MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Pirisi Eszter

Pirisi Eszter
0

171 cm Magasság
63 kg Súly
Irányító Poszt
2008 Születési év
Box score Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 4 3 4.3 19.3 1.5 4 37.5 0 2.3 0 1.3 1.5 83.3 0.8 0.8 1.5 0.3 2 1.5 1 1.8 0.3 0 2
Total 4 3 17 77 6 16 37.5 0 9 0 5 6 83.3 3 3 6 1 8 6 4 7 1 0 8
40 perc 4 3 8.8 40 3.1 8.3 37.5 0 4.7 0 2.6 3.1 83.3 1.6 1.6 3.1 0.5 4.2 3.1 2.1 3.6 0.5 0 4.2
Fejlett statisztikák Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Mérkőzésről mérkőzésre Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 03. 22. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 51 –101 * 6 15 3 5 60 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 1 0 6
1 2026. 03. 26. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 69 –32 * 0 15 0 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 0 0 -7
2 2026. 04. 01. KS Szeged KS Szeged 79 –53 * 9 33 2 5 40 0 4 0 5 6 83.3 2 0 2 1 4 0 4 4 0 0 8
3 2026. 05. 03. MAFC MAFC 62 –58 2 14 1 3 33.3 0 4 0 0 0 0 1 2 3 0 1 2 0 3 0 0 1
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 Női Amatőr NB I. Piros 5 0 0.4 7.2 0 1 0 0 0.2 0 0.4 0.4 100 0.2 0.2 0.4 0.2 1.2 0.2 0.8 0.2 0 0 -0.4
2024/2025 Pécsi VSK NKA Pécsi VSK NKA Női Amatőr NB I. Zöld 16 0 5.8 20.6 1.8 4.6 39.2 0.1 1.7 7.4 1.8 2.8 62.2 2.1 0.5 2.6 0.7 2.2 1.7 2.2 1.3 0 0.2 4.9
2025/2026 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Női Amatőr NB I. Piros 13 0 4.7 15.4 1.2 4.1 30.2 0.2 0.8 20 1.8 2.8 63.9 1.7 0.3 2 1.1 2.5 1.5 1.8 1.1 0 0.4 3.7
1 szezon Pécsi VSK 1919 Mecsek-PVSK U23 5 0 0.4 7.2 0 1 0 0 0.2 0 0.4 0.4 100 0.2 0.2 0.4 0.2 1.2 0.2 0.8 0.2 0 0 -0.4
2 szezon Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 29 0 5.2 18 1.5 4.4 35 0.1 1.2 11.4 1.8 2.8 63 1.9 0.4 2.3 0.9 2.4 1.6 2 1.2 0 0.3 4.3
Összesítés 34 0 3.6 14.4 1 3.2 31.4 0.1 0.9 10.5 1.3 2 65.5 1.3 0.3 1.7 0.7 2 1.1 1.6 0.9 0 0.2 2.7
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 Amatőr Női NB, 1-16. helyért 2 0 3 18.5 1.5 3 50 0 1 0 0 0 0 3.5 0.5 4 2 1 1 0 3 0 0 8.5
2024/2025 Pécsi VSK NKA Pécsi VSK NKA Amatőr Női NB, 17-26. helyért 3 0 13.3 31.7 4.3 10.7 40.6 1 3.3 30 1.7 2.7 62.5 3.3 2.7 6 1.7 4.7 2 4.3 3.3 0 0.3 14.3
2025/2026 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Amatőr Női NB, 1-16. helyért 4 0 4.3 19.3 1.5 4 37.5 0 2.3 0 1.3 1.5 83.3 0.8 0.8 1.5 0.3 2 1.5 1 1.8 0.3 0 2
1 szezon Pécsi VSK 1919 Mecsek-PVSK U23 2 0 3 18.5 1.5 3 50 0 1 0 0 0 0 3.5 0.5 4 2 1 1 0 3 0 0 8.5
2 szezon Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 7 0 8.8 25.5 2.9 7.3 39.8 0.5 2.8 17.9 1.5 2.1 70 2 1.7 3.8 1 3.3 1.8 2.7 2.5 0.1 0.2 8.2
Összesítés 9 0 6.9 23.1 2.4 5.9 41.5 0.3 2.2 15.2 1 1.4 70 2.5 1.3 3.8 1.3 2.6 1.5 1.8 2.7 0.1 0.1 8.3
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Pécsi VSK NKA Pécsi VSK NKA Hepp Kupa, Női 1 0 2 11 0 3 0 0 0 0 2 2 100 1 1 2 0 0 2 4 0 0 1 5
2025/2026 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Hepp Kupa, Női 1 0 4 18 2 4 50 0 1 0 0 0 0 1 1 2 1 7 3 2 0 0 0 -1
2 szezon Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 2 0 3 14.5 1 3.5 28.6 0 0.5 0 1 1 100 1 1 2 0.5 3.5 2.5 3 0 0 0.5 2
Összesítés 2 0 3 14.5 1 3.5 28.6 0 0.5 0 1 1 100 1 1 2 0.5 3.5 2.5 3 0 0 0.5 2