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 | 28 | |||
| 4 | 2026. 05. 09. |
|
MTK Budapest | 69 –58 | * | 4 | 26 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 4 | 9 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10 | |||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 0 | 11.3 | 27.7 | 4.7 | 9.7 | 48 | 0 | 0.1 | 0 | 1.9 | 3.5 | 54.7 | 5.2 | 5.7 | 10.9 | 3.2 | 2.5 | 4.1 | 3.2 | 1.4 | 0.4 | 0.7 | 21.1 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 0 | 9.6 | 21.1 | 3.6 | 6.7 | 53.5 | 0 | 0.2 | 0 | 2.4 | 3.6 | 67.2 | 4.6 | 5.3 | 9.9 | 3.1 | 2 | 2.9 | 3.6 | 1.6 | 0.2 | 0.3 | 21.5 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 15 | 0 | 11.3 | 27.7 | 4.7 | 9.7 | 48 | 0 | 0.1 | 0 | 1.9 | 3.5 | 54.7 | 5.2 | 5.7 | 10.9 | 3.2 | 2.5 | 4.1 | 3.2 | 1.4 | 0.4 | 0.7 | 21.1 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 17 | 0 | 9.6 | 21.1 | 3.6 | 6.7 | 53.5 | 0 | 0.2 | 0 | 2.4 | 3.6 | 67.2 | 4.6 | 5.3 | 9.9 | 3.1 | 2 | 2.9 | 3.6 | 1.6 | 0.2 | 0.3 | 21.5 | ||||
| Összesítés | 32 | 0 | 10.4 | 24.4 | 4.1 | 8.2 | 50.2 | 0 | 0.2 | 0 | 2.2 | 3.6 | 61 | 4.9 | 5.5 | 10.4 | 3.2 | 2.2 | 3.5 | 3.4 | 1.5 | 0.3 | 0.5 | 21.3 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 0 | 9.5 | 25.8 | 3.5 | 7.8 | 45.2 | 0 | 0.3 | 0 | 2.5 | 5.3 | 47.6 | 7.8 | 6.8 | 14.5 | 3.8 | 5.8 | 3.8 | 3.8 | 2 | 0.8 | 0.3 | 21.3 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 11.2 | 27 | 4.2 | 9.6 | 43.8 | 0.2 | 0.8 | 25 | 2.2 | 3.6 | 61.1 | 6.6 | 4.4 | 11 | 3.4 | 2 | 3.8 | 3.6 | 2 | 0.4 | 0.6 | 22.2 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 4 | 0 | 9.5 | 25.8 | 3.5 | 7.8 | 45.2 | 0 | 0.3 | 0 | 2.5 | 5.3 | 47.6 | 7.8 | 6.8 | 14.5 | 3.8 | 5.8 | 3.8 | 3.8 | 2 | 0.8 | 0.3 | 21.3 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 5 | 0 | 11.2 | 27 | 4.2 | 9.6 | 43.8 | 0.2 | 0.8 | 25 | 2.2 | 3.6 | 61.1 | 6.6 | 4.4 | 11 | 3.4 | 2 | 3.8 | 3.6 | 2 | 0.4 | 0.6 | 22.2 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 10.4 | 26.4 | 3.9 | 8.7 | 44.4 | 0.1 | 0.5 | 19 | 2.4 | 4.4 | 53.1 | 7.2 | 5.6 | 12.8 | 3.6 | 3.9 | 3.8 | 3.7 | 2 | 0.6 | 0.4 | 21.7 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 2 | 22 | 1 | 9 | 11.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 9.5 | 22 | 3.5 | 5 | 70 | 0 | 0 | 0 | 2.5 | 3.5 | 71.4 | 4 | 2.5 | 6.5 | 5.5 | 2 | 3.5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 23 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 1 | 0 | 2 | 22 | 1 | 9 | 11.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 2 | 0 | 9.5 | 22 | 3.5 | 5 | 70 | 0 | 0 | 0 | 2.5 | 3.5 | 71.4 | 4 | 2.5 | 6.5 | 5.5 | 2 | 3.5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 23 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 5.8 | 22 | 2.3 | 7 | 32.1 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | 2.8 | 45.5 | 3.5 | 2.3 | 5.8 | 3.3 | 2.5 | 3.3 | 3.5 | 0 | 0.5 | 1 | 10 | ||||||