| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 1 | 5.8 | 14 | 0.4 | 1.3 | 30 | 1.4 | 4.9 | 28.2 | 0.9 | 1.8 | 50 | 1.4 | 0 | 1.4 | 0.6 | 1.1 | 2.1 | 1.9 | 0.8 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| Total | 8 | 1 | 46 | 112 | 3 | 10 | 30 | 11 | 39 | 28.2 | 7 | 14 | 50 | 11 | 0 | 11 | 5 | 9 | 17 | 15 | 6 | 0 | 0 | 32 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 1 | 16.4 | 40 | 1.1 | 3.6 | 30 | 3.9 | 13.9 | 28.2 | 2.5 | 5 | 50 | 3.9 | 0 | 3.9 | 1.8 | 3.2 | 6.1 | 5.4 | 2.1 | 0 | 0 | 11.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 22. |
|
KS Szeged | 51 –64 | 9 | 15 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 1 | 2026. 03. 29. |
|
KS Szeged | 62 –60 | 2 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 2 | 2026. 04. 11. |
|
Szent István Király-Ajka | 67 –66 | 5 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 2 | 2026. 04. 18. |
|
Szent István Király-Ajka | 78 –53 | 5 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2026. 04. 25. |
|
MTK Budapest | 84 –61 | 3 | 11 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2026. 05. 02. |
|
MTK Budapest | 63 –51 | 2 | 9 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2026. 05. 10. |
|
Tatabányai Sport Club | 64 –57 | 4 | 11 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 4 | 2026. 05. 16. |
|
Tatabányai Sport Club | 99 –88 | * | 16 | 32 | 1 | 1 | 100 | 4 | 12 | 33.3 | 2 | 5 | 40 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 14 | |||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Bajai NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 0 | 0.6 | 4 | 0 | 0.2 | 0 | 0.2 | 1.4 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0 | 0.4 | 0.2 | 0.2 | 1 | 0 | 0.6 | 0 | 0 | 0.2 | |||
| 2023/2024 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 12 | 0 | 1.6 | 5.1 | 0 | 0.3 | 0 | 0.4 | 1.8 | 22.7 | 0.3 | 0.5 | 66.6 | 0.4 | 0.3 | 0.8 | 0.1 | 0.5 | 1.1 | 0.4 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 0.9 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 0 | 2.8 | 9.8 | 0.2 | 0.5 | 33.4 | 0.8 | 2.8 | 30.3 | 0 | 0 | 0 | 0.6 | 0.2 | 0.8 | 0.3 | 1 | 1.5 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 1.4 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 0 | 5.9 | 14.1 | 0.6 | 1.2 | 47.4 | 1.2 | 4.3 | 28 | 1.3 | 1.6 | 80 | 1.4 | 0.5 | 1.9 | 0.5 | 1 | 1.9 | 1 | 0.8 | 0.2 | 0.1 | 5.3 | |||
| 4 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 45 | 0 | 2.7 | 8.2 | 0.2 | 0.6 | 32.9 | 0.7 | 2.6 | 25.8 | 0.4 | 0.5 | 76.7 | 0.7 | 0.3 | 0.9 | 0.3 | 0.7 | 1.4 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 1.9 | ||||
| Összesítés | 45 | 0 | 2.7 | 8.2 | 0.2 | 0.6 | 32.9 | 0.7 | 2.6 | 25.8 | 0.4 | 0.5 | 76.7 | 0.7 | 0.3 | 0.9 | 0.3 | 0.7 | 1.4 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 1.9 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 0 | 0.5 | 4.3 | 0 | 0.3 | 0 | 0.2 | 1.7 | 10 | 0 | 0.3 | 0 | 0.7 | 0.3 | 1 | 0 | 0 | 0.7 | 0.2 | 0.2 | 0 | 0 | -0.3 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 5 | 0 | 1.6 | 8.4 | 0.2 | 0.6 | 33.3 | 0.4 | 1.6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 0.6 | 0.4 | 1.4 | 0 | 0.4 | 0 | 0 | 1.8 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 5.8 | 14 | 0.4 | 1.3 | 30 | 1.4 | 4.9 | 28.2 | 0.9 | 1.8 | 50 | 1.4 | 0 | 1.4 | 0.6 | 1.1 | 2.1 | 1.9 | 0.8 | 0 | 0 | 4 | |||
| 3 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 19 | 0 | 2.6 | 8.9 | 0.2 | 0.7 | 26.3 | 0.6 | 2.7 | 23.9 | 0.3 | 0.7 | 42 | 0.8 | 0.4 | 1.2 | 0.4 | 0.5 | 1.4 | 0.7 | 0.4 | 0 | 0 | 1.8 | ||||
| Összesítés | 19 | 0 | 2.6 | 8.9 | 0.2 | 0.7 | 26.3 | 0.6 | 2.7 | 23.9 | 0.3 | 0.7 | 42 | 0.8 | 0.4 | 1.2 | 0.4 | 0.5 | 1.4 | 0.7 | 0.4 | 0 | 0 | 1.8 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2023/2024 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 6 | 9 | 1.5 | 3 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 0 | 1.5 | 1 | 0.5 | 1.5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5.5 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 3.5 | 10 | 1 | 1.5 | 66.7 | 0.5 | 1.5 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 0.5 | 2 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 3.5 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 6.3 | 12.7 | 2.3 | 3 | 77.8 | 0.3 | 1.3 | 25 | 0.7 | 1 | 66.7 | 0.3 | 0 | 0.3 | 1 | 1 | 1.3 | 1 | 1.7 | 0 | 0 | 7.3 | |||
| 4 szezon |
|
Bajai NKK | 9 | 0 | 4 | 8.9 | 1.2 | 1.9 | 64.4 | 0.5 | 1.6 | 28.9 | 0.2 | 0.3 | 66.7 | 0.7 | 0 | 0.7 | 0.6 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0.9 | 0 | 0 | 4.1 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 4 | 8.9 | 1.2 | 1.9 | 64.4 | 0.5 | 1.6 | 28.9 | 0.2 | 0.3 | 66.7 | 0.7 | 0 | 0.7 | 0.6 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0.9 | 0 | 0 | 4.1 | ||||||