| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 18 | 6 | 2.9 | 17.1 | 0.2 | 1 | 16.7 | 0.7 | 2.1 | 35.1 | 0.4 | 0.6 | 72.7 | 1.1 | 0.2 | 1.3 | 0.9 | 1.2 | 1.5 | 0.7 | 1.2 | 0 | 0.2 | 3.4 | |||||||||
| Total | 18 | 6 | 53 | 308 | 3 | 18 | 16.7 | 13 | 37 | 35.1 | 8 | 11 | 72.7 | 19 | 4 | 23 | 16 | 22 | 27 | 12 | 21 | 0 | 3 | 61 | |||||||||
| 40 perc | 18 | 6 | 6.9 | 40 | 0.4 | 2.3 | 16.7 | 1.7 | 4.8 | 35.1 | 1 | 1.4 | 72.7 | 2.5 | 0.5 | 3 | 2.1 | 2.9 | 3.5 | 1.6 | 2.7 | 0 | 0.4 | 7.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 18 | 6 | 53 | 304 | 78.08 | 97.87 | -19.79 | 44.17 | 40.91 | 12.18 | 82 | 0.65 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 3/15 | 20% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/8 | 0% |
| • 3 pontos bal | 6/23 | 26.1% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 8/20 | 40% |
| • 3 pontos jobb sarok | 4/7 | 57.1% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 65 –59 | 3 | 15 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 2 | 2025. 10. 01. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 112 –90 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 10. 04. |
|
Csata TKK | 78 –65 | 5 | 19 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 4 | 2025. 10. 11. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 78 –60 | 7 | 24 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 5 | 2025. 10. 18. |
|
TFSE | 75 –93 | * | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
| 6 | 2025. 10. 26. |
|
TARR KSC Szekszárd | 77 –86 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 7 | 2025. 11. 01. |
|
Vasas Akadémia | 63 –41 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 8 | 2025. 11. 22. |
|
VBW CEKK Cegléd | 85 –68 | * | 0 | 13 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||
| 10 | 2025. 12. 03. |
|
DVTK HUNTHERM | 99 –55 | 0 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 11 | 2025. 12. 06. |
|
NKA Universitas Pécs | 61 –97 | 2 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 12 | 2025. 12. 13. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 57 –83 | 0 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 13 | 2025. 12. 21. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 107 –69 | 13 | 26 | 2 | 2 | 100 | 2 | 7 | 28.6 | 3 | 3 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
Csata TKK | 82 –88 | * | 3 | 19 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | |||
| 15 | 2026. 01. 11. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 83 –81 | * | 3 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
TFSE | 66 –65 | 3 | 16 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 17 | 2026. 01. 24. |
|
TARR KSC Szekszárd | 108 –63 | 2 | 19 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
Vasas Akadémia | 61 –83 | * | 9 | 30 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 11 | |||
| 19 | 2026. 02. 07. |
|
VBW CEKK Cegléd | 115 –61 | * | 0 | 26 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 2 | 7.150 | 25.7180 | 1.611 | 2.920 | 5555 | 1.18 | 4.934 | 23.523.5 | 0.64 | 0.64 | 100100 | 3.424 | 0.64 | 428 | 2.618 | 1.712 | 1.913 | 0.64 | 2.417 | 0.11 | 0.32 | 10.171 | |||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport | 18 | 6 | 2.953 | 17.1308 | 0.23 | 118 | 16.716.7 | 0.713 | 2.137 | 35.135.1 | 0.48 | 0.611 | 72.772.7 | 1.119 | 0.24 | 1.323 | 0.916 | 1.222 | 1.527 | 0.712 | 1.221 | 00 | 0.23 | 3.461 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 1.87 | 1664 | 00 | 0.83 | 00 | 0.52 | 1.87 | 28.628.6 