| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 2 | 8.3 | 0.3 | 1 | 25 | 0.3 | 0.5 | 50 | 0.8 | 0.8 | 100 | 1.3 | 0.8 | 2 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 0.5 | 0.3 | 4 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 8 | 33 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 3 | 3 | 100 | 5 | 3 | 8 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 16 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 9.7 | 40 | 1.2 | 4.8 | 25 | 1.2 | 2.4 | 50 | 3.6 | 3.6 | 100 | 6.1 | 3.6 | 9.7 | 2.4 | 2.4 | 2.4 | 1.2 | 1.2 | 2.4 | 1.2 | 19.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 16. |
|
Kecskeméti KC | 47 –93 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | ||||
| 1 | 2026. 03. 18. |
|
Kecskeméti KC | 98 –61 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2 | 2026. 04. 04. |
|
Óbudai Kaszások | 44 –82 | 2 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||||
| 2 | 2026. 04. 10. |
|
Óbudai Kaszások | 77 –67 | 3 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 2 | 1.717 | 7.979 | 0.77 | 1.717 | 41.241.2 | 0.11 | 0.77 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 0.44 | 0.88 | 0.55 | 0.44 | 0.55 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 1.212 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 12 | 6.513 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 12 | 24 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 48 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 5.717 | 21.364 | 26 | 39 | 66.766.7 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 1.34 | 13 | 2.37 | 1.75 | 1.34 | 2.78 | 0.72 | 1.34 | 00 | 00 | 824 | |||
| 4 szezon |
|
Radobasket | 16 | 4 | 2.136 | 9.9160 | 0.713 | 2.231 | 3141.9 | 0.12 | 0.814 | 12.914.3 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 0.710 | 0.910 | 1.520 | 0.711 | 0.79 | 1.215 | 0.44 | 0.89 | 00 | 00 | 2.641 | ||||
| Összesítés | 16 | 4 | 2.136 | 9.9160 | 0.713 | 2.231 | 3141.9 | 0.12 | 0.814 | 12.914.3 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 0.710 | 0.910 | 1.520 | 0.711 | 0.79 | 1.215 | 0.44 | 0.89 | 00 | 00 | 2.641 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 1.26 | 9.246 | 0.63 | 1.47 | 42.942.9 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.89 | 0.84 | 2.613 | 0.42 | 0.63 | 0.21 | 00 | 0.84 | 00 | 00 | 3.216 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 28 | 8.333 | 0.31 | 14 | 2525 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.83 | 0.83 | 100100 | 1.35 | 0.83 | 28 | 0.52 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 416 | |||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 9 | 0 | 1.614 | 8.779 | 0.44 | 1.211 | 35.436.4 | 0.11 | 0.54 | 27.825 | 0.43 | 0.43 | 100100 | 1.514 | 0.87 | 2.321 | 0.54 | 0.65 | 0.43 | 0.11 | 0.55 | 0.32 | 0.11 | 3.632 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 1.614 | 8.779 | 0.44 | 1.211 | 35.436.4 | 0.11 | 0.54 | 27.825 | 0.43 | 0.43 | 100100 | 1.514 | 0.87 | 2.321 | 0.54 | 0.65 | 0.43 | 0.11 | 0.55 | 0.32 | 0.11 | 3.632 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1515 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1717 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 44 | 1010 | 00 | 11 | 33 | 00 | 11 | 11 | 00 | 1111 | |||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 2 | 0 | 12 | 1632 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 2.55 | 5.511 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 6.513 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 12 | 1632 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 2.55 | 5.511 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 6.513 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 16 | 2 | 1.423 | 8.8140 | 0.610 | 1.524 | 41.741.7 | 0.11 | 0.69 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 0.813 | 0.69 | 1.422 | 0.58 | 0.58 | 0.46 | 00 | 0.47 | 00 | 00 | 1.930 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 1.710 | 7.746 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 0.85 | 0.85 | 100100 | 1.27 | 0.85 | 212 | 0.53 | 0.32 | 0.53 | 0.53 | 0.74 | 0.32 | 0.21 | 424 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 4.819 | 20.281 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 0.21 | 1.35 | 2020 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.510 | 1.87 | 4.217 | 1.35 | 1.25 | 2.811 | 0.52 | 1.25 | 0.31 | 00 | 8.835 | |||
| 4 szezon |
|
Radobasket | 27 | 4 | 252 | 10.2271 | 0.618 | 2.145 | 29.940 | 0.13 | 0.618 | 19.316.7 | 0.37 | 0.37 | 100100 | 1.130 | 122 | 2.252 | 0.616 | 0.816 | 1.221 | 0.35 | 0.616 | 0.13 | 01 | 2.986 | ||||
| Összesítés | 27 | 4 | 252 | 10.2271 | 0.618 | 2.145 | 29.940 | 0.13 | 0.618 | 19.316.7 | 0.37 | 0.37 | 100100 | 1.130 | 122 | 2.252 | 0.616 | 0.816 | 1.221 | 0.35 | 0.616 | 0.13 | 01 | 2.986 | ||||||