| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 1.5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 1 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 15 | 40 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 3 | 8 | 100 | 114.81 | -14.81 | 75 | 75 | 11.76 | 2 | 1.5 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 3 | 2025. 10. 04. |
|
Sopron Basket | 115 –74 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 13 | 2025. 12. 21. |
|
UNI Győr | 107 –69 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Női NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport | 2 | 0 | 1.53 | 48 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 4 | 0 | 0.83 | 312 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 0.83 | 312 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Női NB I. A csoport, Play-out | 1 | 0 | 22 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-out | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 2 | 0 | 24 | 7.515 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 12 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 2.55 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 24 | 7.515 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 12 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 2.55 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 3 | 0 | 0.72 | 3.711 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 3 | 0 | 1.75 | 5.316 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.75 | |||
| 2 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 6 | 0 | 1.27 | 4.527 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 1.27 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 1.27 | 4.527 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 1.27 | ||||||