| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 5 | 5.8 | 26.6 | 1.2 | 6 | 20 | 0.6 | 1.6 | 37.5 | 1.6 | 2.2 | 72.7 | 2.2 | 1.2 | 3.4 | 1.6 | 1.8 | 1.2 | 1.8 | 1.4 | 0 | 0.4 | 5.8 | |||||||||
| Total | 5 | 5 | 29 | 133 | 6 | 30 | 20 | 3 | 8 | 37.5 | 8 | 11 | 72.7 | 11 | 6 | 17 | 8 | 9 | 6 | 9 | 7 | 0 | 2 | 29 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 5 | 8.7 | 40 | 1.8 | 9 | 20 | 0.9 | 2.4 | 37.5 | 2.4 | 3.3 | 72.7 | 3.3 | 1.8 | 5.1 | 2.4 | 2.7 | 1.8 | 2.7 | 2.1 | 0 | 0.6 | 8.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 29. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 62 –60 | * | 5 | 27 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 2 | 2026. 04. 01. |
|
Pécsi VSK 1919 | 79 –53 | * | 8 | 23 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 5 | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 14 | |||
| 2 | 2026. 04. 08. |
|
Pécsi VSK 1919 | 65 –51 | * | 5 | 30 | 0 | 8 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 4 | 50 | 1 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | |||
| 3 | 2026. 04. 26. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 66 –43 | * | 7 | 37 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
| 3 | 2026. 05. 02. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 45 –54 | * | 4 | 16 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 | |||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 0 | 1.2 | 7.8 | 0.2 | 1.1 | 21 | 0.2 | 0.4 | 42.7 | 0.2 | 0.5 | 37.4 | 0.8 | 0.4 | 1.2 | 0.7 | 1 | 0.9 | 0.5 | 0.8 | 0 | 0 | 1.9 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér | 14 | 0 | 5.6 | 17.6 | 1.8 | 4.4 | 41 | 0.4 | 2.6 | 16.7 | 0.7 | 1.6 | 45.4 | 1.5 | 1.6 | 3.1 | 1.6 | 2.7 | 2.3 | 1.6 | 1.1 | 0 | 0.3 | 4.7 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 0 | 4.4 | 18.4 | 1.2 | 3.2 | 38.9 | 0.5 | 1.3 | 36.4 | 0.5 | 0.6 | 81.8 | 1.8 | 1 | 2.8 | 1.9 | 2.4 | 1.6 | 0.6 | 1.1 | 0 | 0.2 | 5.6 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 48 | 0 | 3.7 | 14.6 | 1.1 | 2.9 | 37.6 | 0.4 | 1.4 | 25.2 | 0.5 | 0.9 | 52.8 | 1.3 | 1 | 2.3 | 1.4 | 2 | 1.6 | 0.9 | 1 | 0 | 0.2 | 4.1 | ||||
| Összesítés | 48 | 0 | 3.7 | 14.6 | 1.1 | 2.9 | 37.6 | 0.4 | 1.4 | 25.2 | 0.5 | 0.9 | 52.8 | 1.3 | 1 | 2.3 | 1.4 | 2 | 1.6 | 0.9 | 1 | 0 | 0.2 | 4.1 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 0 | 4.3 | 20 | 1.2 | 3.3 | 35 | 0.5 | 2.2 | 23.1 | 0.5 | 0.7 | 75 | 3 | 0.7 | 3.7 | 1.8 | 2.2 | 2 | 1 | 1.3 | 0 | 0.2 | 6 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 0 | 2 | 18.2 | 1 | 3.3 | 30 | 0 | 1.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.2 | 1.2 | 2.3 | 1.5 | 3.7 | 1.8 | 0.5 | 0.7 | 0 | 0.7 | -0.3 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 5.8 | 26.6 | 1.2 | 6 | 20 | 0.6 | 1.6 | 37.5 | 1.6 | 2.2 | 72.7 | 2.2 | 1.2 | 3.4 | 1.6 | 1.8 | 1.2 | 1.8 | 1.4 | 0 | 0.4 | 5.8 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 17 | 0 | 4 | 21.6 | 1.1 | 4.2 | 26.6 | 0.4 | 1.7 | 21.6 | 0.7 | 1 | 73.2 | 2.1 | 1 | 3.1 | 1.6 | 2.5 | 1.7 | 1.1 | 1.1 | 0 | 0.4 | 3.8 | ||||
| Összesítés | 17 | 0 | 4 | 21.6 | 1.1 | 4.2 | 26.6 | 0.4 | 1.7 | 21.6 | 0.7 | 1 | 73.2 | 2.1 | 1 | 3.1 | 1.6 | 2.5 | 1.7 | 1.1 | 1.1 | 0 | 0.4 | 3.8 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 3 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 4.3 | 15 | 0.7 | 2.7 | 25 | 1 | 2.3 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0.7 | 1.3 | 1.3 | 3 | 1.3 | 0.7 | 1 | 0 | 0 | 2.3 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 3.5 | 21.5 | 1.5 | 3 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0.5 | 1 | 50 | 0 | 1.5 | 1.5 | 4.5 | 2.5 | 1.5 | 2 | 0.5 | 0 | 0 | 6.5 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 6 | 0 | 3.6 | 14.2 | 1.1 | 2.2 | 47.5 | 0.3 | 1.1 | 30 | 0.5 | 1 | 50 | 0.6 | 1.1 | 1.6 | 1.9 | 2.8 | 1.3 | 1.2 | 0.5 | 0 | 0 | 3.6 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 3.6 | 14.2 | 1.1 | 2.2 | 47.5 | 0.3 | 1.1 | 30 | 0.5 | 1 | 50 | 0.6 | 1.1 | 1.6 | 1.9 | 2.8 | 1.3 | 1.2 | 0.5 | 0 | 0 | 3.6 | ||||||