| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 7 | 6.8 | 27.9 | 1.6 | 6.4 | 25.5 | 0.5 | 2.6 | 19 | 2 | 3.5 | 57.1 | 5 | 1.3 | 6.3 | 1.4 | 3.6 | 3.5 | 3.3 | 1.8 | 0.3 | 1 | 7.6 | |||||||||
| Total | 8 | 7 | 54 | 223 | 13 | 51 | 25.5 | 4 | 21 | 19 | 16 | 28 | 57.1 | 40 | 10 | 50 | 11 | 29 | 28 | 26 | 14 | 2 | 8 | 61 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 7 | 9.7 | 40 | 2.3 | 9.1 | 25.5 | 0.7 | 3.8 | 19 | 2.9 | 5 | 57.1 | 7.2 | 1.8 | 9 | 2 | 5.2 | 5 | 4.7 | 2.5 | 0.4 | 1.4 | 10.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 16. |
|
Radobasket | 47 –93 | * | 4 | 24 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 | |||
| 1 | 2026. 03. 18. |
|
Radobasket | 98 –61 | * | 9 | 28 | 2 | 8 | 25 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 5 | 0 | 5 | 1 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2026. 04. 10. |
|
ZTE NKK | 60 –78 | * | 16 | 29 | 2 | 8 | 25 | 2 | 2 | 100 | 6 | 8 | 75 | 7 | 1 | 8 | 1 | 2 | 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | |||
| 2 | 2026. 04. 15. |
|
ZTE NKK | 64 –52 | 4 | 24 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 4 | 2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 | ||||
| 3 | 2026. 04. 27. |
|
DEAC | 72 –51 | * | 2 | 22 | 1 | 5 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | |||
| 3 | 2026. 05. 02. |
|
DEAC | 32 –50 | * | 8 | 31 | 4 | 8 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 1 | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | |||
| 4 | 2026. 05. 17. |
|
KS Szeged | 51 –36 | * | 3 | 33 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 6 | 50 | 5 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | |||
| 4 | 2026. 05. 20. |
|
KS Szeged | 57 –44 | * | 8 | 32 | 1 | 7 | 14.3 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 2 | 0 | 8 | 4 | 12 | 0 | 6 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 6 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 13 | 4.161 | 27.9418 | 0.913 | 3.248 | 27.127.1 | 0.12 | 2.537 | 5.45.4 | 1.929 | 3.350 | 5858 | 345 | 0.812 | 3.857 | 1.116 | 2.944 | 3.350 | 2.741 | 1.929 | 00 | 0.58 | 4.669 | |||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 10 | 690 | 25.3380 | 1.624 | 7.1107 | 22.422.4 | 0.69 | 2.740 | 22.522.5 | 115 | 2.741 | 36.636.6 | 345 | 1.624 | 4.669 | 1.725 | 2.740 | 3.451 | 2.538 | 230 | 0.12 | 0.69 | 4.974 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 11 | 7.1113 | 24.6393 | 1.931 | 5.182 | 37.837.8 | 0.69 | 2.844 | 20.520.5 | 1.524 | 3.353 | 45.345.3 | 1.829 | 2.235 | 464 | 2.641 | 2.743 | 3.455 | 2.947 | 2.743 | 0.12 | 0.69 | 9.5152 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 2 | 515 | 22.367 | 1.34 | 618 | 22.222.2 | 0.72 | 515 | 13.313.3 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 2.78 | 1.34 | 412 | 26 | 13 | 1.75 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.31 | 3.711 | |||
| 4 szezon |
|
Kecskeméti KC | 49 | 36 | 5.5279 | 251258 | 1.472 | 5.4255 | 26.728.2 | 0.522 | 3.2136 | 15.216.2 | 1.269 | 3152 | 39.645.4 | 2.6127 | 1.575 | 4.1202 | 1.888 | 2.3130 | 3161 | 2.9136 | 2.1107 | 0.14 | 0.527 | 5.7306 | ||||
