| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 1 | 3 | 14.7 | 1.4 | 2.7 | 52.7 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.7 | 20 | 2.3 | 1.3 | 3.6 | 0.6 | 0.9 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0 | 0.3 | 5.4 | |||||||||
| Total | 7 | 1 | 21 | 103 | 10 | 19 | 52.6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 20 | 16 | 9 | 25 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 0 | 2 | 38 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 1 | 8.2 | 40 | 3.9 | 7.4 | 52.7 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 1.9 | 20 | 6.2 | 3.5 | 9.7 | 1.6 | 2.3 | 2.3 | 1.2 | 1.6 | 0 | 0.8 | 14.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 22. |
|
MTK Budapest | 48 –58 | 2 | 11 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 1 | 2026. 03. 28. |
|
MTK Budapest | 53 –36 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2026. 04. 09. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 52 –67 | * | 6 | 25 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 8 | |||
| 2 | 2026. 04. 12. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 71 –57 | 2 | 22 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 3 | 2026. 04. 26. |
|
Pécsi VSK 1919 | 49 –50 | 2 | 14 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2026. 05. 03. |
|
Pécsi VSK 1919 | 62 –58 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 4 | 2026. 05. 10. |
|
BEAC Újbuda | 52 –65 | 9 | 17 | 4 | 4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | ||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér | 17 | 0 | 0.7 | 10.5 | 0.3 | 0.9 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.1 | 100 | 1.3 | 0.1 | 1.4 | 0.1 | 1.2 | 0.6 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.8 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 0 | 0.3 | 4 | 0.1 | 0.2 | 66.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.9 | 0.1 | 1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.2 | |||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 0 | 2.2 | 11.5 | 1 | 1.5 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0.2 | 0.3 | 50.2 | 1.3 | 0.3 | 1.7 | 0 | 0.3 | 0.8 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0 | 3.7 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 0 | 1.1 | 11.8 | 0.4 | 1.6 | 25 | 0.1 | 0.1 | 100 | 0.2 | 0.4 | 37.6 | 2.1 | 0.8 | 2.9 | 0.2 | 1 | 1.4 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 2.5 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 31 | 0 | 0.5 | 7.2 | 0.2 | 0.5 | 39.9 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.1 | 100 | 1.1 | 0.1 | 1.2 | 0.1 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 0 | 0.1 | 1 | ||||
| 2 szezon |
|
MAFC | 24 | 0 | 1.6 | 11.6 | 0.7 | 1.5 | 45.5 | 0 | 0 | 100 | 0.2 | 0.4 | 43 | 1.7 | 0.6 | 2.3 | 0.1 | 0.7 | 1.1 | 0.3 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 3.1 | ||||
| Összesítés | 55 | 0 | 1.1 | 9.4 | 0.5 | 1 | 44 | 0 | 0 | 100 | 0.1 | 0.2 | 50.5 | 1.4 | 0.3 | 1.7 | 0.1 | 0.6 | 0.7 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 2.1 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | |||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 0.3 | 10.8 | 0.2 | 0.8 | 20 | 0 | 0.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | 0.5 | 1.8 | 0 | 0.5 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 3 | 14.7 | 1.4 | 2.7 | 52.7 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.7 | 20 | 2.3 | 1.3 | 3.6 | 0.6 | 0.9 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0 | 0.3 | 5.4 | |||
| 1 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | ||||
| 2 szezon |
|
MAFC | 13 | 0 | 1.7 | 12.8 | 0.8 | 1.8 | 45 | 0 | 0.1 | 0 | 0.1 | 0.4 | 20 | 1.8 | 0.9 | 2.7 | 0.3 | 0.7 | 0.8 | 0.2 | 0.3 | 0 | 0.1 | 3.1 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 1.1 | 9.2 | 0.5 | 1.3 | 41.1 | 0 | 0.1 | 0 | 0 | 0.2 | 20 | 1.3 | 0.7 | 2 | 0.2 | 0.5 | 0.5 | 0.1 | 0.2 | 0 | 0.1 | 2.2 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 0 | 23 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 2.7 | 14 | 1.3 | 2.3 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.7 | 1.7 | 0 | 0.7 | 1 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0 | 3.7 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 3 | 0 | 0 | 11.5 | 0 | 1.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0.5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 3 | 0 | 2.7 | 14 | 1.3 | 2.3 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.7 | 1.7 | 0 | 0.7 | 1 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0 | 3.7 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 0.9 | 12.3 | 0.4 | 1.8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0.6 | 1.2 | 0 | 0.9 | 0.3 | 0.6 | 0.4 | 0.3 | 0 | 1.2 | ||||||