| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 15 | 1 | 0.5 | 10.2 | 0.1 | 0.7 | 20 | 0.1 | 0.9 | 7.2 | 0 | 0.3 | 0 | 0.7 | 0.1 | 0.7 | 0.4 | 0.5 | 1.1 | 0.3 | 0.7 | 0.2 | 0 | 0.6 | |||||||||
| Total | 15 | 1 | 7 | 153 | 2 | 10 | 20 | 1 | 14 | 7.2 | 0 | 4 | 0 | 10 | 1 | 11 | 6 | 8 | 17 | 5 | 10 | 3 | 0 | 9 | |||||||||
| 40 perc | 15 | 1 | 1.8 | 40 | 0.5 | 2.6 | 20 | 0.3 | 3.7 | 7.2 | 0 | 1 | 0 | 2.6 | 0.3 | 2.9 | 1.6 | 2.1 | 4.4 | 1.3 | 2.6 | 0.8 | 0 | 2.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 17 | 1 | 7 | 156 | 54 | 80.91 | -26.9 | 13.46 | 14.58 | 10.09 | 34 | 0.21 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 2/10 | 20% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/8 | 12.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/3 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
Sopron Basket | 103 –48 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 2 | 2025. 10. 01. |
|
DVTK HUNTHERM | 78 –46 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2025. 10. 04. |
|
TFSE | 61 –87 | 2 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2025. 10. 11. |
|
TARR KSC Szekszárd | 91 –69 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2025. 11. 01. |
|
UNI Győr | 63 –41 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 8 | 2025. 11. 23. |
|
NKA Universitas Pécs | 78 –58 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 11 | 2025. 12. 06. |
|
VBW CEKK Cegléd | 51 –67 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Sopron Basket | 62 –81 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 13 | 2025. 12. 21. |
|
DVTK HUNTHERM | 51 –78 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
TFSE | 83 –56 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 58 –71 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | ||||
| 17 | 2026. 01. 24. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 81 –55 | * | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | |||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
UNI Győr | 61 –83 | 5 | 17 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 21 | 2026. 02. 21. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 73 –66 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 22 | 2026. 02. 25. |
|
VBW CEKK Cegléd | 65 –67 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 6 | 3.346 | 14.3200 | 0.69 | 1.623 | 39.139.1 | 0.68 | 1.217 | 4747 | 0.34 | 0.57 | 57.257.2 | 1.318 | 0.45 | 1.623 | 0.710 | 1.521 | 1.622 | 0.69 | 1.419 | 0.12 | 00 | 4.462 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 1.35 | 8.333 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.83 | 00 | 0.83 | 0.31 | 28 | 14 | 0.31 | 0.52 | 00 | 00 | 0.83 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 11 | 7 | 4.448 | 20.5225 | 1.213 | 2.831 | 41.941.9 | 0.67 | 222 | 31.831.8 | 0.11 | 0.89 | 11.111.1 | 2.426 | 0.910 | 3.336 | 1.719 | 3.640 | 2.123 | 0.910 | 3.640 | 0.22 | 0.33 | 6.774 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 5 | 5 | 5.628 | 24.8124 | 15 | 4.422 | 22.722.7 | 15 | 3.618 | 27.827.8 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 3.819 | 0.84 | 4.623 | 15 | 2.412 | 1.89 | 0.63 | 4.221 | 0.42 | 0.63 | 7.437 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 16 | 1 | 0.47 | 9.6154 | 0.12 | 0.610 | 2020 | 0.11 | 0.914 | 7.27.2 | 00 | 0.34 | 00 | 0.610 | 0.11 | 0.711 | 0.46 | 0.58 | 1.118 | 0.35 | 0.711 | 0.23 | 00 | 0.610 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 1.87 | 8.333 | 00 | 0.83 | 00 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.31 | 0.52 | 0.83 | 0.31 | 1.56 | 0.83 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 3.57 | 2346 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 0.51 | 24 | 24 | 1.53 | 1.53 | 00 | 48 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 4 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 32 | 20 | 4.2129 | 20.6595 | 129 | 3.385 | 28.634.1 | 0.721 | 2.664 | 26.232.8 | 0.28 | 0.622 | 38.836.4 | 2.266 | 0.620 | 2.986 | 1.438 | 2.376 | 1.757 | 0.522 | 3.388 | 0.26 | 0.26 | 5.5180 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 24 | 1 | 1.119 | 8.7220 | 0.24 | 0.615 | 33.326.7 | 0.23 | 0.921 | 21.414.3 | 0.22 | 0.37 | 5028.6 | 0.514 | 0.23 | 0.717 | 0.38 | 1.322 | 125 | 0.37 | 0.514 | 0.13 | 00 | 0.412 | ||||