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 1.35 | 0.31 | 1.56 | 0.31 | 14 | 1.87 | 0.52 | 0.83 | 00 | 0.31 | 1.56 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 7 | 2 | 7.150 | 25.7180 | 1.611 | 2.920 | 5555 | 1.18 | 4.934 | 23.523.5 | 0.64 | 0.64 | 100100 | 3.424 | 0.64 | 428 | 2.618 | 1.712 | 1.913 | 0.64 | 2.417 | 0.11 | 0.32 | 10.171 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket | 22 | 10 | 2.360 | 16.6372 | 0.13 | 0.921 | 9.514.3 | 0.615 | 1.944 | 32.134.1 | 0.39 | 0.613 | 62.569.2 | 1.224 | 0.25 | 1.429 | 0.617 | 1.126 | 1.634 | 0.614 | 124 | 00 | 0.24 | 2.467 | ||||
| Összesítés | 29 | 12 | 3.9110 | 19.6552 | 0.614 | 1.541 | 37.734.2 | 0.823 | 2.978 | 27.329.5 | 0.413 | 0.617 | 75.276.4 | 1.948 | 0.39 | 2.357 | 1.235 | 1.338 | 1.747 | 0.618 | 1.441 | 01 | 0.26 | 5138 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 1 | 3.823 | 22132 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 3.722 | 22.722.7 | 00 | 0.21 | 00 | 1.710 | 00 | 1.710 | 0.74 | 1.59 | 1.811 | 1.59 | 1.710 | 00 | 0.21 | 4.225 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 6 | 1 | 3.823 | 22132 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 3.722 | 22.722.7 | 00 | 0.21 | 00 | 1.710 | 00 | 1.710 | 0.74 | 1.59 | 1.811 | 1.59 | 1.710 | 00 | 0.21 | 4.225 | ||||
| Összesítés | 6 | 1 | 3.823 | 22132 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 3.722 | 22.722.7 | 00 | 0.21 | 00 | 1.710 | 00 | 1.710 | 0.74 | 1.59 | 1.811 | 1.59 | 1.710 | 00 | 0.21 | 4.225 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 2.55 | 2346 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 48 | 1.53 | 36 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 612 | |||
| 1 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 2 | 0 | 2.55 | 2346 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 48 | 1.53 | 36 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 612 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 2.55 | 2346 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 48 | 1.53 | 36 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 612 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 9 | 2 | 6.155 | 25.1226 | 1.312 | 2.825 | 4848 | 19 | 4.641 | 2222 | 0.44 | 0.76 | 66.666.6 | 3.229 | 0.65 | 3.834 | 2.926 | 1.715 | 2.119 | 0.65 | 2.623 | 0.22 | 0.22 | 9.283 | |||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 24 | 7 | 3.276 | 18.3440 | 0.37 | 1.126 | 2727 | 0.718 | 2.559 | 30.530.5 | 0.38 | 0.512 | 66.666.6 | 1.229 | 0.24 | 1.433 | 0.820 | 1.331 | 1.638 | 0.921 | 1.331 | 00 | 0.24 | 3.686 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 1.87 | 1664 | 00 | 0.83 | 00 | 0.52 | 1.87 | 28.628.6 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 1.35 | 0.31 | 1.56 | 0.31 | 14 | 1.87 | 0.52 | 0.83 | 00 | 0.31 | 1.56 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 9 | 2 | 6.155 | 25.1226 | 1.312 | 2.825 | 4848 | 19 | 4.641 | 2222 | 0.44 | 0.76 | 66.666.6 | 3.229 | 0.65 | 3.834 | 2.926 | 1.715 | 2.119 | 0.65 | 2.623 | 0.22 | 0.22 | 9.283 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket | 28 | 11 | 2.583 | 17.2504 | 0.17 | 0.929 | 15.924.2 | 0.620 | 2.166 | 29.730.3 | 0.39 | 0.514 | 58.364.2 | 1.234 | 0.25 | 1.439 | 0.521 | 1.135 | 1.745 | 0.723 | 134 | 00 | 0.25 | 2.592 | ||||
| Összesítés | 37 | 13 | 3.7138 | 19.8730 | 0.519 | 1.554 | 35.235.2 | 0.729 | 2.9107 | 25.727.1 | 0.313 | 0.620 | 61.665 | 1.963 | 0.310 | 2.273 | 1.347 | 1.350 | 1.864 | 0.628 | 1.557 | 0.12 | 0.27 | 4.8175 | ||||||