| Összesítés | 49 | 36 | 5.5279 | 251258 | 1.472 | 5.4255 | 26.728.2 | 0.522 | 3.2136 | 15.216.2 | 1.269 | 3152 | 39.645.4 | 2.6127 | 1.575 | 4.1202 | 1.888 | 2.3130 | 3161 | 2.9136 | 2.1107 | 0.14 | 0.527 | 5.7306 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 8 | 8 | 4.334 | 26.8214 | 1.814 | 432 | 43.843.8 | 0.11 | 2.822 | 4.54.5 | 0.43 | 1.310 | 3030 | 2.520 | 1.411 | 3.931 | 2.923 | 1.411 | 3.629 | 2.318 | 216 | 00 | 0.54 | 8.165 | |||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 3 | 4.317 | 27.8111 | 1.35 | 416 | 31.331.3 | 0.31 | 2.510 | 1010 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 2.510 | 2.39 | 4.819 | 28 | 2.510 | 2.811 | 14 | 3.313 | 00 | 0.31 | 7.329 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 7 | 6.854 | 27.9223 | 1.613 | 6.451 | 25.525.5 | 0.54 | 2.621 | 1919 | 216 | 3.528 | 57.157.1 | 540 | 1.310 | 6.350 | 1.411 | 3.629 | 3.528 | 3.326 | 1.814 | 0.32 | 18 | 7.661 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 20 | 18 | 5.1105 | 27.5548 | 1.532 | 4.899 | 32.232.3 | 0.36 | 2.653 | 11.111.3 | 1.123 | 2.144 | 5452.3 | 3.370 | 1.630 | 5100 | 2.142 | 2.550 | 3.368 | 2.248 | 2.343 | 0.12 | 0.613 | 7.7155 | ||||
| Összesítés | 20 | 18 | 5.1105 | 27.5548 | 1.532 | 4.899 | 32.232.3 | 0.36 | 2.653 | 11.111.3 | 1.123 | 2.144 | 5452.3 | 3.370 | 1.630 | 5100 | 2.142 | 2.550 | 3.368 | 2.248 | 2.343 | 0.12 | 0.613 | 7.7155 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 24 | 2244 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 24 | 00 | 12 | 48 | 2525 | 2.55 | 1.53 | 48 | 1.53 | 3.57 | 36 | 36 | 1.53 | 00 | 12 | 24 | |||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 2929 | 44 | 88 | 5050 | 00 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 22 | 77 | 22 | 22 | 44 | 33 | 22 | 00 | 00 | 99 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 11 | 2222 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 66 | 16.716.7 | 11 | 22 | 33 | 33 | 11 | 44 | 44 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1111 | 2626 | 33 | 55 | 6060 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 44 | 5050 | 55 | 00 | 55 | 00 | 33 | 55 | 55 | 33 | 00 | 00 | 1414 | |||
| 4 szezon |
|
Kecskeméti KC | 5 | 4 | 5.524 | 24.8121 | 1.98 | 4.319 | 44.142.1 | 0.31 | 3.516 | 7.16.3 | 15 | 3.518 | 28.627.8 | 3.416 | 1.47 | 4.823 | 1.68 | 2.413 | 419 | 3.818 | 1.99 | 00 | 0.32 | 730 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 5.524 | 24.8121 | 1.98 | 4.319 | 44.142.1 | 0.31 | 3.516 | 7.16.3 | 15 | 3.518 | 28.627.8 | 3.416 | 1.47 | 4.823 | 1.68 | 2.413 | 419 | 3.818 | 1.99 | 00 | 0.32 | 730 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 23 | 499 | 27676 | 1.128 | 3.484 | 33.333.3 | 0.13 | 2.563 | 4.84.8 | 1.434 | 2.768 | 5050 | 2.870 | 126 | 3.896 | 1.742 | 2.562 | 3.485 | 2.665 | 1.948 | 00 | 0.614 | 5.5138 | |||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 14 | 5.8115 | 26520 | 1.733 | 6.5131 | 25.225.2 | 0.510 | 2.957 | 17.517.5 | 119 | 2.347 | 40.440.4 | 360 | 1.835 | 4.895 | 1.835 | 2.652 | 3.366 | 2.245 | 2.345 | 0.12 | 0.510 | 5.6112 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 19 | 6.7168 | 25.5638 | 1.844 | 5.4135 | 32.632.6 | 0.513 | 2.666 | 19.719.7 | 1.641 | 3.587 | 47.147.1 | 2.870 | 1.947 | 4.7117 | 2.255 | 2.973 | 3.587 | 3.177 | 2.358 | 0.24 | 0.717 | 8.6216 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 6.526 | 23.293 | 1.77 | 5.823 | 30.430.4 | 0.83 | 4.819 | 15.815.8 | 0.73 | 312 | 2525 | 3.313 | 14 | 4.317 | 1.56 | 1.56 | 2.510 | 3.715 | 28 | 00 | 0.21 | 6.225 | |||
| 4 szezon |
|
Kecskeméti KC | 74 | 58 | 5.7408 | 25.51927 | 1.6112 | 5.3373 | 29.830 | 0.529 | 3.2205 | 14.814.1 | 1.297 | 2.9214 | 40.745.3 | 3213 | 1.4112 | 4.4325 | 1.8138 | 2.4193 | 3.2248 | 2.9202 | 2.1159 | 0.16 | 0.542 | 6.5491 | ||||
| Összesítés | 74 | 58 | 5.7408 | 25.51927 | 1.6112 | 5.3373 | 29.830 | 0.529 | 3.2205 | 14.814.1 | 1.297 | 2.9214 | 40.745.3 | 3213 | 1.4112 | 4.4325 | 1.8138 | 2.4193 | 3.2248 | 2.9202 | 2.1159 | 0.16 | 0.542 | 6.5491 | ||||||