MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Csépke Eszter

Csépke Eszter
0

188 cm Magasság
72 kg Súly
Center Poszt
1987 Születési év
Box score Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 6 2 6.7 19 2.3 5.7 41.2 0 0 0 2 3.8 52.2 4.7 2.8 7.5 1.3 2.3 2.2 3.2 1.5 0 0.2 12.7
Total 6 2 40 114 14 34 41.2 0 0 0 12 23 52.2 28 17 45 8 14 13 19 9 0 1 76
40 perc 6 2 14 40 4.9 11.9 41.2 0 0 0 4.2 8.1 52.2 9.8 6 15.8 2.8 4.9 4.6 6.7 3.2 0 0.4 26.7
Fejlett statisztikák Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Mérkőzésről mérkőzésre Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 03. 29. DEAC DEAC 81 –53 10 14 5 6 83.3 0 0 0 0 0 0 5 2 7 1 0 2 1 2 0 0 20
2 2026. 04. 11. ELTE Fortis ELTE Fortis 41 –87 * 1 16 0 4 0 0 0 0 1 2 50 3 3 6 1 5 4 1 0 0 0 -1
2 2026. 04. 19. ELTE Fortis ELTE Fortis 87 –41 * 4 17 1 4 25 0 0 0 2 6 33.3 2 2 4 0 2 1 5 1 0 0 5
3 2026. 04. 26. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 70 –70 6 18 3 5 60 0 0 0 0 1 0 6 4 10 4 1 2 2 2 0 0 20
3 2026. 05. 01. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 64 –60 11 26 4 11 36.4 0 0 0 3 6 50 6 3 9 2 1 2 6 2 0 0 19
4 2026. 05. 10. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 64 –57 8 23 1 4 25 0 0 0 6 8 75 6 3 9 0 5 2 4 2 0 1 13
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2010/2011 BSE BSE Női NB I. A 23 0 4.5 22.7 2 5 39.5 0 0 0 0.6 1 60.9 1.6 1.2 2.8 1.2 1.9 3.5 1.4 0.4 0.2 0.6 5.2
2011/2012 MAFC MAFC Amatőr Női NB Kelet 1 0 1 7 0 0 0 0 0 0 1 2 50 1 0 1 2 5 1 2 1 0 0 1
2012/2013 MAFC MAFC Amatőr Női NB Kelet 12 0 7.2 21.3 2.5 7.4 33.7 0 0.2 0 2.2 4.3 50 3.3 1.6 4.9 2.3 2.7 1.9 3.8 0.9 0.3 0.8 9.3
2013/2014 MAFC MAFC Amatőr Női NB Kelet 15 0 4 19.3 1.5 5.3 27.5 0 0.1 0 1.1 1.8 59.3 3 1.9 4.9 1.2 2.1 1.9 1.5 1.2 0.9 0.2 6.9
2014/2015 MAFC MAFC Amatőr Női NB Nyugat 13 0 6.8 18 2.5 5.1 48.5 0 0.2 0 1.8 2.5 72.7 4.4 1.8 6.2 1.3 1.4 1.9 2 1 0.2 0.1 12.5
2016/2017 MAFC MAFC Amatőr Női NB Kelet 16 0 8.3 23.4 2.9 7.3 40.2 0 0 0 2.4 3.9 62.9 5.3 3.1 8.4 1.1 2.2 2.3 4.3 2.5 0.7 0.2 17.3
2018/2019 MAFC MAFC Női Amatőr NB I. Zöld 2 0 8 21 4 7.5 53.3 0 0 0 0 1 0 8 3.5 11.5 2.5 4.5 1.5 1.5 1 0.5 0.5 16
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros 16 0 5.9 16.9 2.4 4.8 49.3 0 0 0 1.1 2.2 51.4 4.4 2.4 6.9 0.8 1.7 1.7 2.1 1.3 0.2 0.3 11.9
1 szezon Tatabányai Sport Club BSE 23 0 4.5 22.7 2 5 39.5 0 0 0 0.6 1 60.9 1.6 1.2 2.8 1.2 1.9 3.5 1.4 0.4 0.2 0.6 5.2
6 szezon Tatabányai Sport Club MAFC 59 0 5.9 18.3 2.2 5.4 41 0 0.1 0 1.4 2.6 54.8 4.2 2 6.1 1.7 3 1.7 2.5 1.3 0.4 0.3 10.5
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 16 0 5.9 16.9 2.4 4.8 49.3 0 0 0 1.1 2.2 51.4 4.4 2.4 6.9 0.8 1.7 1.7 2.1 1.3 0.2 0.3 11.9
Összesítés 98 0 5.7 18.7 2.2 5.3 41.7 0 0.1 0 1.3 2.3 54.7 3.9 1.9 5.8 1.5 2.7 2 2.3 1.2 0.4 0.3 10
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2013/2014 MAFC MAFC Amatőr Női NB, 9-16. helyért 8 0 8.4 22.8 3.4 8.3 40.9 0 0 0 1.6 3.5 46.4 6.1 4.5 10.6 1.5 3.8 1.9 3.5 2.9 1 0.1 17.4
2014/2015 MAFC MAFC Amatőr Női NB, 9-16. helyért 7 0 9.6 23.4 4 9 44.4 0 0.1 0 1.6 3.9 40.7 4.4 2.4 6.9 1.4 1.6 2.7 3.6 1.7 0.3 0.1 14.4
2015/2016 MAFC MAFC Amatőr Női NB, 17-21. helyért 3 0 5.3 15.3 2.3 3.7 63.6 0 0 0 0.7 2 33.4 3.3 2 5.3 1 2.7 1.3 2 0.7 0.3 0 9.3
2016/2017 MAFC MAFC Amatőr Női NB, 9-16. helyért 6 0 7.2 24.7 2.7 7.3 36.4 0 0 0 1.8 2.8 64.7 5.7 2 7.7 0.8 2.7 2.2 3 1.3 0.7 0 12.3
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Amatőr Női NB, 1-16. helyért 6 0 6.7 19 2.3 5.7 41.2 0 0 0 2 3.8 52.2 4.7 2.8 7.5 1.3 2.3 2.2 3.2 1.5 0 0.2 12.7
4 szezon Tatabányai Sport Club MAFC 24 0 7.6 21.5 3.1 7.1 43.8 0 0 0 1.4 3 46.7 4.9 2.7 7.6 1.2 2.7 2 3 1.6 0.6 0.1 13.4
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 6 0 6.7 19 2.3 5.7 41.2 0 0 0 2 3.8 52.2 4.7 2.8 7.5 1.3 2.3 2.2 3.2 1.5 0 0.2 12.7
Összesítés 30 0 7.4 21 2.9 6.8 43.4 0 0 0 1.5 3.2 48 4.8 2.8 7.6 1.2 2.6 2.1 3 1.6 0.5 0.1 13.2
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Hepp Kupa, Női 1 0 9 27 4 7 57.1 0 0 0 1 2 50 1 3 4 1 3 2 4 2 1 0 14
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 1 0 9 27 4 7 57.1 0 0 0 1 2 50 1 3 4 1 3 2 4 2 1 0 14
Összesítés 1 0 9 27 4 7 57.1 0 0 0 1 2 50 1 3 4 1 3 2 4 2 1 0 14