| Összesítés | 56 | 21 | 2.9148 | 15.5815 | 0.633 | 2.2100 | 29.233 | 0.524 | 1.885 | 25.328.2 | 0.210 | 0.529 | 4234.5 | 1.580 | 0.423 | 2103 | 0.946 | 1.998 | 1.482 | 0.429 | 2.1102 | 0.19 | 0.16 | 3.3192 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 1 | 2.213 | 11.770 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.53 | 1.27 | 42.842.8 | 00 | 0.21 | 00 | 2.515 | 0.32 | 2.817 | 0.21 | 1.59 | 212 | 0.53 | 1.811 | 00 | 00 | 4.829 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 7 | 4.536 | 21.6173 | 1.19 | 2.520 | 4545 | 0.86 | 3.830 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 216 | 0.43 | 2.419 | 1.411 | 2.318 | 2.318 | 0.11 | 3.125 | 0.11 | 0.11 | 540 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 1 | 1 | 1010 | 2222 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 22 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1111 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 2 | 2 | 3.57 | 2346 | 12 | 36 | 33.333.3 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 00 | 2.55 | 1.53 | 3.57 | 36 | 12 | 3.57 | 0.51 | 0.51 | 48 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 1 | 00 | 13.279 | 00 | 0.74 | 00 | 00 | 0.85 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 00 | 0.53 | 0.32 | 1.27 | 16 | 0.21 | 0.85 | 00 | 0.21 | -0.8-5 | |||
| 4 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 17 | 11 | 566 | 19.6311 | 1.115 | 2.333 | 48.645.4 | 0.912 | 3.148 | 30.225 | 00 | 0.53 | 00 | 2.338 | 0.25 | 2.443 | 1.317 | 2.336 | 2.338 | 0.77 | 2.946 | 0.22 | 0.22 | 6.288 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 6 | 1 | 00 | 13.279 | 00 | 0.74 | 00 | 00 | 0.85 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 00 | 0.53 | 0.32 | 1.27 | 16 | 0.21 | 0.85 | 00 | 0.21 | -0.8-5 | ||||
| Összesítés | 23 | 12 | 466 | 18.3390 | 0.915 | 237 | 45.340.5 | 0.812 | 2.753 | 28.322.6 | 00 | 0.43 | 00 | 1.941 | 0.15 | 246 | 1.119 | 2.143 | 2.144 | 0.68 | 2.551 | 0.12 | 0.23 | 4.883 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 12 | 9.519 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 48 | 00 | 00 | 714 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 3.57 | 24.549 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 12 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 36 | 00 | 00 | 4.59 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 510 | 34.569 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 0.51 | 7.515 | 6.76.7 | 0.51 | 12 | 5050 | 510 | 12 | 612 | 1.53 | 48 | 12 | 2.55 | 4.59 | 00 | 12 | 510 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 6 | 4 | 3.219 | 22.8137 | 0.85 | 2.213 | 38.538.5 | 0.32 | 3.219 | 10.510.5 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 2.515 | 0.32 | 2.817 | 16 | 2.213 | 1.38 | 1.38 | 3.823 | 00 | 0.32 | 5.533 | ||||
| Összesítés | 6 | 4 | 3.219 | 22.8137 | 0.85 | 2.213 | 38.538.5 | 0.32 | 3.219 | 10.510.5 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 2.515 | 0.32 | 2.817 | 16 | 2.213 | 1.38 | 1.38 | 3.823 | 00 | 0.32 | 5.533 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 7 | 2.861 | 13.1289 | 0.512 | 1.329 | 41.441.4 | 0.511 | 1.125 | 4444 | 0.24 | 0.48 | 5050 | 1.636 | 0.37 | 243 | 0.614 | 1.430 | 1.635 | 0.512 | 1.738 | 0.12 | 00 | 4.8105 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 1.35 | 8.333 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.83 | 00 | 0.83 | 0.31 | 28 | 14 | 0.31 | 0.52 | 00 | 00 | 0.83 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 16 | 4.391 | 21.3447 | 1.123 | 2.553 | 43.443.4 | 0.714 | 2.655 | 25.425.4 | 0.13 | 0.612 | 2525 | 2.144 | 0.613 | 2.757 | 1.430 | 363 | 2.246 | 0.714 | 3.471 | 0.13 | 0.24 | 5.9123 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 10 | 10 | 5.555 | 26.1261 | 1.212 | 440 | 3030 | 0.99 | 4.444 | 20.520.5 | 0.44 | 110 | 4040 | 3.636 | 0.66 | 4.242 | 1.313 | 2.929 | 1.919 | 1.111 | 440 | 0.33 | 0.66 | 6.666 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 22 | 2 | 0.37 | 10.6233 | 0.12 | 0.614 | 14.314.3 | 01 | 0.919 | 5.35.3 | 00 | 0.24 | 00 | 0.613 | 01 | 0.614 | 0.48 | 0.715 | 1.124 | 0.36 | 0.716 | 0.13 | 01 | 0.25 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 1.87 | 8.333 | 00 | 0.83 | 00 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.31 | 0.52 | 0.83 | 0.31 | 1.56 | 0.83 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 3.57 | 2346 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 0.51 | 24 | 24 | 1.53 | 1.53 | 00 | 48 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 4 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 55 | 35 | 4214 | 20.91043 | 149 | 3.1131 | 31.137.4 | 0.635 | 2.9131 | 2226.7 | 0.211 | 0.530 | 37.536.7 | 2.2119 | 0.527 | 2.7146 | 1.361 | 2.2125 | 1.8103 | 0.637 | 3.3157 | 0.18 | 0.210 | 5.2301 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 30 | 2 | 1.119 | 9299 | 0.24 | 0.619 | 31.321.1 | 0.23 | 0.926 | 20.911.6 | 0.22 | 0.37 | 53.728.6 | 0.517 | 0.23 | 0.720 | 0.310 | 1.429 | 0.931 | 0.38 | 0.519 | 03 | 01 | 0.27 | ||||
| Összesítés | 85 | 37 | 2.8233 | 15.81342 | 0.653 | 2150 | 31.135.3 | 0.438 | 2157 | 21.824.2 | 0.213 | 0.437 | 42.735.1 | 1.5136 | 0.430 | 1.9166 | 0.971 | 1.8154 | 1.4134 | 0.445 | 2.1176 | 0.111 | 0.111 | 3.1308 | ||||||