| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 0 | 7.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0 | 0.7 | 0.3 | 1.7 | 1 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | -0.7 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 0 | 3.6 | 1.8 | 9.1 | 5.5 | 3.6 | 0 | 0 | 0 | -3.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 0 | 0 | 23 | 0 | 116.3 | -116.3 | 0 | 0 | 13.21 | 7 | 0 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 4 | 2025. 10. 11. |
|
Sopron Basket | 92 –40 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 21 | 2026. 02. 21. |
|
TARR KSC Szekszárd | 90 –66 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 22 | 2026. 02. 25. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 78 –96 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
E.ON ELTE BEAC | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 10 | 672 | 23.8286 | 224 | 4.554 | 44.444.4 | 0.67 | 2.833 | 21.221.2 | 0.33 | 0.34 | 75.175.1 | 1.720 | 0.67 | 2.327 | 3.340 | 2.631 | 2.125 | 0.911 | 336 | 0.22 | 0.22 | 8.3100 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 7.322 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 1.75 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | -0.7-2 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 612 | 2856 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 0.51 | 24 | 2525 | 1.53 | 24 | 7575 | 24 | 12 | 36 | 2.55 | 2.55 | 0.51 | 24 | 24 | 00 | 00 | 8.517 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 5 | 0 | 00 | 3.124 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | 00 | 0.63 | 0.11 | 0.96 | 0.33 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 0.1-1 | ||||
| 2 szezon |
|
BEAC U23 | 14 | 12 | 684 | 25.9342 | 1.827 | 4.362 | 41.243.5 | 0.58 | 2.437 | 22.821.6 | 0.96 | 1.28 | 7575 | 1.824 | 0.89 | 2.633 | 2.945 | 2.536 | 1.326 | 1.515 | 2.540 | 0.12 | 0.12 | 8.4117 | ||||
| Összesítés | 19 | 12 | 2.484 | 12.2366 | 0.727 | 1.762 | 41.243.5 | 0.28 | 1.139 | 2020.5 | 0.46 | 0.58 | 7575 | 1.127 | 0.39 | 1.436 | 1.246 | 1.642 | 0.729 | 0.918 | 140 | 02 | 02 | 3.4116 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 44 | 2323 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 33 | 99 | 22 | 11 | 22 | 11 | 44 | 00 | 11 | 1212 | |||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 2 | 2 | 3.57 | 20.541 | 12 | 7.515 | 13.313.3 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 12 | 00 | 24 | 12 | 36 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | -1.5-3 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport, Play-off | 2 | 0 | 0.51 | 3.57 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2 szezon |
|
BEAC Újbuda | 3 | 2 | 3.811 | 21.864 | 1.54 | 6.821 | 22.219 | 0.31 | 2.88 | 9.112.5 | 00 | 0.52 | 00 | 410 | 25 | 615 | 1.33 | 1.34 | 1.85 | 13 | 2.56 | 0.31 | 0.51 | 5.39 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 2 | 0 | 0.51 | 3.57 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 2.712 | 15.771 | 14 | 4.521 | 22.219 | 0.21 | 1.88 | 9.112.5 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 2.710 | 1.35 | 415 | 0.83 | 15 | 1.36 | 0.84 | 1.87 | 0.21 | 0.31 | 3.710 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 6.513 | 20.541 | 24 | 510 | 4040 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 1.53 | 3.57 | 12 | 2.55 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 4.59 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 2 | 2 | 6.513 | 20.541 | 24 | 510 | 4040 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 1.53 | 3.57 | 12 | 2.55 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 4.59 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 3.313 | 11.343 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 0.52 | 14 | 5050 | 14 | 0.83 | 1.87 | 0.52 | 1.86 | 0.31 | 0.83 | 1.34 | 00 | 0.31 | 2.39 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 44 | 2323 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 33 | 99 | 22 | 11 | 22 | 11 | 44 | 00 | 11 | 1212 | |||
| 2024/2025 |
|
E.ON ELTE BEAC | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 16 | 14 | 5.892 | 23368 | 1.930 | 4.979 | 3838 | 0.69 | 2.845 | 2020 | 0.35 | 0.610 | 5050 | 1.828 | 0.712 | 2.540 | 2.743 | 2.439 | 1.829 | 116 | 2.641 | 0.23 | 0.23 | 6.6106 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 6 | 0 | 0.21 | 5.231 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.21 | 1.27 | 0.74 | 0.53 | 0.32 | 00 | 00 | -0.2-1 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 612 | 2856 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 0.51 | 24 | 2525 | 1.53 | 24 | 7575 | 24 | 12 | 36 | 2.55 | 2.55 | 0.51 | 24 | 24 | 00 | 00 | 8.517 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
BEAC U23 | 19 | 16 | 5.3108 | 24.7447 | 1.835 | 593 | 3637.6 | 0.410 | 2.652 | 13.619.2 | 0.68 | 0.914 | 69.157.2 | 3.338 | 1.617 | 4.855 | 2.450 | 245 | 1.432 | 1.321 | 2.949 | 0.13 | 0.44 | 9135 | ||||
| 3 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 8 | 0 | 0.11 | 2.433 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.43 | 00 | 0.43 | 0.11 | 0.78 | 0.24 | 0.54 | 0.12 | 00 | 00 | 0.3-0 | ||||
| Összesítés | 27 | 16 | 2.7109 | 13.5480 | 0.935 | 2.593 | 3637.6 | 0.210 | 1.454 | 1318.5 | 0.39 | 0.516 | 66.956.3 | 1.841 | 0.817 | 2.658 | 1.251 | 1.453 | 0.836 | 0.925 | 1.551 | 03 | 0.24 | 4.7135 | ||||||